ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14844 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: TopStory

VIDEO: Tomáš Klus v novém singlu Tichá voda zpívá o vítězství nad netečností

0 jsk 19.6.2018

Tomáš Klus přichází s druhým singlem z připravovaného alba SpOlu, jehož vydání je plánováno na září letošního roku. Baladická skladba Tichá voda vypráví o souboji s netečností, o tom, že v sobě lidé mají spoustu ostychu promluvit. Tomáš Klus a jeho Cílová skupina nové album nahrávali ve studiu ArtDock Marka Štiftera v únoru 2018. K písni Tichá voda vzniklo ve… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Ozzy Osbourne v Praze dost odpočíval

0 jsk 14.6.2018

Britský zpěvák Ozzy Osbourne dorazil opět do Prahy. Před dvěma lety zpíval v české metropoli se svou rodnou skupinou Black Sabbath. Ta však již ukončila svou kariéru, a tak se vrátil ke své sólové dráze. Momentálně je prý na svém posledním turné, i když nevylučuje, že až skončí, bude se na pódium občas vracet. Na letišti… Pokračovat »

Vítězkou prvního ročníku soutěže Talent for Stage je Eliška Buociková

0 jsk 11.6.2018

Písničkářka Eliška Buociková se stala vítězkou prvního ročníku vyhledávací soutěže Talent for Stage. O její prvenství rozhodli jak odborní porotci, kteří ji vybrali mezi desítku finalistů, tak fanoušci, jež ve druhém kole hlasovali na internetu. Eliška Buociková vystoupí v pátek 15. června na velké scéně festivalu Votvírák a následně nahraje ve studiu The Barn svůj první… Pokračovat »

Karel Gott: Když se tlačí na pilu, je to často na škodu

0 jsk 6.6.2018

V pátek 8. června vyjde nové album Karla Gotta nazvané Ten pravý. Jsou na něm mimo jiné skladby, které zpívá, ale dosud je nenahrál. Titulní skladbu mu pro ně napsal Marek Ztracený. K emisi kolekce poskytl Karel Gott následující rozhovor. Po čem ve své profesní kariéře ještě toužíte? Když člověk po něčem moc urputně touží, většinou… Pokračovat »

Novou bondovku natočí Danny Boyle

0 jsk 28.5.2018

Britský režisér Danny Boyle natočí 25. film o agentovi 007 Jamesi Bondovi. Ve společném prohlášení to prozradila producentská dvojice Michael G. Wilson a Barbara Broccoli. „Je nám ctí oznámit, že neskutečně talentovaný Danny Boyle bude režírovat Daniela Craiga v jeho pátém ztvárnění Jamese Bonda,“ uvedla. „S natáčením pětadvacátého filmu o Bondovi začneme v prosinci v… Pokračovat »

VIDEO: Mirai v dokumentu vzpomínají na nedávné turné

0 jsk 23.5.2018

Severomoravská kapela Mirai posbírala během posledních měsíců řadu ocenění (Český slavík, Anděl, Hudební ceny E2). Její zatím největší hit Když nemůžeš, tak přidej se blíží 13 milionům zhlédnutí na YouTube a stal se nepsanou hymnou nejen sportovců. Letos na jaře následovalo první samostatné turné, které bylo kompletně vyprodané. Nyní již kapela naplno odstartovala letní koncertní… Pokračovat »

Tugriki: Neplánovali jsme, jen jsme si spolu chtěli zahrát

0 jsk 21.5.2018

Kapela Tugriki, čili čtveřice Dorota Barová (Tara Fuki či Aneta Langerová), Ľuboslav Petruška (Chiki liki tu-a, Korben Dallas), Igor ’Ozo’ Guttler a Lukáš Fila (oba Korben Dallas), sklízí první pochvalné ohlasy za své debutové eponymní album. Nejenom o něm vypráví v následujícím rozhovoru. Váš název je prý podle mongolské měny. Jak jste na něj přišli?… Pokračovat »

Nejbohatším britským hudebníkem je stále Paul McCartney

0 jsk 14.5.2018

Nejbohatším hudebníkem ve Velké Británii a Irsku je podle výročního žebříčku listu Sunday Times nadále Paul McCartney s 820 miliony liber. Druhá příčka patří, stejně jako loni, hudebnímu skladateli Andrewu Lloydu Webberovi, jehož majetek odhadují na 740 milionů liber. Téměř beze změny v pořadí je přitom celá první desítka žebříčku. Postup v žebříčku zaznamenali například… Pokračovat »

Brněnský majáles startem festivalů

0 Redakce 7.5.2018

Na brněnském Výstavišti se v sobotu 5. května uskutečnil majáles, který byl tečkou za třemi největšími studentskými akcemi letošního roku. Dvě předešlé se konaly v Hradci Králové a Praze. Brněnský majáles se konal již patnáctý rok v řadě. Program festivalu se neskládal jen z české a slovenské hudební produkce, ale zasahovaly do něho vysokoškolské průvody… Pokračovat »

Digitální rozhlas DAB+

0 Ladislav Soukup 4.5.2018

Nový digitální rádiový systém DAB (Digital Audio Broadcasting) dnes označovaný jako digitální rozhlas je velmi inovativní a univerzální multimediální vysílací systém, který postupně nahrazuje stávající služby AM a FM audio vysílání ve většině zemí. Byl vyvinut pro Evropu v devadesátých letech 20. století jako projekt EUREKA 147.  DAB je velmi vhodný pro mobilní příjem a… Pokračovat »