ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20489 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: TopStory

Neil Young zažaloval Donalda Trumpa

0 jsk 6.8.2020

Kanadský hudebník Neil Young zažaloval amerického prezidenta Donalda Trumpa za porušení autorského práva. Nesouhlasí s použitím svých písní během jeho předvolebních kampaní. Obvinil ho, že na svých shromážděních vícekrát bez licence nebo souhlasu použil jeho skladby Rockin’ In the Free World a Devil’s Sidewalk. „Záměrem této žaloby není zneuctít práva a názory amerických občanů, kteří… Pokračovat »

VIDEO: Billie Eilish vydala nový singl

0 jsk 3.8.2020

Americká zpěvačka Billie Eilish zveřejnila nový singl My Future. Optimisticky laděná novinka se atmosférou trochu vymyká z její dosavadní tvorby. Její emoci dotváří animovaný videoklip, který režíroval Andrew Onorato. Singl by mohl být první ukázkou ze druhého alba, které zpěvačka chystá spolu se svým bratrem Finneasem O’Connellem. Ve vzkazu fanouškům osmnáctiletá zpěvačka uvedla, že singl… Pokračovat »

Na střeše Galerie Harfa se bude hrát divadlo

0 jsk 28.7.2020

Terasy Harfa, nový prostor na střeše Galerie Harfa v Praze, se v srpnu stanou dějištěm 9. ročníku divadelní Letní scény Harfa. Pod otevřeným nebem si lze dopřát vydatnou dávku humoru, inspirace a dobré zábavy. Jedna z nejúspěšnějších komedií Marka Camolettiho s Leošem Nohou, Lukášem Langmajerem, Lucií Zedníčkovou a dalšími herci je na programu 3. 8., 24. 8…. Pokračovat »

VIDEO: Vojtěch Dyk si dal videoklip jako dárek

0 jsk 24.7.2020

Dárek k vlastním narozeninám v podobě nového videoklipu si dal zpěvák Vojtěch Dyk. V den svých pětatřicátých narozenin, ve čtvrtek 23. července, představil klip k písni ze svého alba D.Y.K. nazvané Phone Song. Phone Song vypráví o situaci kolem jednoho zapomenutého mobilu. A jak známo, mobil dnes už může představovat druhý život, plný skrytých tajemství. „Dnes býváme polapeni do nějaké… Pokračovat »

Televize Prima natáčí seriál s Terezou Kostkovou v hlavní roli

0 jsk 21.7.2020

Seriálovou novinku Hvězdy nad hlavou připravuje televize Prima pro své diváky. Šestnáctidílný seriál z venkovského prostředí, vyprávěný s nadhledem a laskavým humorem, má za sebou první klapku. Seriál se natáčí v exteriérech na Rokycansku a na obrazovkách se objeví příští rok. Hlavní hrdinkou romantického komediálního seriálu je veterinářka Lucie Boučková v podání Terezy Kostkové. Lucie… Pokračovat »

VIDEO: Dommi jde na věc. Vydala první singl

0 jsk 17.7.2020

Zpěvačka Dommi právě vydala první oficiální singl. Skladba Homeland zaujala v rádiích a ihned se objevila v oficiálním IFPI přehledu nejhranějších písniček. Teprve sedmnáctiletá Dominika Lukešová na sebe upozornila v letošní SuperStar, kde přesvědčila s písní No Time To Die od Billie Eilish. V soutěži nakonec skončila čtvrtá, což ji mimo jiné vyneslo i kontrakt… Pokračovat »

VIDEO: Zpěvačka Andrea Hauer debutuje singlem I Think About You

0 jsk 13.7.2020

Pětadvacetiletá česká zpěvačka Andrea Hauer se hlásí o slovo. Její první singl se jmenuje I Think About You. Hudbu k němu napsala společně s muzikantem a producentem Jiřím Vidasovem, text sama. Vznikl k ní černobílý videoklip, jenž natočil Milan Bálek. „Ta písnička je o krásných chvílích, které jsem prožila s jedním člověkem. Chci tou písní také říct, že… Pokračovat »

VIDEO: Hana Barbara uzavřela písní Po lásce jeden příběh

0 jsk 7.7.2020

Zpěvačka Hana Barbara vydala nový singl a videoklip Po lásce. Uzavírá jím sérii monotematických písniček, v nichž se vypořádávala s nevydařeným vztahem. Všechny emoce, které s ním souvisely, vložila do hudby, a především textů. Autorem klipu i scénáře k němu je Miroslav Smith. „Mé poslední písničky jsou monotematické. Řešila jsem v nich jeden svůj vztah, a to od začátku do… Pokračovat »

Písničkář Láska má debutovou Desku

0 jsk 2.7.2020

Český písničkář Láska, který zatím natočil několik singlů, vydává debutové album s názvem Deska. V rámci koncertů, jež absolvoval i s kolegy Pokáčem, Pekařem nebo Jakubem Děkanem, objel celou republiku a jeho singly bodovaly nejen u posluchačů, ale i v řadě hitparád. Deska obsahuje kromě šesti zveřejněných skladeb i devět novinek. Na albu se objevuje… Pokračovat »

Dymytry a Traktor zahájili turné

0 Redakce 30.6.2020

Z popela všech zrušených a odložených akcí povstal o posledním červnovém víkendu v Plzni ambiciózní projekt kapel Dymytry a Traktor s názvem Monster Meeting. Společné turné bylo plánované pro mnohatisícové davy, ale jeho současná podoba a velikost produkce nebyla nijak omezena červnovými opatřeními. Jen místo jednoho velkého vyprodaného koncertu se premiéra rozložila do více dnů…. Pokračovat »