ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27145 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: TopStory

Barbora Poláková: Nikam nic násilím nerveme

0 jsk 18.4.2018

Už před vydáním druhého řadového alba ZE-MĚ si zpěvačka Barbora Poláková odnesla cenu Anděl 2017 za klip k prvním singlu Po válce a v triumfálním tažení pokračuje i po jeho vydání. Novinka obsadila první příčku hitparády nejprodávanějších alb IFPI a skvěle si vede například i na iTunes nebo v digitálním obchodě Supraphonline.cz. Než vyšlo nové… Pokračovat »

Ida Kelarová: V Čhavorenge je obrovský potenciál

0 jsk 12.4.2018

Hej Romale je album, které vzešlo jako výsledek společného projektu České filharmonie a Idy Kelarové na podporu romských dětí z českých a slovenských osad, ghett a sociálně vyloučených lokalit. V první studiové nahrávce dětského romského sboru Čhavorenge řídí Českou filharmonii dirigent Marko Ivanović. S Idou Kelarovou jsme si o Čhavorenge povídali. Jak děti vnímaly natáčení alba… Pokračovat »

Zemřel režisér Juraj Herz, který natočil Spalovače mrtvol

0 jsk 9.4.2018

Ve věku 83 let zemřel v neděli režisér Juraj Herz, který natočil mimo jiné film Spalovač mrtvol. Na svém facebookovém profilu o tom informoval herec Andrej Hryc. Juraj Herz začínal jako asistent režiséra při natáčení oscarového snímku Obchod na korze. Režijně debutoval středometrážní filmem Sběrné surovosti na motivy Hrabalovy novely. Proslavilo ho hororová drama Spalovač mrtvol,… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Metallica v Praze zahrála i Jožina z bažin

0 jsk 3.4.2018

Vyprodaná pražská O2 arena, pódium uprostřed haly, na něm nejslavnější thrashmetalová kapela světa a mimo jiné i její pokus zahrát písničku Ivana Mládka. To byl pondělní koncert skupiny Metallica, která se v našem hlavním městě zastavila v rámci svého koncertního Worldwired Tour. Propaguje na něm především své rok a půl staré dvojalbum Hardwired… to Self-Destruct, na němž… Pokračovat »

Album Taylor Swift je rekordmanem v těžkých časech

0 jsk 26.3.2018

Nejnovějšího alba americké zpěvačky Taylor Swift nazvaného Reputation (2017) se už v USA prodaly více než dva miliony kopií. Stalo se tak jedinou nahrávkou za uplynulé dva roky, která překročila tuto hranici prodejnosti. Podle společnosti Nielsen Music, která monitoruje prodejnost muziky, nahrávka překročila hranici dvou milionů během týdne, který končil 15. březnem, kdy se prodalo… Pokračovat »

Ceny Anděl ovládla skupina J.A.R.

0 jsk 21.3.2018

Kapela J.A.R. se se svým loňským albem Eskalace dobra stala v hlasování českých hudebních akademiků vítězem tuzemských odborných Cen Anděl za rok 2017. Vyjma kategorie Album roku vyhrála jako Skupina roku a její píseň Zhublas je Skladbou roku. Neproměnila pouze jedinou ze svých čtyř nominací, sice v kategorii Videoklip roku. V té uspěla Barbora Poláková s písní Po válce. Klip režírovali… Pokračovat »

Radůza míří na turné a v Praze převzala platinovou desku

0 jsk 19.3.2018

Radůza převzala v pražské Malostranské besedě platinovou desku za album Studna v poušti, které je nyní nominované na cenu Akademie populární hudby Anděl. Oblíbená písničkářka se chystá s kapelou na jarní část turné, na kterém například vystoupí v divadelních sálech v Českém Krumlově, Táboře, Kolíně, ale také v cirkusovém šapitó v Brně, na zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí či na… Pokračovat »

České lvy ovládl film Bába z ledu

0 jsk 12.3.2018

Nejlepším českým filmem roku 2017 se stal v sobotu na předávání výročních cen Český lev v Praze rodinný snímek Bába z ledu. Jeho tvůrci převzali šest Českých lvů, včetně režie a hereckých kategorií. Film režiséra Bohdana Slámy byl s patnácti nominacemi favoritem 25. ročníku filmových cen, které uděluje Česká filmová a televizní akademie. Tři sošky lva obdržel… Pokračovat »

Znovu nastane Chaozz. Legendární hiphopeři chystají velké turné s kapelou

0 jsk 8.3.2018

Dlouho se zdálo, že comeback hiphopového Chaozzu je z kategorie nemyslitelných. Dokonce i když se letos v říjnu začaly nést zvěsti o jednom vystoupení v pražském MeetFactory v rámci rapového pětiboje End of the Weak, vypadalo to spíš na jednorázové setkání. Jakmile ale původní čtveřice Kato, Ba2s, Rusty a Fugaz vylezla na pódium, na němž společně nestála od roku… Pokračovat »

Na Oscarech bez překvapení. Zvítězil film Tvář vody

0 jsk 5.3.2018

Jubilejní 90. ročník Oscarů zná své vítěze. Nejlepším filmem se stala Tvář vody, mezi herci bodovala Allison Janney, Frances McDormand, či Gary Oldman. „Oscar má letos devadesát let, to znamená, že je pravděpodobně doma a dívá se na Fox News,“ zažertoval si na začátku večera moderátor Jimmy Kimmel. Vyjádřil také naději, že se akce obejde… Pokračovat »