ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15244 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: TopStory

VIDEO: Chinaski natočili klip k písni Punčocháče

0 jsk 20.6.2024

Punčocháče jsou vůbec nejstarší a jednou z nejoblíbenějších písní skupiny Chinaski. V rámci oslav třiceti let je fanoušci mohou nyní slyšet se zcela novým zvukem, kterým ho kapela opatřila během svého únorového pobytu ve velšském studiu Rockfield. Vedle toho se Punčocháče dočkaly také svého prvního videoklipu. Režie klipu, jehož zápletkou je přepadení banky, se ujal… Continue Reading »

VIDEO: Ewa Farna nazpívala písničku k filmu Vlny

0 jsk 18.6.2024

Nový film Vlny režiséra Jiřího Mádla svedl dohromady oceňované tvůrce nejen na place, ale i v nahrávacím studiu. Zatímco v Redakci mezinárodního života Československého rozhlasu, ve které se děj strhujícího příběhu inspirovaného skutečnými postavami odehrává, se sešli Martin Hofmann, Stanislav Majer, Tatiana Pauhofová, Vojtěch Vodochodský nebo Vojtěch Kotek, stejnojmennou titulní píseň nazpívala Ewa Farna. Úřadující… Continue Reading »

Indierockový zpěvák Simon Opp vydal nový singl Fair Lady

0 jsk 14.6.2024

Jednadvacetiletý hudebník Simon Opp nedávno představil další singl z plánovaného EP, které vyjde na podzim. Novinka se jmenuje Fair Lady a je poctou člověku, kterého si ve svém životě velmi váží. „Tahle písnička vznikala v době, kdy jsem zjistil, že je má milovaná babička v nemocnici. Jel jsem za ní a měl jsem v sobě spoustu emocí. Uvědomil jsem… Continue Reading »

VIDEO: Monkey Business vydali klip ke svému prvnímu albu v češtině

0 jsk 12.6.2024

Skupina Monkey Business zveřejnila tři měsíce před vydáním svého nového alba Když múzy mlčí klip k písni Ciao! Ciao! Ciao! Roman Holý coby režisér (a dále autor námětu, scénáře a střihu) pro natáčení oslovil herecké osazenstvo Dejvického divadla. Píseň tedy „zahráli“ Ivan Trojan, Václav Neužil, Martha Issová, Lenka Krobotová, Jana Holcová, Antonie Formanová, Tomáš Jeřábek, Jaroslav… Continue Reading »

VIDEO: Skladba Pam Rabbit jako světlo ve tmě

0 jsk 7.6.2024

Pam Rabbit, populární zpěvačka a čerstvá držitelka Ceny Anděl v kategorii sólová interpretka, vydává novinku Space. Po vydání melancholického singlu Společně sami, který se stal zároveň oficiální písní ke stejnojmennému celovečernímu filmu, přichází s o poznání pozitivnějším singlem. Space překvapivě napsala v době, kdy se rozcházela. „Řekla jsem si, že potřebuju ve tmě najít chvilku… Continue Reading »

Livin Free: V životech nás hustě provázejí náhody

0 jsk 4.6.2024

Livin Free je česká kapela hrající blues a hard rock. Tvoří ji výrazní muzikanti. V závěru dubna navázala na svůj debut Voices from Beyond (2019) novinkou From Cradle to Coffin. Album, jež vyšlo na LP, CD i v digitálních formátech a coby exkluzivní host se na něm podílel bývalý bubeník doprovodné kapely Boba Dylana Winston… Continue Reading »

TV Rockparáda zve na Olympic i Dark Gamballe

0 jsk 31.5.2024

Do nového dílu TV Rockparády přijal pozvání kytarista, skladatel a zpěvák Petr Janda, šéf skupiny Olympic, dále Desed, frontman jihomoravských Dark Gamballe, zpěvák Marek Dostál a manažer Martin Koča z formace Jacker’s a Paramba, principál kapely YBCA. Z minulého dílu se svými videoklipy postoupily skupiny Tři sestry (Kovárna se otvírá), Motorband (Ďábel mě svádí) a Dymytry (My… Continue Reading »

Svět knihy Praha 2024 přilákal na šedesát tisíc návštěvníků

0 jsk 28.5.2024

O třetinu navýšený program devětadvacátého ročníku mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha přilákal na Výstaviště Praha od čtvrtka 23. do neděle 26. května na šedesát tisíc malých i velkých čtenářů. Mezi nejpopulárnější autory patřili manželská dvojice Alexandra a Alexander Ahndorilovi a irský romanopisec John Boyne. Velkému zájmu se těšila berlínská vypravěčka Olivie… Continue Reading »

Soutěžící třináctého ročníku StarDance vědí, s kým budou tančit

0 jsk 24.5.2024

Deset osobností už zná své taneční partnerky či partnery, se kterými v létě začnou trénovat na přímé přenosy nové řady StarDance. Herec Filip Blažek vyzve k tanci Adrianu Maškovou, herečka Marta Dancingerová pak Martina Prágra. Spisovatel Patrik Hartl (na snímku) vytvoří taneční dvojici s Terezou Pruckovou, herec Oskar Hes s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, paralympionik Jiří… Continue Reading »

Aneta Langerová s filharmonií

0 jsk 21.5.2024

V průběhu roku 2024 slaví Aneta Langerová dvacet let, které zasvětila cestě za svým hudebním snem. Na slavnostních koncertech ji doprovodí nejenom její kapela a smyčcové trio, ale i Janáčkova filharmonie Ostrava. Zazní i zcela nová skladba Zázračná písně krajina, která dala jméno celému letošnímu oslavnému roku. „Když jsem vstoupila do světa písní, začala jsem… Continue Reading »