ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30124 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Reklama

Celková měsíční návštěvnost multimediálního serveru Play.cz se pohybuje kolem  600 000 unikátních návštěvníků. 
Zdroj: Google Analytics

Kdo jsme? 

PLAY.CZ  je největším poskytovatelem streamingu rozhlasového vysílání v České republice, multimediální server s nabídkou audio- a videoobsahu a vlastní hudebně-publicistickou redakcí.

V současnosti naše nabídka rádií zahrnuje více než 90 českých stanic (včetně všech celoplošných sítí a kompletního on-line vysílání Českého rozhlasu) a na 500 zahraničních internetových rádií. Poslechovost českých rádií dosahuje na Play.cz denního maxima přibližně v 11:30 na úrovni kolem 45 000 konkurentních posluchačů (v pracovních dnech).

V současnosti se zaměřujeme na vývoj nových služeb, které uživatelům Play.cz nabídnou komplexní multimediální zážitek a plně využijí skutečné možnosti a přednosti poslechu rádia přes internet. V souvislosti s vývojem nových webových aplikací předpokládáme i nové reklamní možnosti.

Koho prostřednictvím PLAY.CZ oslovíte? 

Návštěvníci Play.cz jsou mladí lidé v produktivním věku se středními a vyššímy příjmy, kteří tráví u internetu hodně času. Oslovte zákazníky, kteří mají rádi nejnovější technologie, mají dostatek příjmů a nakupují online hudbu, filmy, spotřební elektroniku, technologické hračky, auta apod, mají svůj styl a chtějí se líbit.

Oslovte pravidelné návštěvníky. Díky bohatému a unikátnímu obsahu je 85 % našich návštěvníků k Play.cz dlouhodbě loajálních.

Oslovte své zákazníky atraktivním způsobem. Využijte naše technologie k oslovení posluchačů rádií reklamním spotem před vysíláním rádia a diváků živého přenosu nebo videozáznamu prostřednictvím videospotu.

Provozovatel serveru:
PLAY.CZ a.s.
Na Pankráci 1618/30
140 00 Praha 4
IČ: 27235025
DIČ: CZ 27235025

e-mail: [email protected]