ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6554 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: Novinky

Čtyři audioknihy od Radůzy

0 jsk 1.12.2023

Radůza je známá nejen jako písničkářka, ale také jako literární autorka. Zatímco její pohádková audiokniha Uhlíř, princ a drak je dostupná v digitálních aplikacích, její další čtyři audioknihy v nabídce digitálních servisů nejsou. Vyšly totiž jako speciální dárky k tištěným knihám nebo hudebním cédéčkům. To se ale nyní změní. Radůza se rozhodla udělat svým fanouškům… Continue Reading »

Čeští filmaři utratili v regionech za letošní rok 100 milionů korun

0 jsk 1.12.2023

Filmy a seriály se už zdaleka nenatáčejí jen v Praze a okolí, které jsou přirozeným centrem audiovizuálního průmyslu. Rostoucí zájem producentů českých filmů a seriálů o lokace v nejrůznějších koutech České republiky způsobil vznik nových grantových programů nebo institucí, které financují kraje nebo jednotlivá města. V současné době funguje mimo Prahu v zemi třináct regionálních… Continue Reading »

TV Rockparáda uvítá Škwor, Motorband a další

0 jsk 1.12.2023

Do vánočního dílu TV Rockparády si její tvůrci přizvali další zajímavé hosty. Jsou jimi   Martin Pelc, bubeník skupiny Škwor, zpěvák Petr Kutheil a kytarista a skladatel Libor Matejčik z Motorbandu, zpěvák Vlasta „Xicht“ Hemzal a baskytarista Lukáš Kůra ze skupiny Divá Bára a zpěvák kapely Satisfucktion Broňa Míka. Z listopadového dílu postoupily kapely Insania (s klipem… Continue Reading »

Ed Sheeran přidává druhý koncert

0 jsk 1.12.2023

Ne jednou, ale hned dvakrát vystoupí britská hvězda Ed Sheeran koncem července příštího roku v hradeckém multifunkčním Parku 360 v rámci své Mathematic Tour. Vstupenky na jeho první show, kterou spolupořádá Ameba Production, jsou vyprodané. Pro obrovský zájem byl tedy přidán druhý koncertní termín o den později 28. července 2024. Jako speciální host vystoupí úspěšný… Continue Reading »

Křehký Pop Up v Almanac X Alcron Prague

0 jsk 1.12.2023

V prostředí lobby hotelu Almanac X Alcron Prague pořádá značka Křehký dvoudenní adventní Pop Up, který bude otevřený veřejnosti v pátek 8. a sobotu 9. prosince od 11 do 19 hod. na adrese Štěpánská 623 /40, Praha 1. K nákupu i pokochání budou vystaveny oblíbené kousky Křehký jako porcelán s motivy ilustrátora Michala Bačáka nebo… Continue Reading »

Na festivalu Souznění Janek Ledecký i Nerez

0 jsk 30.11.2023

Pětadvacátý ročník Mezinárodního festivalu adventních a vánočních zvyků, koled a řemesel Souznění přinese od 6. do 10. prosince na několika místech Moravskoslezského kraje dosud nebývalou směsici folkloru, popu, folku, rocku a klasiky, okořeněnou premiérou nové skladby v neobarokním stylu, živým betlémem, příchodem Tří králů nebo pochůzkami s koledou. Největšími koncerty festivalu bude zahajovací program skupiny… Continue Reading »

Tatiana Dyková načetla audioknihu o Boženě Němcové

0 jsk 30.11.2023

Supraphon vydává v koprodukci s nakladatelstvím Prostor audiopodobu románu Božena Hany Wlodarczykové, která se podílela s Martinou Komárkovou na scénáři úspěšné televizní minisérie oceněné Českým lvem. Audioknihu načetla Tatiana Dyková, prolog načetl Vojtěch Dyk. Nahrávka v celkové stopáži přes třináct a půl hodiny vyjde již v pátek 1. prosince na 2CD-mp3 i v digitálních formátech…. Continue Reading »

Sofian Medjmedj oznámil koncert ve Foru Karlín

0 jsk 30.11.2023

Zpěvák a skladatel Sofian Medjmedj není na hudební scéně žádným nováčkem, za dobu svého pětiletého působení si vybudoval respekt a silnou fanouškovskou základnu. Patří k nejpopulárnějším mladým talentům. Po dvou vyprodaných klubových koncertech v pražském Roxy, kde pokřtil své druhé album PROJECT | 23, se vrhá na další koncertní metu. V příštím roce vystoupí ve… Continue Reading »

Benefiční díl StarDance byl nejúspěšnější v historii pořadu

0 jsk 30.11.2023

Charitativní díl soutěže StarDance, který Česká televize odvysílala v sobotu 25. listopadu se postaral o absolutní rekord ze všech odvysílaných charitativních dílů pořadu. Celková vybraná suma pro Centrum Paraple činí 25 174 220 Kč. Slavnostního předání šeku se v silném zastoupení zúčastnily osobnosti spojené s pořadem StarDance a zástupci Centra Paraple. Za Českou televizi šek… Continue Reading »

Do kin míří film Tancuj, Matyldo

0 jsk 29.11.2023

Tragikomedie Tancuj, Matyldo režiséra a scenáristy Petra Slavíka a scenáristky a producentky Nataši Slavíkové vstoupí do kin 30. listopadu. Do rolí zcela rozdílných charakterů, bývalé barové zpěvačky a bohémské Matyldy, u níž propuká Alzheimerova choroba, a jejího syna, citově uzavřeného soudního exekutora Karla, který je vlivem událostí donucen se o matku starat, tvůrci obsadili výrazné… Continue Reading »