ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 23595 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

VIDEO: Depeche Mode uctili Davida Bowieho. Přezpívali jeho písničku Heroes

0 jsk 25.9.2017

Na světě je další pocta velikánů velikánovi. Britská elektronická kapela Depeche Mode zveřejnila prostřednictvím YouTube coververzi písničky Heroes. Tu měl v repertoáru loni v lednu zesnulý britský zpěvák David Bowie. Depeche Mode to udělali u příležitosti čtyřicátého výročí vydání skladby, které připadlo na sobotu. „Heroes je pro mě v tomto momentě velice speciální skladba. Bowie je jeden z těch umělců,… Pokračovat »

VIDEO: Zpěvačka Klara má singl o novém životě v těle

0 jsk 25.9.2017

Klara, tedy Klára Vytisková, přichází s novinkou. 22. září představila nový singl 2in1. Ačkoli si své soukromí chrání, do hudby se osobní život nebojí přenášet. V květnu se stala po druhé maminkou, a tak spolu s dcerkou Olivií přišla na svět i nová píseň s výstižným názvem 2in1, která reflektuje věčné mystérium vztahu matky a dítěte, které v sobě… Pokračovat »

VIDEO: Mydy Rabycad představují spontánní píseň

0 jsk 25.9.2017

Letošní léto bylo pro kapelu Mydy Rabycad nabité. Muzikanti zažili úspěch ať už na severoamerickém turné v první polovině července nebo dalších festivalových vystoupeních doma i v zahraničí. A v srpnu dokončili nové album, které nyní předznamenává singl Yellow s klipem natočeným v ulicích nočního Montrealu. V pořadí třetí album Mydy Rabycad nese název M.Y.D.Y. a vyjde na… Pokračovat »

Marilyn Manson vydá desáté studiové album

0 jsk 25.9.2017

Marilyn Manson vydá 6. října desáté album Heaven Upside Down. Bude obsahovat deset skladeb, které byly nahrány v Los Angeles. Umělec na jejich realizaci spolupracoval s producentem Tylerem Batesem, jenž se podílel i na jeho předchozím albu Pale Emperor. Deskou se prolínají témata násilí, sexu, politiky i romance. Skladba We Know Where You Fucking Live… Pokračovat »

Tom Hanks bude hrát v adaptaci knihy Muž jménem Ove

0 jsk 25.9.2017

Americký herec Tom Hanks si zahraje v adaptaci švédského bestselleru Muž jménem Ove (2012) od Fredrika Backmana. Na filmovém projektu se současně bude podílet i jako producent. Kniha přináší příběh haštěřivého vdovce, který všemi pohrdá a několikrát se pokusí o sebevraždu. Jeho život se ale začne měnit, když se do jeho sousedství přestěhuje rasově smíšená rodina…. Pokračovat »

Joe Satriani vydá v lednu album

0 jsk 22.9.2017

Americký kytarista Joe Satriani vydá 12. ledna 2018 album What Happens Next. Nahrávku bude obsahovat dvanáct skladeb a mezi hosty budou bubeník Chad Smith z kapely Red Hot Chili Peppers a zpěvák a baskytarista Glenn Hughes, který je známý z působení v Deep Purple, Black Sabbath či Black Country Communion Hned v lednu se Satriani vydá na… Pokračovat »

Mirai posunuli vydání desky a turné

0 jsk 22.9.2017

Kvůli tragédii v rodině bubeníka Šimona Bílého se posouvá vydání alba i turné skupiny Mirai. Deska Konnichiwa vyjde 20. říjen a společné turné formace s Poetikou bylo přesunout na jaro 2018. Kapela Mirai vydala následující prohlášení: „Děkujeme všem za neuvěřitelnou podporu a pochopení v tomto podivném období. Vzhledem k tomu, že se šíří i spousta nepřesných informací,… Pokračovat »

Michal Prokop chystá další vánoční koncert

0 jsk 22.9.2017

Hudebník Michal Prokop připravuje tradiční vánoční koncert. Bude tentokrát vyvrcholením letošních oslav 50. výročí založení skupiny Framus Five. Koncert s podtitulem Blues In Soul Afterparty je naplánován na 22. prosince do Fora Karlín v Praze. „Když se tak ohlédnu zpátky na těch padesát let za mikrofonem, znovu a znovu si vždycky uvědomím, že ten název mé první natočené skladby, který se potom dostal… Pokračovat »

V Brně začala výstava Cena Jindřicha Chalupeckého

0 Redakce 22.9.2017

V Moravské galerii v Brně včera začala výstava Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017. Romana Drdová, Dominik Gajarský, Martin Kohout, Richard Loskot a Viktorie Valocká budou v Pražákově paláci vystavovat svá díla až do 14. ledna 2018, v listopadu jeden z pětice získá nejprestižnější české ocenění pro umělce do 35 let. Výstavu finalistů doprovodí prezentace renomovaného… Pokračovat »

UDG, O5 a Radeček a Pokáč spolu vyjedou na Rivalové Tour

0 jsk 21.9.2017

Téměř dvouměsíční bitva o to, kdo je lepší na pódiu a kdo má více fanoušků. I tak by se dalo popsat turné s 15 zastávkami, na které koncem října vyrazí kapely UDG, O5 a Radeček (na snímku) a písničkář Pokáč. Rivalové Tour 2017 bude zahájeno 27. října v Nejdku a potrvá až do 16. prosince, kdy jej… Pokračovat »