ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4999 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: TopStory

Apage Satanas je album dokladující sílu kapely Arakain

0 jsk 2.6.2023

Když Arakain v roce 1998 vydal nové album Apage Satanas, bylo jasné, že jde o skvělou desku. Po hudební i textové stránce naprosto vyvážená kolekce se ihned usadila v srdcích fanoušků. Pětadvacet let od svého prvního vydání se sbírka třinácti skladeb dočkala v mnohém výpravné reedice, která vychází vůbec poprvé na 2LP 180 g a… Continue Reading »

Do červnové TV Rockparády přijdou Vypsaná fixa, autoři z RockOpery a další

0 jsk 30.5.2023

Do nového dílu TV Rockparády přijali pozvání Márdi, zpěvák a kytarista pardubické Vypsané fixy, i Pavla Forest a Milan Steigerwald, zakladatelé a autoři RockOpery Praha. Novou kapelu Niakara představí baskytarista Zdeněk Kub (exArakain) a kytarista Petr Voháňka (Dirty Game) a ze Slovenska přijede bubenice Mia, kterou doprovodí kytarista Peter Drábik, oba ze sestavy Eufory. Z května… Continue Reading »

Skupina Poletíme? slaví živým dvojalbem patnáct let

0 jsk 26.5.2023

Osmičlenný ansámbl okolo výtvarníka Rudolfa Brančovského, brněnská kapely Poletíme?, oslavuje patnáct let. Činí tak živákem Best of do gramofonu, který vznikl během únorového vyprodaného dvojáku v brněnském klubu Fléda. Vychází dnes. Kromě dvojalba, které Poletíme? společně s fanoušky pokřtí 30. srpna v pražských Ledárnách Braník, se můžeme těšit také na záznam koncertu, jejž uvede ČT… Continue Reading »

VIDEO: Škwor písní Sobě věrnej otevírá dveře k nové desce

0 jsk 23.5.2023

Rocková parta Škwor letos slaví 2️5️ let na scéně, a jak je u téhle čtyřčlenné formace zvykem, s „dárky“ pro fanoušky rozhodně šetřit nehodlá. Kromě narozeninového „dvojáku“ 6. a 7. října v pražském O2 universu, který je již téměř vyprodán, se lze těšit i na nové album. V pořadí již jedenáctou řadovku, jež bude poprvé… Continue Reading »

VIDEO: Marek Ztracený míří do Edenu s novou písní

0 jsk 18.5.2023

Zpěvák Marek Ztracený se nedávno postaral o pořádný humbuk, když během několika hodin třikrát vyprodal největší český fotbalový stadion Eden. Jen pár dní na to ho fanoušci ocenili již druhým Slavíkem v řadě a nyní přichází tento hitmaker s novou písní a videoklipem Stále věřím. „Chtěl jsem sobě i fanouškům zkrátit čekání na koncert v… Continue Reading »

VIDEO: Rozálie míří do Brna a Plzně a veze nový klip

0 jsk 16.5.2023

Zpěvačka, akordeonistka, herečka a tanečnice Rozálie vydala loni na podzim debutové album Korzetiér, za které si vysloužila nominaci na Cenu Anděl v kategorii Objev roku. V rámci slavnostního večera na pražském Výstavišti předvedla vystoupení, kterým zaujala nejen přítomné v sále, ale i mnoho televizních diváků. Na takovou osobitou podívanou jsou fanoušci zvyklí z pražského divadla… Continue Reading »

VIDEO: RockOpera Praha pojala Bibli metalově

0 jsk 12.5.2023

RockOpera Praha přichází s živým záznamem skladby Lazar. Píseň láká na reprízu rockové opery Maria Madonna, která se uskuteční 25. května. Na nahrávce zní hlasy Jana Tláskala, jenž ztvárňuje Ježíše, a Jana Toužimského v roli Ďábla. „Píseň popisuje Lazarovo vzkříšení, což byl jeden z Ježíšových zázraků. Mesiášovi chce jeho snahy o navrácení života zmařit Ďábel,… Continue Reading »

Majk Spirit vydal nové album

0 jsk 9.5.2023

Tři roky od dosud posledního řadového alba a dva roky od poslední desky s H16 vydal v pátek slovenský raper Majk Spirit novou nahrávku Playlist. Album je žánrově rozkročené, obsahuje skladby ovlivněné afrobeatem, afro trapem, dancehallem, trapem a dalšími hudebními styly. „Nijak nedefinuju, čím je která ze skladeb konkrétně ovlivněná, pocitově jsem šel prostě po… Continue Reading »

Ludovico Einaudi se představí v Praze

0 jsk 5.5.2023

Ludovico Einaudi, italský pianista, skladatel, autor hudby k filmům Samba či Nedotknutelní, se po dvou vyprodaných koncertech vrátí do Prahy. Hudebník, který svým přístupem posunul hranice žánrů a je jedním z nejoblíbenějších a nejstreamovanějších skladatelů dneška, vystoupí 12. listopadu v Kongresovém centru Praha. Einaudi zavítá do Prahy sedm let po svém posledním českém koncertu. V… Continue Reading »

Květnová TV Rockparáda přivítá Harlej, Prothea a další

0 jsk 2.5.2023

Pozvání do květnového vydání TV Rockparády přijali Milan Hoffmann, kytarista skupiny Harlej, zpěvák a textař Protheus, kytarista, zpěvák a filmový režisér Jožin Hladký, šéf skupiny Lautr, a baskytaristka a zpěvačka Janet A. Z dubnového kola postoupily klipy skupin Bastard (klip k písni Mezi nebem a zemí), Ikara (Z orlí krve) a Alžběta (Čachtická paní). V květnu se k nim… Continue Reading »