ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9442 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: TopStory

PRVNÍ DOJEM: Emeli Sandé zpívala. To stačilo

0 jsk 21.2.2018

Britská umělkyně Emeli Sandé je na současné ostrovní scéně velkým pojmem. Na kontě má dvě úspěšná alba, několik prestižních cen a pověst znamenité zpěvačky. Tu potvrdila v úterý 20. února v pražské O2 areně. Nebylo na ní sice plno, ale přišli ti, kteří věděli, co je čeká. A Emeli Sandé jejich dychtivé očekávání spolehlivě naplnila. Přestože přiznala,… Pokračovat »

Čeští lvi mají novou sošku

0 jsk 16.2.2018

Jubilejní 25. ročník Českého lva přinese novinku v podobě nové sošky ocenění. Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) se vrací ke spolupráci se sklárnou Rückl, která byla dlouholetým partnerem Českého lva. Křišťálové sošky se v nižborské sklárně odlévaly mezi lety 2001 a 2012. Autorem nové sošky je designér a umělecký ředitel sklárny Rony Plesl, který se při… Pokračovat »

Herečka Claudia Eisingerová chce na Berlinale černý koberec

0 jsk 14.2.2018

Německá herečka Claudia Eisingerová spustila na internetu petici za to, aby účastníci Berlinale, mezinárodního filmového festivalu v Berlíně, kráčeli namísto tradičního červeného koberce letos po černém. Eisingerová uvedla, že ředitel Berlinale Dieter Kosslick by měl barvu koberce změnit s ohledem na probíhající kampaň #MeToo poukazující na problematiku sexuálního obtěžování ve filmovém průmyslu. „Herečky v Hollywoodu se oblékají… Pokračovat »

Quentin Tarantino má kvůli nehodě Umy Thurman trauma

0 jsk 9.2.2018

Americký režisér Quentin Tarantino vyjádřil politování nad autonehodou, při které se během natáčení filmu Kill Bill zranila herečka Uma Thurman. Tento incident nazval největším traumatem svého života. Tarantino v rozhovoru pro internetový server Deadline řekl, že trasu, kde došlo k nehodě, při které herečka utrpěla otřes mozku a jiná zranění, předtím sám prošel a vyhodnotil… Pokračovat »

Policie dále vyšetřuje smrt herečky Natalie Woodové z roku 1981

0 jsk 5.2.2018

Vyšetřovatelé úmrtí americké herečky Natalie Woodové, která se v listopadu 1981 utopila během plavby na jachtě, tvrdí, že ho po nových svědectvích klasifikují jako podezřelé a jejího manžela, herce Roberta Wagnera, považují za „osobu hodnou zájmu“. Informovala o tom mluvčí losangeleského šerifa Nicole Nishidaová. Jak uvedla, od roku 2011, kdy případ znovu otevřeli, poskytli noví… Pokračovat »

Nominacím na Ceny Anděl vládnou kapely J.A.R. a Mirai

0 jsk 1.2.2018

Nejvíce nominací na Ceny Anděl mají skupiny J.A.R. a Mirai. Obě kapely získaly čtyři. Mají šanci v kategoriích album, skupina a skladba roku, J.A.R. mají i nominaci za videoklip Zhublas a Mirai na objev roku. Tři nominace získal zpěvák David Stypka. Nejstarší tuzemské odborné hudební ceny, Anděl, procházejí po loňském restartu inovacemi a proměnami. Samotný slavnostní ceremoniál… Pokračovat »

Wohnout točil klip v Africe a podporuje dobrou věc

0 jsk 30.1.2018

Část kapely Wohnout se vydala do Afriky objevovat krásy Keni, navštívit malou nemocnici Itibo a hlavně natočit videoklip. Ten má podpořit sbírku na koupi dýchacího přístroje do místní nemocnice Itibo, kterou zde vede český lékař Aleš Bárta. Brázdil prašné cesty Afriky a sbíral také videomateriál k písni Sladký dřevo, která je z připraveného alba. „My… Pokračovat »

V Praze se opět bude hrát muzikál Mamma Mia! V létě bude druhý film

0 jsk 25.1.2018

I česká verze celosvětově slavného a oblíbeného muzikálu Mamma Mia! představuje veselý a romantický příběh, který se odehrává na řeckém ostrově. U nás ji dosud vidělo více než 280 tisíc platících diváků. Až na pár loňských letních představení v divadle pražském Hybernia se veškerá představení odehrávala v Kongresovém centru Praha s kapacitou přes 1700 míst…. Pokračovat »

Rybičky 48 chystají speciální valentýnský dárek pro ženy

0 jsk 23.1.2018

Kutnohorská skupina Rybičky 48 připravuje velmi speciální dárek pro ženy, a to na 14. února, svátek sv. Valentýna. „Není to tak dávno, co jsme udělali písničku Správní chlapi a od té doby cítíme, že bychom měli udělat píseň i pro krásnější polovinu lidstva,“ říká kytarista Petr Lebeda a dodává: „Jednak jsme gentlemani z přesvědčení, a hlavně… Pokračovat »

VIDEO: Poetika má klip k love songu Za oponou

0 jsk 17.1.2018

Skupina Poetika má za sebou úspěšný rok 2017. V jeho závěru vydala album Trinity, které pokřtila na vyprodaném koncertě v pražském Lucerna Music Baru a zároveň byla nominovaná na Objev roku v anketě Český slavík. Za osmnáct měsíců na scéně české pop music se etablovala jako úspěšná kapela mladé generace, která produkuje silné skladby. Za všechny jmenujme debutový… Pokračovat »