ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8498 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PRVNÍ DOJEM: Koncert Bryana Adamse skončil žádostí o roku

0 jsk 6.10.2016

Zpěvák, skladatel a hudebník Bryan Adams se do České republiky vrací pravidelně. Ve středu se představil v pražské O2 areně, která byla příjemně zaplněná. Diváci si během koncertu v podstatě přišli na všechno, co dělá písničky kanadského hudebníka tak populární, a co potažmo stojí za jeho oblíbeností. Navíc v závěru koncertu došlo pod pódiem k žádosti o ruku.

Adams spustil pár minut po osmé, doprovázela ho spolehlivá kapela, nicméně středobodem pozornosti byl po celou dobu vystoupení on sám. Zpíval s přehledem, sahal jak k písničkám ze svého loňského alba Get Up!, tak k hitům, které na jeho vystoupení prostě nesmějí chybět. Došlo tedy na slavné singly Heaven, Summer of 69, Somebody, Run To You a další.

Během koncertu si Adams několikrát takříkajíc odskočil od kapely a některé skladby prezentoval pouze s kytarou, v přídavku pak vystoupení takto v podstatě dohrál a podtrhl tím sílu svých písniček.

Pod pódiem došlo ve finále koncertu k žádosti o ruku, což byl akt zjevně nachystaný, neboť reflektor zamilovaný pár osvítil a kamery zabraly, nicméně přesto to byla záležitost veskrze milá až dojemná.

Diváci se na koncertě dobře bavili. Nebyl to sice set z nezapomenutelných, ale příjemný rozhodně byl.

Tagy: