precio de la ivermectina en gotas ivermectina piel how much ivermectin to give a 50lb dog does ivermectin kill worm eggs ivermectina para que sirve para los piojos ivermectin medication ivermectina jarabe dosis ivermectina serve pra piolho
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6733 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: Novinky

Dvě první alba k narozeninám Ivana Mládka

0 jsk 26.1.2022

V pondělí 7. února oslaví skladatel, textař, hráč na bendžo a zpěvák Ivan Mládek osmdesáté narozeniny. Při této příležitosti vydává Supraphon jubilejní reedici prvních dvou alb jeho Banjo Bandu nazvaných Dobrý den! a Nashledanou! z let 1976 a 1977. Alba jsou přehlídkou dodnes dokonale funkčních a koncertně prověřených hitů spojujících tažné melodie, vtipná slova a… Continue Reading »

Vychází komplet skladeb dirigenta Karla Ančerla

0 jsk 26.1.2022

Karel Ančerl patří mezi nejvýznamnější dirigenty poválečné Evropy. Člověk, který přežil nacistické lágry i nepokrytý antisemitismus komunistického Československa, umělec, jenž s nezměrnou trpělivostí a nasazením povznesl Českou filharmonii na světový orchestr a uvedl ji s úspěchem do nejvýznamnějších koncertních sálů. Podstatnou část jeho uměleckého odkazu, komplet studiových nahrávek s filharmonií, vydal Supraphon s velkým ohlasem… Continue Reading »

Orion bude křtít v Lucerna Music Baru

0 jsk 26.1.2022

Uzavření zásadní trilogie českého rapu. To je Teritorium III., poslední díl příběhu, který se psal průběžně od roku 2003. Tehdy Orion jako první raper u nás vydal sólové album, které se stalo jedním z milníků žánru. S novinkou se nyní ohlíží za počátky hip hopu na devadesátkovém Jižním Městě, ale zároveň dává prostor novým hlasům současné… Continue Reading »

Výstava uctí Filipa Lába

0 jsk 26.1.2022

Pražská Fotograf Gallery v únoru připraví výstavu inspirovanou odkazem předčasně zesnulého fotografa, teoretika fotografie a pedagoga Filipa Lába. Výstavu s názvem Útoky na zboží: Masky, mikrofilm, časové osy bude možné v Jungmannově ulici na Praze 1 navštívit od 11. února do 2. dubna 2022. Skupinová výstava ilustruje informační éru naší společnosti. Budou ji provázet obrazy masek v různých podobách. Expozice využije… Continue Reading »

Jakub Smolík v doprovodu Jaroslava Svěceného v Hradci Králové

0 jsk 25.1.2022

Po dvou letech se zpěvák Jakub Smolík vrátí do metropole Královéhradeckého kraje. Pod střechou kongresového centra Aldis předstoupí 26. března spolu se svými hosty před diváky, aby je v nelehkých dobách rozveselil svými nejznámějšími hity. První jarní týden přivítá autor romantických písní na pódiu kongresového centra Aldis. Doprovázet jej bude dětský pěvecký sbor a host,… Continue Reading »

Sedmý díl populární edice mapuje české bigbítové cover verze

0 jsk 25.1.2022

Nový rok bývá příslibem nových začátků, ale ani v této době nejsou od věci pevné jistoty. Jednou z takových je speciální ediční řada Supraphonu, tzv. „Line” edice, která se na sklonku prvního měsíce roku tradičně rozrůstá o nový, letos v pořadí již sedmý díl. Dvojalbová kompilace s názvem Pop Rock Line 1966–1973, navazující na předchozí… Continue Reading »

Kapela Mig 21 oznamuje termíny koncertního turné Jaro 2022

0 jsk 25.1.2022

Skupina Mig 21 oznamuje pokračování koncertní série z loňského podzimu. Od začátku dubna tohoto roku hlásí návrat na koncertní pódia. Jarní sadu koncertů začne 2. dubna v Chebu a zakončí klasickým trojkoncertem v pražském Lucerna Music Baru, a to v termínech 26., 27. a 28. dubna. Mezitím navštíví Mladou Boleslav, Pelhřimov a Písek. A těmito… Continue Reading »

Velký návrat legendární skupiny Elán do Opusu

0 jsk 25.1.2022

Skupina Elán se po třiceti letech vrací do svého mateřského vydavatelství Opus, pro které nahrála svá nejúspěšnější alba. Představitelé Opusu Vladimír Kočandrle a Július Kinček podepsali příslušné smlouvy se zástupci skupiny Jožo Rážem, Vašo Patejdlem a Jánem Balážem a se společností Musica. Elán se stal v osmdesátých letech dvacátého století nejvýraznějším symbolem tzv. velké éry slovenské… Continue Reading »

Svět knihy Praha 2022 ukáže bohatství Itálie

0 jsk 24.1.2022

„Žijeme pro knihy a je to sladké poslání ve světě upadajícím a zmítaném nepořádkem.“ Tento citát z díla Umberta Eca si organizátoři vybrali za motto pro nadcházející 27. ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha. Akce se odehraje od 9. do 12. června na Výstavišti Praha. V roce 2022 Svět knihy Praha představí jako… Continue Reading »

Bad Habits nejúspěšnějším britským singlem roku 2021

0 jsk 24.1.2022

Skladba Bad Habits britského zpěváka a skladatele zpěváka Eda Sheerana se stala nejúspěšnějším singlem roku 2021 ve Velké Británii. Na ostrovech se nahrávky prodalo v přepočtu 1,7 milionu kopií, na čele britské hitparády přitom strávila 11 týdnů v řadě, což je nejvíc ze všech singlů v loňském roce. Sheeranovo album Equals, z něhož Bad Habits… Continue Reading »