ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6053 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

Alice Cooper se zastal Johnnyho Deppa

0 jsk 22.2.2019

Kolem hollywoodského herce a člena seskupení Hollywood Vampires Johnnyho Deppa se množí negativní zprávy o jeho finanční situaci, bujarých večírcích či nezdravém vzhledu. Nyní se ho rozhodl zastat v rozhovoru pro NME jeho kolega z kapely Alice Cooper (na foto). Říká, že Depp nikdy nevypadal lépe. „Vše, co jsem o Johnnym četl, je absolutní lež…. Pokračovat »

Verona představila nový singl Planeta. O text se postaral Xindl X

0 jsk 22.2.2019

Česká hudební skupina Verona, kterou tvoří hudebník a skladatel Petr Fider a zpěvačka Veronika Stýblová, představila svým fanouškům nový singl s názvem Planeta. Na nové písničce kapela pracovala přes dva měsíce a o její text se postaral oblíbený písničkář Xindl X. „Ondra Ládek alias Xindl X je velice známý svými texty, ale velká řada posluchačů netuší,… Pokračovat »

Brit Awards vládli The 1975 a Calvin Harris

0 jsk 22.2.2019

Letošní udělování Brit Awards ovládli kapela The 1975 a dýdžej a producent Calvin Harris (na foto). Čtyřčlenná formace z Manchesteru vyhrála v kategorii Britská kapela a trofej jí také vynesla studiovka A Brief Inquiry Into Online Relationships (2018), která se stala Britským albem roku. Někteří diváci se však o vítězství kapely dozvěděli ještě před ceremoniálem,… Pokračovat »

Vychází audiokniha Povídky s úsměvem

0 Redakce 22.2.2019

V pátek 22. února 2019 vychází u Supraphonu nová nahrávka literárních lahůdek z pera Karla Čapka, Karla Poláčka, Eduarda Basse a Mileny Jesenské v kongeniálním podání Josefa Somra, Jana Kanyzy a Terezy Bebarové. Povídky mají ideální délku, dobře se poslouchají a ocení je každý, kdo má rád český jazyk a český humor. Audiokniha Povídky s úsměvem vychází na… Pokračovat »

Nová kniha Arnaldura Indridasona

0 jsk 21.2.2019

V knize Synové člověka v originále Synir Duftsins (Sons of Dust) poprvé představil známý islandský spisovatel Arnaldur Indriđason detektiva Erlendura, hrdinu jeho nejoblíbenější detektivní série. Kromě do detailu promyšlených příběhů nabízí autor čtenářům i jedinečný pohled na historii a sociální problémy své země. „Mé knihy jsou o lidech a o jejich příbězích,“ říká Arnaldur Indriđason. „O tom,… Pokračovat »

Liam Gallagher chce více písní od Oasis

0 jsk 21.2.2019

Skladba Stay Young britské skupiny Oasis zazněla naposledy živě před 22 lety. Liam Gallagher, člen této nyní rozpadlé skupiny, slíbil fanouškům, že ji zařadí do svých setlistů na blížících se koncertech a nebrání se ani dalším písničkám od Oasis. Přestože oba bratři Gallagherové jsou úspěšní i v sólové tvorbě, volání fanoušků po písních Oasis neutichá.

Proběhne filmová přehlídka Arabské noci

0 Redakce 21.2.2019

V pražském kině Lucerna proběhne od 21. do 24. února přehlídka Arabské noci, která představí premiéry tří filmů s blízkovýchodní tématikou. Jde o strhující, aktuálně na Oscara nominovaný libanonský snímek Kafarnaum (na foto), egyptský Yomeddine a francouzské drama Bojovnice slunce. Hosty přehlídky budou tvůrci egyptského filmu Yomeddine – režisér A. B. Shawky a producentka Dina Emam…. Pokračovat »

Vandal zničil figurínu Diddyho

0 jsk 21.2.2019

V muzeu Madame Tussauds v New Yorku zničil vandal voskovou figurínu amerického rapera Diddyho. Incident se stal v sobotu večer, vyšetřovatelé stále pátrají po pachateli, který po činu z místa ujel. Policie informovala, že muž vešel do muzea blízko Times Square kolem 20:45 hodin, přišel k figuríně a povalil ji na zem. Z figuríny následně… Pokračovat »

Pokáč jede na turné s Láskou

0 jsk 20.2.2019

Písničkář Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, v jehož písních se často potkává sarkasmus, ironie a nadsázka, vyrazí s kytaristou, který si říká Láska, jako předskokanem na turné s názvem Pokáčovo jaro 2019. Oba umělci vystoupí již 1. března v M klubu ve Vysokém Mýtě a turné ukončí 4. května na Zámku v Novém Městě nad Metují. Navštíví 22 měst v… Pokračovat »

Skupina Queen vystoupí na udělování Oscarů

0 jsk 20.2.2019

Britská rocková skupina Queen vystoupí živě na slavnostním předávání filmových cen Oscar, které se bude konat v neděli 24. února v americkém Hollywoodu. Akademie filmového umění a věd (AMPAS) to oznámila na Twitteru. Skupinu Queen momentálně tvoří oficiálně pouze dva členové – Brian May a Roger Taylor. V roli zpěváka se představí Adam Lambert, se… Pokračovat »