ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14993 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

Nick Cave and the Bad Seeds vydají živé minialbum

0 jsk 22.6.2018

Australská formace Nick Cave and the Bad Seeds vydá live EP. Novinka s názvem Distant Sky – Nick Cave & The Bad Seeds Live In Copenhagen nabídne čtyři skladby, konkrétně Jubilee Street, Distant Sky, From Her to Eternity a The Mercy Seat. Muzikanti nahráli písně během koncertu, který se konal loni v říjnu v Royal… Pokračovat »

VIDEO: Thirty Seconds To Mars mají silné video

0 jsk 22.6.2018

Skladba Rescue Me americké rockové kapely Thirty Seconds To Mars, která je součástí nejnovějšího alba America, se dočkala vizuální podoby. Formace aktuálně v rámci svého turné brázdí Ameriku. Přitom ale nezahálí a své příznivce zásobují novou produkcí. Videoklip Rescue Me je nabitý silnými emocemi a zobrazuje rovnost a rozdílnost zároveň. Obličeje lidí různých národností vyjadřující… Pokračovat »

Jelen vyrazí na turné s Míšou Tučnou

0 jsk 22.6.2018

Skupina Jelen má za sebou první vystoupení festivalové sezóny 2018. Čeká ji osm prázdninových zastávek na festivalu Hrady CZ a přibližně dalších 30 vystoupení po celé republice i na Slovensku. Přestože je letní sezóna v plném proudu, skupina stihla připravit už i své podzimní turné po českých a moravských městech. Přizvala si speciálního hosta,dceru legendy… Pokračovat »

F R O M vydali novou desku

0 jsk 22.6.2018

Teplická kapela F R O M na sebe poprvé upozornila v roce 2014 singlem Nebe. Jejím největším úspěchem byl ale singl V Síti. Aktuálně je na trhu její nové studiové album Nekonečno. „Název Nekonečno jsme zvolili proto, že práce na desce a singlech se zdála být opravdu nekonečná. Zároveň byla zábavná a inspirující. Hudební nápady se samozřejmě… Pokračovat »

Mendes a Spielberg spolu budou dělat nový film

0 jsk 21.6.2018

Anglický filmař Sam Mendes a jeho americký kolega Steven Spielberg (na snímku) budou spolupracovat na válečném dramatu 1917. Rodák z anglického Readingu bude snímek režírovat a je také spoluautorem scénáře, na kterém se podílela i Krystly Wilson-Cairns. Novinka vznikne pod hlavičkou Spielbergovy společnosti Amblin Partners, která se ujme financování. Mendes bude novinku, jejíž děj zatím… Pokračovat »

Bude muzikál o životě Michaela Jacksona

0 jsk 21.6.2018

Příznivci zesnulého amerického zpěváka Michaela Jacksona se mohou těšit na nový muzikál, který je inspirován životem slavného interpreta. Dílo by podle plánů měli představit na Broadwayi v roce 2020. Příběh zatím nepojmenovaného muzikálu napíše Lynn Nottage. O choreografii a režii se postará Christopher Wheeldon. V projektu použijí i zpěvákovy skladby. Informace o přípravě potvrdili zástupci… Pokračovat »

Festival Okoř je plnoletý, slavit se bude 25. srpna

0 jsk 21.6.2018

Festival Okoř oslaví osmnácté narozeniny. Areál se otevře tradičně v sobotu 25. srpna ve 12 hodin, první koncert ve 14 hodin odehrají Th!s. „Hrát na Okoři je pro mě vždycky zážitek, proto se tam tak rád vracím,“ říká Michal Hrůza (na snímku) o jeho blížícím se šestém vystoupení na srpnové akci. Na Festivalu Okoř zahrají Chinaski,… Pokračovat »

Ed Sheeran daroval charitě svou bustu z Lega

0 jsk 21.6.2018

Britský zpěvák Ed Sheeran daroval charitě model své hlavy vytvořený z Lega. Netradiční bustu v životní velikosti dal pobočce organizace St Elizabeth Hospice ve městě Framlingham, v němž vyrůstal. Sheeran charitě daroval i několik osobních věcí, například gramofon, skateboard, školní učebnice či plyšové hračky. „Byl skutečně štědrý, čas od času doma něco vytřídí,“ vyjádřila se… Pokračovat »

Mike Shinoda z Linkin Park vydal desku

0 jsk 20.6.2018

Mike Shinoda, zpěvák, rapper a producent z americké skupiny Linkin Park, vydal sólové album. Deska Post Traumatic vznikla jako reakce na smrt zpěváka Chestera Benningtona z Linkin Park. pokusil se ze svého žalu vypsat. „Zármutek je osobní, intimní zkušenost. A tahle deska je cesta ven z temnoty,“ prohlásil ještě před jejím vydáním. „Nejsou to Linkin Park ani… Pokračovat »

Elán zveřejňuje seriál a chystá album

0 jsk 20.6.2018

Elán zkracuje fanouškům čekání na podzimní turné k padesátinám. Na svém Facebooku každý týden zveřejňuje seriál o historii kapely a točí nové album Kdo a kde oslovil Joža Ráža, aby se připojil do začínající kapely, ze které později vznikl Elán? Jak si kapela vydělávala na první nástroje nebo kde měli první koncert? To a mnohé… Pokračovat »