ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11962 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: TopStory

VIDEO: Tereza Kerndlová natočila zamilovaný klip ve vile Tugendhat

0 jsk 17.9.2020

Zpěvačka Tereza Kerndlová natočila videoklip k novému singlu Jméno. Tvůrci klipu využili v klipu jedinečný interiér funkcionalistické vily Tugendhat. Píseň je věnována především těm, kteří rádi vzpomínají na krásné začátky svého vztahu nebo pro ty, kteří takový stav momentálně prožívají nebo je rozhodující životní krok právě čeká. „Ten pocit, kdy najde jeden druhého a svůj vztah zpečetí… Pokračovat »

Michal Horák natočil klip k písni Vpoho Hynkem Čermákem

0 jsk 14.9.2020

Na jaře se vydal na virtuální Rande s Berenikou Suchánkovou, před prázdninami byl V toleranci s Terezou Balonovou a teď je Vpoho. Písničkář Michal Horák je v posledních měsících na roztrhání. A jak dokazuje nový klip, v němž vystřídal hned několik rolí, hlavu si z toho rozhodně nedělá. Naopak! Královsky se baví a nerozhodí ho… Pokračovat »

Sacha Baron Cohen bude opět Borat

0 jsk 10.9.2020

Herec a režisér Sacha Baron Cohen v tajnosti dokončil natáčení filmu s pracovním názvem Borat 2. Zatím není známo, kdo další se na něm podílí. Uvedl to portál Collider, jenž dodal, že novinku zastřešuje jedna streamovací platforma. Nejmenované zdroje z okolí produkce pro Collider potvrdily, že pokračování komedie z roku 2006 se odehrává v současnosti…. Pokračovat »

Gottova autobiografie vyjde v březnu

0 jsk 7.9.2020

Ještě za svého života dopsal zpěvák Karel Gott svou autobiografii, kterou postupně skládal z mozaiky vzpomínek, editoval a dopisoval. V průběhu redakčního zpracování knihy a při přípravě jejího obrazového doprovodu její dokončovatelé v čele s Ivanou Gottovou získávali a stále získávají množství unikátních fotografií, dokumentů a archivních materiálů, které doposud nikdy nebyly publikovány. Existence některých… Pokračovat »

Kapela Nebe nahrála klip s Přemkem Forejtem a jeho dcerou

0 jsk 3.9.2020

Po více než roční pauze o sobě pětičlenná kapela Nebe s novým basákem opět dává vědět. Poté, co zpěvák a kytarista Petr Harazin podstoupil minulý rok protialkoholní léčbu, a díky tomu tak trochu vznikla ústřední naprosto autentická píseň z jeho vlastních zkušeností k filmu Abstinent, nedávno vydali píseň Stromy společně s řadou dalších hvězd, přichází teď kapela s novým… Pokračovat »

Skončilo natáčení filmu o psu Gumpovi

0 jsk 1.9.2020

Film o toulavém psu Gumpovi, který vznikl na základě knižní předlohy Filipa Rožka, natáčel režisér F. A. Brabec téměř celé léto. V hlavních rolích se v tomto psím snímku objeví Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Richard Krajčo nebo Jana Plodková. Snímek, který vznikl díky tomu, že si F. A. Brabec přečetl knihu Gump –… Pokračovat »

V září budou hosty TV Rockparády Arakain, Dr. Max, Bastard a SteySky

0 Redakce 28.8.2020

Zářijová TV Rockparáda slibuje zajímavé hosty. Budou jimi členové skupin Arakain (na snímku s moderátory), Dr. Max, Bastard a SteySky. Z minulého soutěžního dílu postoupili jako první Kreyson Memorial se skladbou Já tě neznám, jako druzí Limetall se Svět je kosočtverec a jako třetí Harlej s písní Tráva. V zářijovém dílu k nim do klání o přízeň diváků přibydou Arakain… Pokračovat »

Další aukční rekord Patrika Hábla v londýnské Sotheby’s

0 jsk 24.8.2020

Londýnská aukční síň Sotheby’s vydražila včera dílo Black Mouintains Patrika Hábla ve výběru současného umění – Contemporary art London za 10 710 liber. Hábl opětovně potvrdil svou pozici v kontextu světového umění a připsal si tak svůj nový aukční rekord. V letošní březnové aukci byl jeho obraz s názvem Blue Landscapes v Sotheby’s vydražen za 6 875 liber…. Pokračovat »

VIDEO: Producent Fiedlerski spolupracoval s Annabelle

0 jsk 17.8.2020

Po debutu Time Is A River přichází český hudební producent Fiedlerski s dalším singlem s názvem Roles. Spolupracoval na ni s Annabelle, která je novou tváří zdejší hudební scény. Annabelle je zpěvačka a rapperka, původem z Prahy, která má za sebou například studium hudby v Londýně, kde koncertovala v tamních klubech. Tam také pochytila svůj specifický stylm obličejová… Pokračovat »

VIDEO: Kateřina Marie Tichá zpívá v písni Sami o vyhořelém vztahu

0 jsk 10.8.2020

Zpěvačka a skladatelka Kateřina Marie Tichá se do povědomí posluchačů zapsala jako ženský hlas kapely Jelen. V roce 2013 vydala skladbu Tančíme spolu. Ve stejném roce ji ke spolupráci přizval rapper Lipo a vznikl další singl Do města přišla zima. Nyní představuje videoklip k písni Sami. Ta předznamenává její debutové album, jež spatří světlo světa… Pokračovat »