ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12546 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: TopStory

Radúz Mácha: Vlasta Burian by v současné době asi dělal geniální stand-upy

0 Redakce 11.6.2021

Po absolvování Janáčkovy akademie múzických umění v Brně se před deseti lety, kdy mu bylo čtyřiadvacet, stal Radúz Mácha členem činohry Národního divadla v Praze. V roce 2017 obdržel Cenu ředitele Národního divadla pro mladého umělce do pětatřiceti let a následující rok v nápadité inscenaci Zweigovy Netrpělivosti srdce svým strhujícím výkonem zaujal recenzenty i diváky. Před třemi… Continue Reading »

VIDEO: Sabina Křováková natočila klip k nové písni Hrdina

0 jsk 9.6.2021

Zpěvačka Sabina Křováková představuje novou skladbu Hrdina. Napsala ji, protože po náročném období, které lidé prožili, se jí na toto téma skládalo tak nějak samo. Původně byla prý trochu depresivní, a když ji pak hrála na zkoušku pro své kamarády, trochu se vyděsili. Následně na původní verzi skladby ještě trochu sáhla a vznikla aktuální. „Myslím,… Continue Reading »

Rybičky 48 s písní o otcovství

0 jsk 3.6.2021

Kapela Rybičky 48 vydala píseň Ty vole, já budu táta. Oslavuje tak příchod nových členů do rockové rodiny. K písni vznikl i humorný fotorománový videoklip, ve kterém si bubeník Ondřej Štorek zahrál roli matky a frontman kapely Kuba Ryba se ujal, stejně jako v reálném životě, role otce. Spolu s novým releasem oznamuje kapela také termíny letních koncertů…. Continue Reading »

TV Rockparáda s Romanem Dragounem a dalšími

0 jsk 31.5.2021

TV Rockparáda pokračuje i v červnu. Hosty pořadu, v němž jsou představovány nové klipy českých skupin a zpěváků a také nová jména z tuzemské hudební scény, budou Roman Dragoun, kapely Krajina Ró, Seven MB a Infinity. Z minulého kola do aktuálního postoupili Alband s klipem k písni Zbude ze mě půl, Premier s klipem ke skladbě Punková pohádka a Olympic s videem k písničce… Continue Reading »

VIDEO: Nová písnička Ewy Farne je o těle

0 jsk 26.5.2021

Singl Tělo od zpěvačky Ewy Farne je předzvěstí jejího pátého řadového českého alba. Písní přijímá ty změny na těle, na které nemáme vliv. Neobyčejný klip ukazuje ženy a dívky, které si prošly každá jiným příběhem, jejich těla nesou tzv. tetování od přírody. Režisérem klipu je Ondřej Kudyn, který zpracoval Farne vizi. Klip zpěvačka popisuje takto:… Continue Reading »

Leeloo vydává druhý singl, pomáhala jí sestra Františka Koptová

0 jsk 24.5.2021

Zpěvačka Leeloo civilním jménem Jana Koptová si jde za svým snem. Po dvou měsících od první skladby Boticelli Girl vydává nyní singl druhý s názvem Bridge to Those Times. Veškeré její úsilí směřuje nejen k maturitě na Pražské konzervatoři, která ji za několik dní čeká, ale také k prvnímu albu naplánovanému na letošní podzim. Druhou písní ze zmiňované… Continue Reading »

Očkování Shakespearem

0 jsk 19.5.2021

Praha, Brno, Ostrava a Bratislava opět ožijí Shakespearem. Uskuteční se v nich Letní shakespearovské slavnosti. „Věříme, že si v létě konečně trochu vydechneme a po dlouhém půstu si opět naplno užijeme také divadlo. Chystáme festival ve stejném rozsahu, jako jsou naši diváci zvyklí z předcovidové éry, tedy včetně nové premiéry, na kterou se již velice… Continue Reading »

Sebastian s ATMO Music představují podmanivou novinku Stačí jen málo

0 jsk 14.5.2021

Zpěvák Sebastian vydává píseň Stačí jen málo. Díky ní obnovil přátelství i hudební spolupráci s kapelou ATMO Music. Po sedmi letech, co společně s Beefem vstoupili singlem Polety do hudebního povědomí, se opět spojili u příležitosti příprav a realizace nové písně Stačí jen málo. Za hudbou stojí Sebastian s respektovaným producentem ODD (Ondřej Turták), kteří… Continue Reading »

VIDEO: Singl Icarus zpěvačky Giudi získal na klavírní malebnosti

0 jsk 11.5.2021

Zpěvačka Giudi odhaluje svou neoklasickou symfonii, a to prostřednictvím singlu Icarus. Klavírní verzi vdechl život skladatel a klavírista Karel Havlíček. Ke skladbě vznikl poutavý videoklip. „Před časem mě oslovila jedna francouzská rozhlasová stanice a požádala o jednoduchou akustickou verzi skladby Icarus do jednoho ze svých programů. Byl to impuls a dobrá záminka, abych oslovila úžasného… Continue Reading »

VIDEO: Mig 21 vydali optimistickou skladbu i s klipem

0 jsk 7.5.2021

Optimismus, naděje a touha po zázraku, který spočívá v návratu k normálnímu životu. To je odkaz, který kapela Mig 21 posílá ve své nové skladbě s názvem TěsněVedleSebe. Videoklip, který k této skladbě kapela představuje, je plný vzpomínek na koncerty, kde se ještě všichni mohli bavit bez omezení, kdy bylo normální se držet za ruce a… Continue Reading »