ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13863 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: Radia a televize

Radio 1 chystá zpravodajství z Anifilmu

0 Redakce PLAY.CZ 6.5.2024

Radio 1 bude v rámci letošního Mezinárodního festivalu animovaných filmů ANIFILM vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Na Radiu 1 se bude vysílat od 7. do 11. května, vždy v 11:00 v premiéře a v 16:00 v repríze.  Zpravodajství z festivalu bude také pokaždé od 11:00 k dispozici jako podcast na platformách Spotify a Apple nebo na adrese:… Continue Reading »

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z festivalu Jeden svět

0 Redakce PLAY.CZ 19.3.2024

Radio 1 bude v rámci 26. ročníku festivalu Jeden svět vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce. Na Radiu 1 se bude vysílat od 20. do 26. března, vždy v 11:00 v premiéře a v 16:00 v repríze. Zpravodajství z festivalu bude také pokaždé od… Continue Reading »

Radio 1 nabídne zpravodajství z Letní filmové školy

0 Redakce PLAY.CZ 26.7.2023

Radio 1 bude v rámci letošní Letní filmové školy Uherské Hradiště vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad bude na Radiu 1 vysílán v průběhu konání festivalu od 28. července do 2. srpna 2023. Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce a rozhovory s protagonisty… Continue Reading »

Radio 1 nabídne Odvážné Karlovarské bublinky z MFF Karlovy Vary

0 Redakce PLAY.CZ 30.6.2023

Radio 1 posluchačům nabídne zpravodajství z 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Největší domácí filmová přehlídka proběhne od 30. června. do 8. července 2023. Zpravodajství pod letošním názvem Odvážné Karlovarské bublinky bude přímo z místa konání připravovat Iveta Nebesařová, která nově moderuje pořad Odvážné palce. Posluchačům tak nabídne mimořádné propojení dvou oblíbených pořadů Radia… Continue Reading »

Host Marcely Zmeškal na PLAY.CZ

0 Redakce PLAY.CZ 7.3.2023

František Matějíček (*1974). Moderátor a rozhlasový manažer s dvacetiletou praxí. Vystudoval soudobé dějiny na Univerzitě Karlově, stal se jedním z prvních redaktorů Musicserveru.cz, v rádiu začínal během povodní v roce 2002. Po zkušenostech z rádií Prácheň, Kiss Jižní Čechy a Českého rozhlasu nastoupil v roce 2007 do celoplošného Rádia Impuls, kde působil až do konce… Continue Reading »

TV Rockparáda leden 2023

0 Redakce PLAY.CZ 30.12.2022

Do prvního dílu letošního roku přijala pozvání se svým debutovým videoklipem křehká blondýnka, zpěvačka TEREZA KOPÁČKOVÁ, dále Tomáš Krupka a Vašek Odvárko, kytaristi progressive  metalových OBJECT, Michal Švec, leader alternativ metalových HANG GRENADE a ještě se tu můžete těšit i na Martina Kapka a Pavla Balko, zpěváka a bubeníka z jedné z  nejpopulárnějších české hard & heavy… Continue Reading »

Radio 1 poprvé uvede Den s přírodou

0 Redakce PLAY.CZ 2.10.2022

V úterý 4. října Radio 1 poprvé nabídne celodenní hudební speciál Den s přírodou. Studio se rozezní nahrávkami Bon Iver či Adrianne Lenker, ambientními zvuky rostoucích travin nebo nástroji vyrobenými z přírodních materiálů. Přírodní hudbu budou od 6 do 18 vybírat František Převorovský, Mariana Hradilková, Mike.H, Jana Ježková, Václav Adam a Josef Sedloň. Program doplní speciální díl pořadu… Continue Reading »

TV Rockparáda říjen 2022

0 Redakce PLAY.CZ 1.10.2022

Moderátoři Veronika Krejzová a Kůsofka vás tentokrát přivítají v úplně novém studiu za účastni skvělých hostů, kterými jsou: Honza Toužimský – ARAKAIN, Láďa Korbel – MOTORBAND, PROTHEUS a Martin Bednář se Štěpánem Bartošem – NÁHODNÝ VÝBĚR. „Povedlo se nám natočit nejlepší díl této první ryze české rockové televizní hitparády od jejího vzniku, tedy od října 2008“,… Continue Reading »

Srpnové světlo, premiéra 24.9. ve Švandově divadle

0 Redakce PLAY.CZ 14.9.2022

Srpnové světlo, novou českou hru renomovaného divadelníka Martina Františáka, uvede 24. září ve světové premiéře pražské Švandovo divadlo. Poetický příběh lásky s prvky thrilleru vypráví o milostném čtyřúhelníku lidí žijících v drsné přírodě. Františák hru napsal přímo pro herecký soubor smíchovské scény a bude ji i sám režírovat. Původní české drama zasazené autorem do skalistých hor… Continue Reading »

TV Rockparáda leden 2022

0 Redakce PLAY.CZ 2.1.2022

V lednovém pokračování se můžete těšit na českou rockovou špičku. Budou tu s námi DYMYTRY, TRAKTOR, VILÉM ČOK & BYPASS a další skvělé kapely. – hosté: DYMYTRY – Protheus a Jiří „Dymo“ Urban BLITZ UNION – Schtorm a Shodusi VESPER – Milan Jahodář a Pavel Ladra PANTHENOL – Jára Pařil a Libor Pařil      … Continue Reading »