ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5623 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: TopStory

Rytmus bude Českým lvům udávat kapela The Antagonists

0 jsk 23.2.2024

Slavnostní udílení filmových cen Český lev se uskuteční v sobotu 9. března. O hudební doprovod se postará skupina The Antagonists, v jejímž čele stojí skladatel, producent a také držitel čtyř Českých lvů Jan P. Muchow. The Antagonists se poprvé sešli před několika lety u příležitosti vydání alba Muchowovy filmové hudby a od té doby vystupují… Continue Reading »

VIDEO: Adam Mišík se v písni Dotyky inspiroval britským zvukem

0 jsk 20.2.2024

Adam Mišík v pražské Roxy odstartoval své turné. Vyprodaný ikonický klub s tisícovkou fanoušků vytvořil atmosféru, která zpěváka několikrát dojala a zároveň nenechala vydechnout. Zazněly platinové singly Proud, Máma říkala i aktuální hity Bez tebe, Prach a Zapomenout. Show podpořili i hosté a přátelé z branže, Sergei Barracuda, Dorian, Pam Rabbit, Ben Cristovao nebo Marko Damian…. Continue Reading »

Viktor Sheen a November 2nd mají nejvíce nominací na Ceny Anděl

0 jsk 16.2.2024

Po druhém kole hlasování České hudební akademie je rozhodnuto o letošních nominovaných v Cenách Anděl 2023. Jména nových držitelů sošek Anděla se šalmají budou oznámena na slavnostním ceremoniálu 30. března v pražském O2 universu. Večerem, na který je v prodeji i omezený počet vstupenek pro veřejnost, provedou Honza Dědek a Ivana „Fancy“ Kulhánková. Celkem se letos bude udělovat… Continue Reading »

VIDEO: Marcell a Fiedlerski vydávají klip z ulic Londýna

0 jsk 13.2.2024

Hudebníci Marcell a Fiedlerski vydali koncem loňského roku společné album Duše, která opustila tento svět, váží 21 gramů. Nyní představují klip ke skladbě z alba Jestli se ti daří. Videoklip vznikl během loňského nahrávání alba v Anglii, a to v Londýně. Klip z ulic města využívá zvláštní efekt, kdy Marcell zpívá píseň dvakrát až třikrát… Continue Reading »

VIDEO: Martin Harich zpívá o těch, kteří lžou

0 jsk 9.2.2024

Slovenský zpěvák a hudebník Martin Harich vydává v těchto dnech novinku. Je jí optimistická pohodovka Liar, kterou zpívá v angličtině. Je veselým pojednáním o lhářích okolo nás. Martin říká: „Každý nějakého lháře známe. Jsou lháři tiší, hlasití, ale i takoví, které máme rádi. Tentokrát nemluvím o těch, kteří nám všem znepříjemňují životy a jsou jich plné… Continue Reading »

David Koller odchází z Lucie

0 jsk 5.2.2024

Zpěvák, hudebník a skladatel David Koller v neděli na svých facebookových stránkách uvedl, že odchází ze skupiny Lucie. Její zbytek, tedy Robert Kodym, P. B. Ch. a Michal Dvořák, ve svém facebookovém prohlášení napsal, že po Kollerově odchodu bude pokračovat dál. Chystá prý nové album a oslavy čtyřiceti let své existence, které proběhnout v roce 2025. „Po… Continue Reading »

TV Rockparáda představí Dogu, Dymytry a další

0 jsk 1.2.2024

V novém dílu TV Rockparády se lze těšit na první společný televizní rozhovor s Jirkou Urbanem ml. a Václavem Noidem Bártou, novým zpěvákem skupiny Dymytry. Přijdou i členové kapely Doga (na snímku) a povyprávějí, jaké bylo jejich pubové loňské turné ve Spojených státech. Martin Blažek představí své nové minialbum Artmosféry a Martin Kohout popovídá o… Continue Reading »

VIDEO: Totally Nothin zve novinkou Závislá na turné

0 jsk 30.1.2024

Konec roku patřil v případě rapera a producenta Totally Nothina společnému albovému projektu s DJem Kadrem nazvaném Waves. A na vlnách jede tahle dvojka i v prvních týdnech a měsících roku 2024. Už v pátek 2. února v jihlavském D-Clubu totiž startuje jejich Waves Tour 2024, v jehož rámci během února a března představí Waves… Continue Reading »

Elton John napsal o svém posledním turné knihu

0 jsk 26.1.2024

Britský zpěvák a hudebník Elton John napsal knihu dokumentující jeho turné Farewell Yellow Brick Road, kterým se loni rozloučil se svým vystupováním na pódiích. Šestasedmdesátiletý umělec na něm odehrál 330 vystoupení. Série začala v Allentownu v Pensylvánii v roce 2018 a skončila ve Stockholmu ve Švédsku v roce 2023. Fanoušci budou moci nahlédnout do dění… Continue Reading »

VIDEO: Xindl X zpívá o novoročních předsevzetích

0 jsk 23.1.2024

V duchu novoročních předsevzetí si písničkář Xindl X pro své fanoušky přichystal nový singl Slabá vůle z chystaného zářijového alba Fén X. Dočkal se animovaného videoklipu z dílny výtvarníka a Xindlova spolupracovníka Ondřeje Pfeiffera. „Každý to známe. S příchodem nového roku si dáváme spousty ušlechtilých předsevzetí. Jak budeme sportovat, zhubneme, jak přestaneme pít a kouřit,… Continue Reading »