precio de la ivermectina en gotas ivermectina piel how much ivermectin to give a 50lb dog does ivermectin kill worm eggs ivermectina para que sirve para los piojos ivermectin medication ivermectina jarabe dosis ivermectina serve pra piolho
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5413 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: Novinky

Zpověď je pocta básním Jiřího Žáčka

0 jsk 26.11.2021

František Černý ze skupiny Čechomor, frontman Olympiku Petr Janda, Igor Timko ze slovenské kapely No Name, Daniel Hůlka, Helena Vondráčková, Marta Jandová, herci Jan Dolanský, Roman Zach, to jsou jen některé z osobností, které skladatel, producent a instrumentalista Karel Mařík přizval k účasti na projektu Zpověď. Součástí dvojalba je kniha vybraných dvou desítek básní Jiřího Žáčka (na snímku… Continue Reading »

Favoritkou SuperStar je Elizabeth Kopecká

0 jsk 26.11.2021

Sedmá řada Česko Slovenské SuperStar vstupuje do živých finálových přenosů, ve kterých se představí nejlepší desítka zpěváků a zpěvaček. Pětičlenná porota v čele s Pavolem Haberou rozhodla, že se poprvé v historii zúčastní finále více mužů než žen. Od tohoto okamžiku však budou určovat osud vystupujících diváci pomocí SMS hlasování. Největší favoritkou je zpěvačka Elizabeth Kopecká (3,7:1), z mužů… Continue Reading »

Debutové album rapera Marka Damiana

0 jsk 26.11.2021

Blažená Nevedomosť je debutové studiové album zpěváka, rappera a umělce Marka Damiana. Po vícero úspěšných singlem a EP vydává slovenský rapper obsáhlé osmnáctiskladbové konceptuální album. Nahrávka vznikala více než rok v Bratislavě, Londýně, Dunajské Lužné a ve Vinném. Na albu se podílelo více producentů a najdeme tady různorodé featuringy od umělců jako je legendární Orion (PSH), Zayo… Continue Reading »

První díl minisérie Případ Roubal bude na Voyo uveden dnes

0 jsk 26.11.2021

Voyo otevírá novou kapitolu vlastní tvorby pod značkou Voyo Originál. První minisérií, která bude exkluzivně uvedena pouze na Voyo, se stane Případ Roubal. Pod režijní taktovkou Terezy Kopáčové se objeví Hynek Čermák v hlavní roli sériového vraha Ivana Roubala. První díl bude uveden v pátek 26. listopadu. Případ Roubal je úvodním projektem značky Voyo Originál. Ta bude… Continue Reading »

Další ocenění pro fotografa Martina Stranku

0 jsk 25.11.2021

Další prestižní světové ocenění získal fotograf Martin Stranka. Toho čeká poslední týden výstavy Dechem v pražském Mánesu, kterou si nenechalo ujít na osmnáct tisíc návštěvníků (o výstavu je takový zájem, že často se před Mánesem tvoří fronty), a která poté bude putovat po zahraničních galeriích. „Ačkoli hrozilo, že svou výstavu kvůli pandemii budu muset opět… Continue Reading »

Česká televize uvede dokument o ikoně modelingu Miladě Karasové

0 jsk 25.11.2021

Začínala jako modelka v bývalém Československu, bez kadeřníka, make-up artisty a konkrétního cíle. Na konci osmdesátých let už úspěšně vyhledávala pro francouzskou agenturu nové tváře, načež si založila vlastní, která dala světu Terezu Maxovou, Evu Herzigovou, Simonu Krainovou nebo Taťánou Gregor Brzobohatou. Zpověď zakladatelky českého modelingu, Milady Karasové, uvede Česká televize v premiérovém dokumentu Krása na prodej v úterý… Continue Reading »

Do kin vstupuje celovečerní film Přes hranici

0 jsk 25.11.2021

První a dosud jediný celovečerní film na světě natočený ojedinělou animační technikou olejomalby na sklo Přes hranici bude uveden do českých kin 25. listopadu. Film je inspirovaný životním příběhem rodiny jeho francouzské režisérky Florence Miailhe (na snímku), která ho osobně přijela představit do Prahy. Diváci se měli možnost setkat s tvůrci během slavnostních premiér nejen v rámci… Continue Reading »

Přijedou King Gizzard & The Lizard Wizard

0 jsk 25.11.2021

Australská psychedelická formace King Gizzard & The Lizard Wizard přijede 5. srpna příštího roku poprvé do Prahy. Během své jedenáctileté kariéry stihla šestice muzikantů vydat neuvěřitelných sedmnáct alb, a přestože je každé úplně jiné, všechny spojuje nekompromisní přístup k hudbě a ochota tvořit dokola nové bláznivé věci. Na jejich cestě totiž není nic nemožné. Ve… Continue Reading »

Národní muzeum otevírá Okna do pravěku

0 jsk 24.11.2021

Pražské Národní muzeum svým návštěvníkům zpřístupňuje v pořadí již třetí stálou expozici za poslední čtyři měsíce. Okna do pravěku jsou největší expozicí věnovanou pravěku v České republice a otevírá pohledy do života na našem území před dávnými časy. Dva tisíce originálních exponátů, realistické modely a interaktivní prvky návštěvníka zvou k cestě prvohorními moři a močály… Continue Reading »

Na Letní Letnou se vrátí švédský cirkus

0 jsk 24.11.2021

Na Letní Letnou se po devíti letech vrátí jedna z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších show Cirkusu Cirkör (na snímku). Švédští akrobaté diváky na Letenské pláni i v roce 2022 potěší inscenací Knitting Peace – originálně pojatým aktuálním poselstvím míru. Představení pro nové uvedení na Letní Letné navíc speciálně upraví. Cirkus Cirkör je první oznámenou zahraniční hvězdou… Continue Reading »