ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17540 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

VIDEO: Cann vybral na album na Startovači

0 jsk 4.12.2020

Zpěvák Cann pochází z Hradce Králové a na hudební scéně je poměrně krátce. I přesto jeho tvorba stihla nasbírat více než 10 milionů zhlédnutí na YouTube. Nyní představuje své debutové album Nesplacený dluh a také nový videoklip Fire. V červenci odstartoval Cann kampaň̌ na startovači, v rámci, které měli fanoušci možnost si předobjednat debutovou desku…. Pokračovat »

Film o psu Gumpovi bude v kinech 15. dubna

0 jsk 4.12.2020

Stejně jako jiné filmy s plánovanou podzimní premiérou, musel i snímek režiséra F. A. Brabce Gump – pes, který naučil lidi žít hledat kvůli současné situaci nový termín svého uvedení. První diváci jej tak v kinech uvidí pravděpodobně 15. dubna příštího roku. Snímek o výjimečné psí lásce vznikl na základě stejnojmenné knižní předlohy Filipa Rožka, která se… Pokračovat »

VIDEO: Chinaski opět přeložili turné a vydávají klip k písni Báseň

0 jsk 4.12.2020

Kapela Chinaski měla v těchto dnech obrážet Česko na velkém halovém turné k albu 11. Situace jí to však nedopřála, a proto skupina termíny koncertů přesunula na únor a březen 2021. Dnes už je jasné, že tak velká vystoupení nebude možné uskutečnit ani tehdy. Hudebníci kolem zpěváka Michala Malátného proto udělali ještě jedno rozhodnutí –… Pokračovat »

Colours of Ostrava přivítá i kapelu Health

0 jsk 4.12.2020

Festival Colours of Ostrava odtajňuje další dávku jmen ze svého programu pro rok 2021, tentokrát půjde o kompletní sestavu alternativněji zaměřené Full Moon Stage. Tuto scénu již osmým rokem kurátoruje tým kolem magazínu Full Moon, jejich výběr spojuje snaha osvěžovat tradiční struktury a pohlížet na ně v jiných kontextech. Pestrý program je žánrově rozpřažený od… Pokračovat »

Dětský pěvecký sbor nahrál koledy s Adamem Plachetkou a Janem Smigmatorterm

0 jsk 4.12.2020

Album Zpívejme koledy vzniklo především proto, že tradice vánočních zpěvů je stále živá, a to navzdory různým novým hudebním trendům a vlivům. Na albu je dvacet jedna nejznámějších českých a moravských koled, které k vánočním svátkům neoddiskutovatelně patří. Při nahrávání se k Dětskému pěveckému sboru Českého rozhlasu přidali instrumentalisté z Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů, aby… Pokračovat »

Villa Pellé otevírá Muzeum Lichožroutů Galiny Miklínové

0 jsk 3.12.2020

Čtvrteční znovuotevření galerií vítá Villa Pellé v Praze zbrusu novou výstavou Galiny Miklínové s názvem Muzeum Lichožroutů – vstup vítaný!!!. Výběrová multimediální retrospektiva originální ilustrátorky, výtvarnice a filmařky zve malé i velké návštěvníky do světa Lichožroutů, jejichž příběhy kongeniálně vytvořila spolu s básníkem Pavlem Šrutem. Vesměs sympatičtí pletení rošťáci, kteří se stali nepřehlédnutelným a univerzálním… Pokračovat »

Sympozium Ceny Jindřicha Chalupeckého

0 jsk 3.12.2020

Online sympozium Jury Weekend Ceny Jindřicha Chalupeckého 2020, které proběhne tuto neděli 6.12. v galerii Plato Ostrava. Diváci budou moci program sledovat živě na webu čtart.cz a na Facebookové události. Sympozium se koná namísto tradičního vyhlášení laureáta či laureátky Ceny Jindřicha Chalupeckého, vzhledem k tomu, že letošní finalistky a finalisté se rozhodli odmítnout princip soutěže…. Pokračovat »

Vánoce s Ewou Farnou a Karlovarským symfonickým orchestrem

0 jsk 3.12.2020

Největší adventní on-line koncert u nás odehraje letos 5. prosince od 20 hodin zpěvačka Ewa Farna s Karlovarským symfonickým orchestrem pod vedením dirigenta Jana Kučery živě přímo z hotelu Ambassador v Karlových Varech. Společně se značkou Coca-Cola se tak bude snažit vynahradit fanouškům hudby – ale i desítkám umělců – zrušené kulturní akce a zároveň zachovat a… Pokračovat »

Muzeum Lega otevírá všechny pobočky

0 jsk 3.12.2020

Muzeum Lega bude od čtvrtka otevřeno, a to každý den včetně Vánoc i Nového roku. Během mikulášském víkendu je pro všechny malé návštěvníky připraveno sladké překvapení, a to nejen v největší pobočce v Praze na Národní, ale i v Poděbradech, Kutné Hoře, Špindlerově Mlýně a Jeseníku. Čertovská nadílka s padesátiprocentní slevou čeká i pro nákupy vstupenek online s kódem VANOCE…. Pokračovat »

Vánoční album Pavola Habery vychází po 24 letech na vinylu

0 jsk 2.12.2020

Mnoha cenami ověnčené album Pavola Habery, zpěváka skupiny Team, nazvané Svet lásku má vyšlo v roce 1996. Po čtyřiadvaceti letech vyjde 4. prosince na etiketě vydavatelství Opus také ve vinylové verzi. Na přípravě a realizaci alba se podíleli především Pavol Habera s producentem Juliem Kinčekem, textařem Danielem Hevierem a aranžérem Jurajem Tatárem. V titulní stejnojmenné… Pokračovat »