ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15955 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: První dojem

PRVNÍ DOJEM: Guns N’Roses hráli více než tři hodiny

0 jsk 20.6.2022

Americká rocková skupina Guns N’Roses odehrála v sobotu na letišti v pražských Letňanech více než tříhodinový koncert. Přestože původně slíbila ještě o půl hodiny delší, fanoušky jistě potěšila. Zazněly totiž klíčové skladby z její historie, která započala už ve druhé polovině osmdesátých let. Z původní sestavy v té dnešní zbyli jen zpěvák W. Axl Rose, kytarista Slash a baskytarista Duff… Continue Reading »

PRVNÍ DOJEM: Metallica přilákala sedmdesát tisíc lidí

0 jsk 19.8.2019

Tolik lidí u nás ještě na koncertu Metalliky nebylo. V neděli 18. srpna večer na ni přišlo na letiště do pražských Letňan sedmdesát tisíc diváků. Sice se přímo v areálu doslova tlačili, protože byl v podstatě přeplněný, a lépe bylo jistě těm, kteří hleděli na koncert z pole za plotem, set legendární metalové kapely ale viděli a slyšeli. To… Continue Reading »

PRVNÍ DOJEM: Rammstein buráceli pod ohni a dýmem

0 jsk 17.7.2019

Německá skupina Rammstein má u nás spoustu příznivců. Je to proto, že již řadu let jsou její písně originální, reprezentující hřmotný styl Neue Deutsche Härte, a její koncerty vždy úžasnou a mnohdy dechberoucí podívanou. V úterý večer to bylo na fotbalovém stadionu Slavie v Praze stejné. Kapela přijela propagovat především své letošní album Rammstein a přidala k tomu… Continue Reading »

PRVNÍ DOJEM: Rozpačité loučení Kiss

0 jsk 20.6.2019

Jistě není pochyb o tom, že americká skupina Kiss nabídla při svých zastávkách v České republice už mnohem lepší a lépe zvládnuté koncerty, než byl ten poslední. Konal se ve středu 19. června na fotbalovém stadionu Slavie v Praze a kapela Kiss se na něm loučila. Je totiž na posledním koncertním turné a prý už se v následujících… Continue Reading »

PRVNÍ DOJEM: Maroon 5 v klidu a pohodě

0 jsk 6.6.2019

Americká kapela Maroon 5 dorazila ve středu večer do České republiky poprvé. Její koncert byl natolik očekávaný, že pražská O2 arena byla vyprodaná už nějaký čas předem. Hned při třetí písničce pak zpěvák Adam Levine vyzval fanoušky, kteří do té doby seděli, aby si stoupli. Ti se pak spolu s ostatními spokojeně vlnili v rytmu a melodiích… Continue Reading »

PRVNÍ DOJEM: Muse je kapela nové doby

0 jsk 27.5.2019

Britská skupina Muse s sebou již několik let nese pověst nejlepší koncertní kapely světa. V neděli večer to potvrdila i při svém vystoupení na letišti v pražských Letňanech. Na její koncert přišlo dvacet tisíc diváků a ona jim nabídla show nové doby. Muse jsou na scéně již pětadvacet let. Jsou také současná rocková skupina, která ve své tvorbě… Continue Reading »

PRVNÍ DOJEM: Strhující koncert Pearl Jam

0 jsk 2.7.2018

Po šesti letech, téměř na den přesně, se američtí grungeoví průkopníci Pearl Jam vrátili do vyprodané pražské O2 areny. V neděli 1. července se v představili v rámci probíhajícího World Jam Tour a přivezli skladby, které chtějí jejich fanoušci slyšet všude na světě. Tedy i u nás. Sáhli do obsahu většiny svých řadových desek a během večera představili šestadvacet… Continue Reading »

PRVNÍ DOJEM: Ozzy Osbourne v Praze dost odpočíval

0 jsk 14.6.2018

Britský zpěvák Ozzy Osbourne dorazil opět do Prahy. Před dvěma lety zpíval v české metropoli se svou rodnou skupinou Black Sabbath. Ta však již ukončila svou kariéru, a tak se vrátil ke své sólové dráze. Momentálně je prý na svém posledním turné, i když nevylučuje, že až skončí, bude se na pódium občas vracet. Na letišti… Continue Reading »

PRVNÍ DOJEM: Metallica v Praze zahrála i Jožina z bažin

0 jsk 3.4.2018

Vyprodaná pražská O2 arena, pódium uprostřed haly, na něm nejslavnější thrashmetalová kapela světa a mimo jiné i její pokus zahrát písničku Ivana Mládka. To byl pondělní koncert skupiny Metallica, která se v našem hlavním městě zastavila v rámci svého koncertního Worldwired Tour. Propaguje na něm především své rok a půl staré dvojalbum Hardwired… to Self-Destruct, na němž… Continue Reading »

PRVNÍ DOJEM: Emeli Sandé zpívala. To stačilo

0 jsk 21.2.2018

Britská umělkyně Emeli Sandé je na současné ostrovní scéně velkým pojmem. Na kontě má dvě úspěšná alba, několik prestižních cen a pověst znamenité zpěvačky. Tu potvrdila v úterý 20. února v pražské O2 areně. Nebylo na ní sice plno, ale přišli ti, kteří věděli, co je čeká. A Emeli Sandé jejich dychtivé očekávání spolehlivě naplnila. Přestože přiznala,… Continue Reading »