ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 43407 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

Eminem už jedenáct let abstinuje

0 jsk 24.4.2019

Americký raper Eminem je už jedenáct let střízlivý. Pochlubil se prostřednictvím sociálních sítí, na nichž zveřejnil fotografii medailonu, který dostal za dosažení této mety. „Jedenáct let, stále se nebojím,“ napsal k záběru s odkazem na svůj hit Not Afraid. Podobnou fotografií se přitom pochlubil i loni, když oslavoval deset let abstinence. Eminem se před časem… Pokračovat »

V říjnu přijedou New Order

0 Redakce 24.4.2019

Jedna z nejuznávanějších a nejvlivnějších kapel osmdesátých let, New Order, vystoupí 3. října 2019 ve velkém sále Lucerny. V České republice zahrají vůbec poprvé a odstartují zde jejich podzimní turné, které skončí 17. října v Amsterdamu. New Order, britská post-punková formace, vznikla na základech původních Joy Division poté, co její frontman Ian Curtis spáchal sebevraždu. Zbývající trio Bernard… Pokračovat »

Vyjdou knižní vzpomínky Prince

0 jsk 24.4.2019

Memoáry, na kterých v období před svým úmrtím intenzivně pracoval americký hudebník Prince, se dostanou na trh 29. října. Informovalo o tom vydavatelství Random House. Publikace s názvem The Beautiful Ones bude kombinací nedokončeného rukopisu se vzácnými fotografiemi, výstřižky a texty písní. Kniha, kterou poprvé ohlásili jen několik týdnů před hudebníkovou smrtí v roce 2016,… Pokračovat »

Cypress Hill mají hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy

0 jsk 23.4.2019

Americká hip-hopová skupina Cypress Hill získala vlastní hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Slavnostní odhalení v pořadí 2 660. hvězdy na bulváru v Los Angeles se uskutečnilo ve čtvrtek odpoledne. Cypress Hill se tak stali vůbec první hip-hopovou skupinou s latinskoamerickými kořeny, která je na známém chodníku zvěčněna. „Hvězda se nám velmi líbí. Mohl to být… Pokračovat »

VIDEO: Madonna přiveze na Billboard Music Awards nový singl

0 jsk 23.4.2019

Na letošních Billboard Music Award vystoupí americká zpěvačka Madonna. Spolu s kolumbijským zpěvákem Malumou zazpívá píseň Medellín, kterou představila před několika dny. Novinka je prvním singlem z Madonnina alba Madame X, které uvede na trh 14. června. Madonna řekla, že při tvorbě nového alba ji inspiroval portugalský Lisabon, kde poslední léta žije. Billboard Music Award… Pokračovat »

VIDEO: Štěpán Urban nabízí ponurou píseň s kontroverzním klipem 

0 jsk 23.4.2019

Zpěvák a kytarista Štěpán Urban se v předposledním ročníku pěvecké soutěže SuperStar umístil na druhém místě za Emmou Drobnou. Možnosti, které bezprostředně následovaly, však nakonec zúžil jen sporadická sólová vystoupení. „Byl jsem přesvědčen, že dokážu prorazit s alternativní hudbou a také jsem tomu nedával zrovna moc úsilí, takže jsem se samozřejmě spálil,“ přiznává Štěpán. Poté přišla nabídka… Pokračovat »

Johnny Cash bude mít sochu v Kapitolu

0 jsk 23.4.2019

Každý americký stát má v Národní síni soch, galerii situované v rotundě u Kapitolu ve Washingtonu, sochy dvou osobností. Arkansas nyní oznámil, že své představitele vymění, a jedna z jeho dvou soch, které jsou tradičně zhotoveny z bílého mramoru, bude Johnny Cash. Jeho skladby o lidech mimo zákon, vězních i vlastní duchovní cestě z něj udělaly… Pokračovat »

Na druhou desku The Hollywood Vampires přispěli všichni z kapely

0 jsk 23.4.2019

Who’s Laughing Now je název singlu, který je předzvěstí vydání novinky kapely The Hollywood Vampires, kterou známe i z loňského vystoupení v Praze. Její členové Alice Cooper, Joe Perry a Johnny Depp vydají v pořadí druhé studiové album s názvem Rise 21. června. Tvrdí, že vzniklo čiré tvůrčí energie. Nahrávka bude obsahovat šestnáct skladeb včetně coverů od… Pokračovat »

Beck vydá album Hyperspace

0 jsk 18.4.2019

Americký hudebník Beck ohlásil vydání nového alba s názvem Hyperspace. Nabídl z něho první ochutnávku v podobě singlu Saw Lightning, který lze označit za hudbu snů. Tedy alespoň pro ty, kteří i v popu hledají originalitu, bourání hranic a novátorství. Beck nicméně zatím neprozradil, kdy se novinka dostane na trh, případně jestli k ní absolvuje koncertní… Pokračovat »

Na Sázavafestu zahrají Kryštof, Divokej Bill, Tři sestry a další

0 jsk 18.4.2019

Do zahájení letošního ročníku Sázavafest, multižánrového festivalu, zbývá sto dní. Přípravy jsou v plném proudu a organizátoři intenzivně pracují na tom, aby návštěvníci 19. ročníku zažili v červenci tři dny plné té nejlepší hudby a zábavy. Představí se Kryštof (na foto), Divokej Bill, Tři sestry, Jelen, Mirai, Marek Ztracený, Rybičky48, Majk Spirit, Pavel Callta, Olga Lounová,… Pokračovat »