ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11496 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Na nový singl přizval Marpo nashvillského rapera JJ Lawhorna

0 jsk 9.7.2024

Před pár týdny raper Marpo singlem Welcome to Nashville oznámil vydání alba Cowboys & Dreamers, které společně s producentem Marcusem Tranem odjeli nahrávat do Spojených států. Teď přichází s druhou ochutnávkou z desky, která spatří světlo světa už v druhé polovině července. V písni Ďábel na rameni spolupracoval s tamním umělcem JJ Lawhornem.

„Skladba je o tom, že každý občas máme nějaký pochyby,“ vysvětluje Marpo. „Na singlu hostuje raper a zpěvák JJ Lawhorn, u kterého jsem záhy zjistil, že má sestru v Praze.“

Stejně jako další kousky z Cowboys & Dreamers, i píseň Ďábel na rameni vznikla v nahrávacím studiu Blackbird v Nashvillu. Produkce alba plného tvrdých kytar, ale i country a elektra, se chopil Marcus Tran, se kterým Marpo spolupracuje už pošesté. Právě kontakt s profesionály ze zahraničí a známými umělci americké scény byl pro oba zásadní a inspirující a umožnil tak vznik neobyčejné desky, kterou Marpo považuje za klenot.

Singl Ďábel na rameni můžou fanoušci poprvé slyšet naživo na TroubleGang Festu 13. července v Benátkách nad Jizerou. Oficiální křest v pořadí už deváté desky s názvem Cowboys & Dreamers proběhne 17. srpna v rámci Prague Open Air v Ledárnách Braník.

foto: Jiří Staněk)