ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8964 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: TopStory

VIDEO: Depeche Mode uctili Davida Bowieho. Přezpívali jeho písničku Heroes

0 jsk 25.9.2017

Na světě je další pocta velikánů velikánovi. Britská elektronická kapela Depeche Mode zveřejnila prostřednictvím YouTube coververzi písničky Heroes. Tu měl v repertoáru loni v lednu zesnulý britský zpěvák David Bowie. Depeche Mode to udělali u příležitosti čtyřicátého výročí vydání skladby, které připadlo na sobotu. „Heroes je pro mě v tomto momentě velice speciální skladba. Bowie je jeden z těch umělců,… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Kryštof slavil ve velkém stylu

0 jsk 18.9.2017

Před pětadvaceti lety vznikla v Havířově skupina, jejíž název se později ustálil na Kryštof. Odhalila to promítaná série fotek a vzpomínek na nejdůležitější okamžiky kariéry, která zahájil sobotní i nedělní koncert kapely v Praze na Strahově. Na oba přišlo v součtu 67 856 diváků, což vyzradila také úvodní projekce. Potom už kapela slavila, a dělala to ve velkém stylu…. Pokračovat »

Dokument o Lady Gaga měl světovou premiéru v Torontu

0 jsk 11.9.2017

Světová premiéra nového dokumentárního filmu Gaga: Five Feet Two režiséra Chrise Moukarbela si získala na dvaačtyřicátém ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Torontu divácké ovace. Promítání předcházelo hudební vystoupení zpěvačky Lady Gaga, o které snímek je. Dokument sleduje nejintimnější chvíle jejího života, od práce na albu Jeanne přes návštěvy lékařů kvůli bolestem zraněného kloubu až po přípravy… Pokračovat »

Jane Fondová a Robert Redford byli oceněni v Benátkách

0 jsk 4.9.2017

Jane Fondové a Robert Redford, hollywoodské herecké hvězdy, obdrželi ocenění za celoživotní dílo na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách. Čestné ceny Zlatý lev si osobně převzali v sobotu večer na ostrově Lido. Následně festival v premiéře představil snímek Our Souls at Night režiséra Ritesha Batry. Oba ocenění herci se v něm představili před kamerou znovu po… Pokračovat »

Vrací se Těžkej Pokondr. Pojme hity na albu Star Boys

0 jsk 28.8.2017

Dvojice Těžkej Pokondr je na scéně již více než dvacet let a 31. srpna vydá nové album Star Boys. Snad pouze Kabát a Lucie se mohou u nás poměřovat počtem prodaných alb s dvojicí Miloš Pokorný a Roman Ondráček. Od roku 1996, kdy se singlem Saša jede Těžkej Pokondr rozvířil stojaté vody domácího popu, prodal… Pokračovat »

Lucie zahraje letos jen jednou doma. Na festivalu Soundtrack Poděbrady

0 jsk 22.8.2017

Skupina Lucie vystoupí ve čtvrtek 24. srpna na festivalu filmové hudby a multimédií nazvaném Soundtrack Poděbrady. Její koncert začne ve 21 hodin na fotbalovém stadiónu v Poděbradech. Jde o vystoupení, které letos na jaře ještě nebylo v plánu. Tehdy kapela oznámila, že své nejbližší koncerty uskuteční příští rok na podzim k chystanému novému albu. V Poděbradech kapela bude hrát… Pokračovat »

Robbie Williams v Praze zavzpomíná i na George Michaela

0 jsk 17.8.2017

Britský zpěvák Robbie Williams míří do Prahy. Na letišti v Letňanech se představí v sobotu 19. srpna. V rámci turné k loňskému albu The Heavy Entertainment Show ho jako předkapela doprovodí další legenda, britská elektropopová skupina Erasure. Williams po emisi své albové novinky The Heavy Entertainment Show, která vyšla loni v listopadu, brázdí koncertní pódia. Podle zahraniční… Pokračovat »

Calvin Harris je nejlépe vydělávajícím dýdžejem světa

0 jsk 10.8.2017

Nejlépe vydělávajícím DJs na světě je již pátý rok po sobě Skot Calvin Harris. Podle žebříčku, který zveřejnil magazín Forbes, vydělal za posledních dvanáct měsíců 48,5 milionu amerických dolarů. Na druhém místě je Nizozemec Tiësto s 39 miliony dolarů a na třetí příčku se vyšplhal loňský objev, americké dýdžejské duo The Chainsmokers, které si na… Pokračovat »

Chinaski natočili klip s Petrem Čtvrtníčkem a utržili při něm spoustu ran

0 jsk 8.8.2017

Kapela Chinaski představila nový videoklip. Je k písničce Venku je na nule a v hlavní roli se v něm představuje herec Petr Čtvrtníček. Jako znuděný milionář si pozve kapelu, aby ho rozptýlila. Nakonec dojde na dortovou bitvu, paintball, rozmlácené nástroje i opravdové modřiny. Venku je na nule je písnička z aktuálního alba kapely Chinaski Není nám do pláče. Vznikala… Pokračovat »

VIDEO: Mick Jagger natočil dvě politicky angažované skladby

0 jsk 31.7.2017

Mick Jagger vydal singl se dvěma novými studiovými skladbami, silně inspirovanými současnou komplikovanou politickou situací v rodné zemi i ve světě. Písně se jmenují Gotta Get A Grip a England Lost. Texty poukazují na dezinformace v médiích, korupci, imigraci, terorismus, porušování lidských práv, jakož i na socioekonomické rozpory v Británii po jejím vystoupení z Evropské… Pokračovat »