ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 23571 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: TopStory

David Bowie se stal nejvlivnějším britským umělcem

0 jsk 12.8.2022

Zpěvák, hudebník a skladatel David Bowie byl vyhlášen nejvlivnějším britským umělcem uplynulých padesáti let. Titul získal za svou schopnost překročit hranice hudby, filmu a módy. Skončil na prvním místě žebříčku padesáti vlivných umělců, který vypracovala komise televizní stanice Sky Arts zaměřené na intelektuální umělecké programy. Seznam oceňuje renomované umělce v kategoriích výtvarnictví, literatura, divadlo, hudba,… Continue Reading »

LABe vydá debutové album Noční směny. Přidává novou píseň

0 jsk 9.8.2022

Kousek tvýho nebe je druhým odtajněným singlem z připravovaného alba projektu LABe bubeníka Adama Jánošíka (The Atavists), která má plánované datum vydání 11. listopadu 2022. Křest v Malostranské besedě v Praze proběhne 17. listopadu 2022. Projekt LABe na sebe upozornil hned prvním singlem Dvě srdce – dvě hlavy s artovým videoklipem od režiséra Michala Pekárka. Kromě… Continue Reading »

Budou se dražit předměty Elvise Presleyho

0 jsk 4.8.2022

Americký zpěvák Elvis Presley byl známý svou vášní ke všemu, co se třpytilo. Jeho manželka Priscilla se ve spolupráci se společností GWS Auctions rozhodla uspořádat aukci, ve které si zájemci mohou zakoupit jeho šperky. Dražba s názvem Ztracená kolekce šperků Elvise Presleyho a plukovníka Toma Parkera se uskuteční 27. srpna. Důvodem pro uspořádání aukce je… Continue Reading »

Další prázdninový speciál TV Rockparády

0 jsk 1.8.2022

Tradiční TV Rockparáda přichází se svým letošním druhým prázdninovým speciálem. V něm si budou moci diváci vychutnat několik českých rockových videoklipů v žánrovém rozpětí od pop-rocku až po současný alternativ metal. V programu budou představeny klipy od Dymytry, Motorbandu, Wohnoutu, Argemy, Forrest Jump, Divé Báry, Civilní obrany, Jamaronu, Stroye, Pana Lynxe, 0609 a Artsiders. Vyhrát přitom také… Continue Reading »

Startuje Jiráskův Hronov

0 jsk 29.7.2022

Od pátku 29. července hostí Hronov 92. ročník tradičního předního divadelního festivalu Jiráskův Hronov, který během následujícího týdne nabídne bohatý divadelní i hudební program, semináře, výstavy i diskusní panely. Novinkou letošního ročníku bude promítání letního kina. V první den festivalu bude v Hronově ve večerních hodinách vztyčena festivalová vlajka a přijedou seminaristé. V šestitisícovém městečku… Continue Reading »

V nové vánoční pohádce Krakonošovo tajemství si pána hor zahraje David Švehlík

0 jsk 26.7.2022

Režisér Peter Bebjak natáčí v těchto dnech novou vánoční pohádku České televize Krakonošovo tajemství. V premiéře se představí v průběhu vánočních svátků. Kromě výpravy za pokladem a tajemným vládcem hor Krakonošem čeká na diváky humor, napětí, láska a samozřejmě plejáda oblíbených herců v hlavních rolích. Mezi nimi budou David Švehlík, Jakub Prachař, Ondřej Sokol, Jan Nedbal, Leona Skleničková… Continue Reading »

Festiwall doplňuje program na září. Vystoupí Chris Buck, Virgil Donati a další

0 jsk 21.7.2022

Největší český veletrh hudby a hudebních nástrojů, Festiwall, který je zároveň třídenním hudebním festivalem s atraktivním programem, oznamuje finální program. Kromě již avizované koncertní pocty Radimu Hladíkovi nebo kapely Megaton Stars Band se v areálu Kytary.cz v pražských Modřanech představí od 9. do 11. září pestrý program plný koncertů, workshopů, výstav a seminářů. Velké Británie… Continue Reading »

Kapela Rybičky 48 si přizvala k písni Divokej Ir Vaška Bláhu z Divokýho Billa

0 jsk 18.7.2022

„Krátká, svižná a energická písnička. Jako kdybys nakombinoval punk, pop a irskou lidovku,“ tak popisuje nejnovější singl Rybiček 48 frontman kapely a autor hudby a textu Kuba Ryba. Rybičky 48 tak přicházejí s další písní, která boří jakékoli hudební hranice české rockové stálice. Kapela se tak převtělila do svých alter eg Jacob O’Ryba, Peter McLebeda, Michael… Continue Reading »

VIDEO: Lenny přichází s pohodovou písní Plastic Flowers

0 jsk 11.7.2022

Zpěvačka Lenny přichází s další písní z chystaného alba, s uvolněnou Plastic Flowers, která vznikla velmi spontánně při natáčení v Berlíně. Videoklip, kterého se ujal opět režisér Ondřej Kudyn, vznikal při focení v ateliéru Cash Only s Benediktem Renčem a má stejně jako píseň pohodovou atmosféru. Hravá píseň Plastic Flowers vypráví příběh páru čerstvě po… Continue Reading »

VIDEO: Karin Ann v novém videu skládá poctu osmdesátkové estetice VHS

0 jsk 7.7.2022

Punkové rytmy, chytlavá melodie, ale i popové vlivy osmdesátých let. Tak by se dal charakterizovat nový singl You Make Me Miserable česko-slovenské zpěvačky Karin Ann. Skladbu o začínající lásce, která čelí uvědomění, že vztah není tím, čím se zdál být, doprovází videoklip. Vznikal na společných koncertech Karin Ann s Imagine Dragons, Yungbludem a My Chemical… Continue Reading »