ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11075 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: TopStory

VIDEO: Marpo vydává skladbu Hillbilly s klipem z Louisiany 

0 jsk 6.4.2021

Český rapper Marpo ohlašuje nové album a jako jeho předzvěst vydává skladbu s klipem Hillbilly. Na chystaném počinu Backwoods Bred, jež vyjde v červnu, pracuje spolu s Markusem Tranem a britským producentem Clintem Murphym už více než rok. Kvůli pandemické situaci po celém světě se ale až nyní dostali do Spojených států amerických, kde natočili vizuály… Continue Reading »

Hosty TV Rockparády budou Doga, Abraxas a další

0 jsk 30.3.2021

Hosty dubnového vydání hudebního pořadu TV Rockparáda budou skupiny Doga (na snímku společně s moderátory), Abraxas, Najust a Torrax. Pořad uvedou Veronika Krejzová a Petr Kůsa. Z minulého kola na základě hlasování diváků postoupili Anopheles s klipem k písni Poslouchej, Premier s klipem ke skladbě Punková pohádka a Blitz Union s klipem k písni Plastic. O postup do dalšího kola s nimi budou… Continue Reading »

VIDEO: Ivana Korolová představuje svůj virtuální svět ve videoklipu

0 jsk 25.3.2021

Videoklip Z O na 200 vznikl netradičním způsobem real-time produkce, a to ve spolupráci se studiem Xlab. Toto studio zde pro Ivanu vytvořilo vlastní virtuální svět, kde se téma skladby promítá do 3D projekcí. „Už dlouho jsem chtěla natočit další videoklip a znovu tak lidem připomenout své debutové album Kruhy. Píseň Z O na 200 je o… Continue Reading »

VIDEO: Skupina Rybičky 48 vytvořila Svatební hymnu

0 jsk 23.3.2021

Kapela Rybičky 48 vydala novinku s názvem Svatební hymna. Energická píseň doprovázená videoklipem pobaví i největší svatební skeptiky. „Samotný nápad na Svatební hymnu vznikl na naší vlastní svatbě, protože mi chyběla nějaká novější písnička s tématem svatby, když pominu pěknou, ale desítky let starou píseň Když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap,“ uvedl frontman kapely… Continue Reading »

VIDEO: Kapela Mayday se ohlásila s klipem k písni Zítra

0 jsk 18.3.2021

Jednoduchý videoklip skupiny Mayday k písničce Zítra má dotvářet pocitovou kulisu k textu, který se věnuje nelehkým otázkám. Mayday navíc plánují vydat letos své debutové album. „Nechtěli jsme dělat složitý výpravný klip. Cílem bylo nechat diváka především přemýšlet o textu písně,“ vysvětluje ke vzniku skladby zpěvák kapely Marek Jinek. „Její text klade z mého pohledu důležité… Continue Reading »

VIDEO: Kapela Like-it představuje City in the City, singl z debutového alba

0 jsk 15.3.2021

Po písničkách Nádech, Mrazí nebo Křídla přichází třebíčská skupina Like-it s dalším singlem. Skladbu City in the City doprovází videoklip, který kapela natáčela v Berlíně. „Singl jsme už od začátku tvořili s vizí, že klip bude určitě ve městě a měl by zobrazovat partu mladých lidí poflakujících se ulicemi i životem. Hledali jsme město, které… Continue Reading »

VIDEO: Pilot natočili píseň o dospělosti

0 jsk 8.3.2021

Po rádiově úspěšné skladbě Běž a vtipně pojatém bilančním klipu a písni Horší už to nebude z přelomu roku, se pražská kapela Pilot hlásí opět o slovo s EP Mezi náma. Vyšlo v pátek 5. března a skupina jím symbolicky uzavřela pomyslnou první etapu své dosavadní kariéry. Kolekci uvedla čtyřčlenná parta singlem a klipem Dospělí. „V klipu… Continue Reading »

Projekt Dělníci kultury představuje osobnosti

0 Redakce 4.3.2021

Ačkoliv se loni v létě kulturní kola na chvíli roztočila, nyní už několik měsíců téměř celá tato branže stojí a vypadá to, že se jen tak nerozběhne. Situace nedolehla pouze na herce nebo hudebníky, ale především na spoustu lidí, kteří jejich vystoupení připravují a zajišťují. Jde například o zvukaře, osvětlovače, produkční, promotéry, hudební média, ale… Continue Reading »

Hosty TV Rockparády budou Ondřej Hejma, Fiha a další

0 jsk 26.2.2021

V další pokračování TV Rockparády se jako hosté představí Ondřej Hejma, kapely Kapriola, Fiha a Anopheles. Z minulého kola postoupili Argema s klipem k písni Andělé, Anacreon s klipem ke skladbě Noční můry a Surma s klipem k písničce Until It Rains Again. S novými soutěžními klipy se představí Premier (Punková pohádka), Anopheles (Poslouchej), Blitz Union (Plastic), Gender Question (Chocolate), Kapriola (I v nás… Continue Reading »

Igor Orozovič: Dojalo mě, jak teď lidé chtějí pomáhat

0 jsk 22.2.2021

Člen Činohry Národního divadla v Praze Igor Orozovič se vedle divadelního a filmového herectví věnuje hudebním projektům. Je autorem či spoluautorem všech písní Cabaretu Calembour, napsal scénickou hudbu k několika divadelním hrám. Autorsky se podílí na hudební části speciálních večerů Národního divadla Nová krev. Před časem spolupracoval s Jihočeskou filharmonií na koncertním provedení Balady pro… Continue Reading »