ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13898 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: TopStory

Europe: Bez The Final Countdown nemůžeme odehrát žádný koncert

0 jsk 14.6.2019

Švédská rocková skupina Europe bude hlavní hvězdou letošního festivalu Benátská!. Jeho již 27. ročník uvede od čtvrtka 25. července do nedělních ranních hodin 28. července na třech scénách více než padesát hudebních formací a dýdžejů. Bubeník kapely Europe, Ian Haugland, odpověděl na otázky týkající se nejenom uvedené akce, ale třeba i nejslavnější skladby kapely. Europe… Pokračovat »

VIDEO: Madonna představuje klip, v němž opět připomíná Johanku z Arku

0 jsk 10.6.2019

Po pěveckém fiasku během finálového večera letošního ročníku květnové soutěže Eurovision Song Contest představila americká zpěvačka Madonna další singl z připravovaného alba Madame X. To vyjde již 14. června. Skladba s názvem Dark Ballet nese motiv, jenž je zakomponovaný i v působivém videoklipu. Známého transgenderového rapera a performera Mykkiho Blanca v něm zpěvačka staví do… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Maroon 5 v klidu a pohodě

0 jsk 6.6.2019

Americká kapela Maroon 5 dorazila ve středu večer do České republiky poprvé. Její koncert byl natolik očekávaný, že pražská O2 arena byla vyprodaná už nějaký čas předem. Hned při třetí písničce pak zpěvák Adam Levine vyzval fanoušky, kteří do té doby seděli, aby si stoupli. Ti se pak spolu s ostatními spokojeně vlnili v rytmu a melodiích… Pokračovat »

Do konce roku vyjdou čtyři nové knihy o Harrym Potterovi

0 jsk 3.6.2019

Britská spisovatelka J. K. Rowlingová oznámila, že do konce letošního roku budou vydány čtyři nové e-knihy ze světa mladého čaroděje Harryho Pottera. Nové příběhy budou adaptací audioknih o dějinách a folklóru, jež autorku inspirovaly k napsání děl. Audioknihy byly součástí výstavy, kterou pod názvem Harry Potter – Dějiny magie organizovala Britská knihovna. Podle Sky News… Pokračovat »

Sting vydal nové verze svých skladeb a vyrazil na turné

0 jsk 29.5.2019

Britský hudebník Sting vydal desku, která není tak docela nová, nicméně přináší nový pohled na jeho tvorbu. Jmenuje se My Songs a obsahuje jeho největší hity v hudebním hávu roku 2019. U všech změn byl osobně sám Sting. „Album My Songs je v podstatě můj život v písních. Některé prošly rekonstrukcí, některé přestavbou, jiné dostaly nový rám, všechny… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Muse je kapela nové doby

0 jsk 27.5.2019

Britská skupina Muse s sebou již několik let nese pověst nejlepší koncertní kapely světa. V neděli večer to potvrdila i při svém vystoupení na letišti v pražských Letňanech. Na její koncert přišlo dvacet tisíc diváků a ona jim nabídla show nové doby. Muse jsou na scéně již pětadvacet let. Jsou také současná rocková skupina, která ve své tvorbě… Pokračovat »

Česká scéna má další velký talent. Tereza Balonová vydá první své minialbum

0 jsk 22.5.2019

Nejprve zvítězila na tradičním festivalu Porta. Po loňském podzimním turné s kapelou Jelen přichází Tereza Balonová s debutovým autorským EP Zhasni den. Osmnáctiletá zpěvačka s výjimečným hlasem a citem pro interpretaci na něm ve spolupráci s producentem Martinem Ledvinou potvrzuje svůj mimořádný talent. Tři skladby na debutovém EP Terezy Balonové (V peřinách, Zhasni den a Neposloucháš) jsou… Pokračovat »

Hana a Petr Ulrychovi: Byly to krásné časy

0 jsk 16.5.2019

Dílo Nikola Šuhaj loupežník, tedy druhé ze čtyř monotematických alb Hany a Petra Ulrychových, se po pětačtyřiceti letech od svého vzniku dočkalo reedice v nové zvukově zmasterované podobě. Vzniklo v zajímavé době a má zajímavý příběh. Nakonec ale Odyssea vyjít nemohla. Mrzelo vás to? Petr Ulrych: Pochopitelně. Bylo to v době, kdy u nás působila osvoboditelská… Pokračovat »

TV Prima představí minisérii Linka. Je poctou těm, kteří zachraňují životy

0 jsk 13.5.2019

Televize Prima přijde v čertvnu se čtyřdílnou minisérií Linka. Složí tak poklonu všem, kteří každodenně zachraňují životy jiných. Původní český scénář přibližuje osobní život lidí, kteří si jako profesi zvolili pomoc ostatním, i jejich profesní starosti. Scenáristka Lenka Hornová se rozhodla jít pod povrch. Za každým příběhem, který se v ději odehrává, hledala lidský příběh, osud…. Pokračovat »

VIDEO: Karel Gott v emotivní písničce s dcerou Charlotte Ellou

0 jsk 6.5.2019

K blížícím se osmdesátým narozeninám zpěváka Karla Gotta jsou nachystány k vydání dvě kolekce mapující písně z průběhu jeho šedesátileté kariéry. První se bude jmenovat Karel Gott 80/80 – Největší hity 1964–2019 a vyjde na čtyřech cédéčkách. Název druhé je Karel Gott Singly – 300 písní z let 1962-2019 a vyjde v boxu čítajícím patnáct alb. Součástí výběru… Pokračovat »