ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 41787 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: TopStory

VIDEO: Lucie vydala klip ke své comebackové skladbě

0 jsk 16.1.2020

Skupina Lucie nemá ráda stereotypy. Její dva roky stará návratová skladba Takhle tě mám rád proto dostala obrazové zpracování až nyní a jak je u této kapely zvykem, stalo se tak v lehce megalomanském duchu. Na jejím vzniku se totiž pod vedením režiséra Jana Turka podílelo 27 kameramanů. Typický dvojhlas Davida Kollera a Roberta Kodyma a… Pokračovat »

Sedm jmen v boji o Eurovizi

0 jsk 14.1.2020

Finalisty letošního ročníku Eurovision Song CZ 2020 jsou Barbora Mochowa, Benny Cristo, Elis Mraz a Čis T, Karelll, Olga Lounová, Pam Rabbit a kapela We All Poop. Jejich soutěžní skladby a klipy budou zveřejněny v pondělí 20. ledna v 8 hodin ráno, současně s tím bude zahájeno hlasování. Český zástupce, který v květnu poletí do… Pokračovat »

Co byste měli vědět o písních, které zazní během koncertu Jiřího Korna

0 jsk 8.1.2020

Zářijový koncert Jiřího Korna v pražské O2 areně byl nejen koncertem superlativů, ale i neskutečně bombastickou, výpravnou a v našich krajích u tuzemských interpretů nevídanou show právem aspirující na titul Show roku 2019. Mimořádný sympaťák s gumovým obličejem, popový a muzikálový zpěvák, entertainer každým coulem, baskytarista, tanečník, moderátor a herec. Jiří Korn prostě okouzlil v… Pokračovat »

Daniel Landa převzal ocenění za 150 tisíc prodaných nosičů Krysaře

0 jsk 6.1.2020

První představení pražského Divadla Kalich v roce 2020 se neslo ve znamení oslav. Divadlo odehrálo 150. reprízu své aktuální inscenace muzikálu Daniela Landy Krysař, která měla v režii Mirjam Landy premiéru v září 2017. Zároveň Landa převzal ocenění za 150 tisíc prodaných nosičů s nahrávkami tohoto svého prvního muzikálu. Krysař se nejen na českých jevištích… Pokračovat »

Film Modelář oživí hudbu Janky Djagilevy

0 jsk 2.1.2020

Režisér Petr Zelenka oživuje ve svém novém filmu Modelář hudbu legendární zpěvačky a básnířky Janky Djagilevy, která ho provází už řadu let. Ruská umělkyně se narodila v roce 1966 a skonala v roce 1991. Na hudbě k Modeláři spolupracoval se skladatelem Janem Ponocným, se kterým se sešel už při práci na seriálu Dabing Street, a Katem. Jedna z natočených… Pokračovat »

Justin Bieber oznámil návrat na scénu

0 jsk 27.12.2019

Kanadský zpěvák Justin Bieber oznámil, že v roce 2020 plánuje návrat na hudební scénu. Již 3. ledna vydá nový singl Yummy, který bude prvním z jeho připravovaného pátého alba. Zpěvák také ohlásil turné ve Spojených státech a Kanadě, na které vyrazí od května do září. Objeví se i v dokumentárním seriálu. „Jako lidé jsme nedokonalí…. Pokračovat »

Seriál Pán prstenů má být nejlepší. Bude stát v úvodu miliardu dolarů

0 jsk 23.12.2019

Chystané seriálové zpracování Pána prstenů, které se bude natáčet na Novém Zélandu, patří k nejočekávanějším počinům nejbližšího období. Zřejmě překoná všechny dosavadní hvězdné seriály, jakými jsou Hra o trůny nebo Zaklínače. Touto ambicí se ostatně netají streamovací společnost Amazon, která nový seriál produkuje. Pán prstenů je nejdražší seriál v historii televize. Celkové náklady na práva… Pokračovat »

Nabarvené ptáče a Dcera kandidují na Oscara

0 jsk 18.12.2019

Česko-slovensko-ukrajinský koprodukční film Nabarvené ptáče (na snímku) režiséra Václava Marhoula se probojoval do užší nominace na Oscara. Nominaci má i krátkometrážní snímek Dcera. Nabarvené ptáče dosáhlo dalšího úspěchu poté, co získalo ocenění v Benátkách a na promítání v Torontu. Snímek vidělo v českých kinech od jeho premiéry 11. září letošního roku již na sto tisíc… Pokračovat »

Hologramové turné Whitney Houston bylo představeno

0 jsk 13.12.2019

Blíží se uvedení unikátního hologramového turné zesnulé americké zpěvačky Whitney Houston. Tvůrci hudebně-technologické show zveřejnili v novém propagačním videu krátký úryvek, ve kterém mohou fanoušci vidět, jak bude hologram vypadat. Celé světové turné začne 23. února v Mexiku. Prvním hologramovým koncertem ve střední a východní Evropě bude ten, který se odehraje 21. března 2020 v Bratislavě…. Pokračovat »

Curiosa je film o vzniku prvních amatérských erotických fotek

0 Redakce 10.12.2019

Celovečerní film Curiosa francouzské režisérky a scénáristky Lou Jeunet (absolvovala stáž u Romana Polanského) je volně inspirován příběhem spisovatele a básníka Pierra Louÿse a Marie de Régnier, nekonvenční dívky z období Belle Epoque, které spojuje nejen vzájemná fyzická přitažlivost, ale i vášeň k erotickým fotografiím. Snímek vstoupí do kin 12. prosince. Byl uveden v rámci letošního Festivalu francouzského filmu, přijela ho představit režisérka Lou Jeunet. Pierre Louÿs… Pokračovat »