ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 35368 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

Koncert Stormzyho přesunuli do haly

0 jsk 9.12.2019

Po dohodě s umělcem se koncert britského rapera Stormzyho naplánovaný na 4. březen 2020 pro velký zájem přesouvá z Roxy do Malé sportovní haly. Stormzy chce vyjít svým fanouškům vstříc, a proto se do prodeje nyní uvolňují další vstupenky. Dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Ještě před tím, než v roce 2017 svou debutovou desku Gang… Pokračovat »

Přijedou Aerosmith

0 jsk 9.12.2019

Americká rocková kapela Aerosmith ohlásila turné v Evropě pro rok 2020. Formace se v rámci koncertní šňůry zastaví 24. června v pražské O2 areně, také 9. července ve vídeňské Stadthalle, 12. července v krakovské Tauron aréně nebo 24. července na budapešťském stadionu Ference Puskáse. Steven Tyler (zpěv), Joe Perry (kytara), Brad Whitford (kytara), Tom Hamilton… Pokračovat »

Cena Jindřicha Chalupeckého pro Andrease Gajdošíka

0 jsk 9.12.2019

Držitelem nejprestižnější české ceny pro vizuální umělce do 35 let se stal Andreas Gajdošík. Umělec, který ve své tvorbě dlouhodobě kombinuje programátorské schopnosti se sociální a politickou angažovaností, je známý především skrze projekty zveřejněné ve virtuálním prostoru, jako jsou mystifikační webové stránky bojující proti xenofobii nebo mocenským strukturám. Diváckou cenu Českých center a s ní… Pokračovat »

TV Rockparáda na prosinec s Traktorem, Harlejem, Dogou a dalšími

0 Redakce 9.12.2019

I tento měsíc pokračuje TV Rockparáda, kterou přenáší TV Rebel. K vidění bude 9., 16., 23. a 30. prosince vždy od 18 hodin, také online na službách Rockparada, YouTube a Facebook. Moderují ji Veronika Zelníčková a Petr „Kůsofka“ Kůsa. Hosty budou Roman Izaiáš z Dogy, Tomáš Hajíček z Krucipüsku, Martina Hořejšová a Michal Nosek z Doggybag, Richard Jan Müller… Pokračovat »

The Who se vrátí do Cincinnati

0 jsk 6.12.2019

Anglická rocková skupina The Who odehraje příští rok svůj první koncert v oblasti amerického města Cincinnati od roku 1979. Tehdy tam před jejím vystoupením došlo před vchodem do arény Riverfront Coliseum k tlačenici, která si vyžádala 11 mrtvých fanoušků. The Who vystoupení, avizované na 23. dubna 2020, odehraje ve víceúčelové BB&T Areně, která je na… Pokračovat »

Tokhi a Pavel Šporcl spojili nespojitelné

0 Redakce 6.12.2019

Poslední listopadové pondělí se v oblíbeném hudebním pražském Lucerna Music Baru děly velké věci. Spojení bubnů a houslí nabídlo nevšední kulturní zážitek. Bubeník Tokhi a houslový virtuos Pavel Šporcl navázali na svoji předchozí spolupráci na turné Sporcelain z roku 2012 a rozhodli se vytvořit hudební spojení, které všem doslova bralo dech. Tokhi spolu se svojí… Pokračovat »

Na Pohodě 2020 vystoupí Wolf Alice

0 jsk 6.12.2019

Britskou kapelu Wolf Alice budou moci vidět návštěvníci festivalu Pohoda, který se ve slovenském Trenčíně uskuteční od 9. do 11. července 2020. Držitelé dvou NME Awards či Q Award pro nejlepší koncertní skupinu mají na kontě dvě alba, jež podle britských médií patřila k tomu nejlepšímu, co v daných letech vyšlo. Skvělý debut My Love… Pokračovat »

VIDEO: Katy Perry to zkouší s vánočním singlem

0 jsk 6.12.2019

Americká zpěvačka Katy Perry vydala vánoční singl Cozy Little Christmas. Hodlá s ním uspět a napravit svou v posledních letech trochu pošramocenou reputaci. Dlouhá léta totiž patřila mezi nejúspěšnější popové zpěvačky. Platilo to zhruba deset let, během nichž se s úspěchem setkala téměř každá její skladba. Její popularita začala upadat poté, kdy v roce 2017… Pokračovat »

VIDEO: Nová bondovka má trailer

0 jsk 6.12.2019

Kolem natáčení v pětadvacáté bondovky bylo poslední roky pořádně rušno. Jistý čas to dokonce vypadalo tak, že si filmová série vezme takříkajíc volno. Nic takového se ale nakonec nestalo. Film je dokončen a vyšel k němu první trailer. Výměna režisérů, kreativní neshody, nejistota kolem hlavního představitele, pozastavené natáčení, ale i zranění. To vše předcházelo vzniku filmu… Pokračovat »

Pussycat Dolls jsou zpět. Chystají turné

0 jsk 6.12.2019

V roce 2020 se na koncertní pódia vrátí americká dívčí skupina Pussycat Dolls. Svůj comeback potvrdila ve velkém stylu, vystoupením na sobotním finále britského X Factoru, kde kromě úryvků starších hitů představila i novou skladbu React. Nicole Scherzinger (na snímku), Carmit Bachar, Ashley Roberts, Jessica Sutta a Kimberly Wyatt se ukázaly ve velmi dobré formě…. Pokračovat »