what over the counter products contain ivermectin como tomar ivexterm tabletas ivomec pour on kaufen como se toma la ivermectina para piojos en niños how long does ivermectin last in body
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 32982 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PRVNÍ DOJEM: Kabát vrátil Slavíka a odehrál poslední koncert turné

0 jsk 29.11.2017

Koncertu skupiny Kabát v pražské O2 areně předcházel zvláštní příběh. Kapela získala v sobotu v Hudebním divadle Karlín v Praze na ceremoniálu vyhlášení výsledků ankety popularity dvanáctého Českého slavíka za prvenství mezi skupinami. S netajenou radostí jej převzala, ovšem pořádající agentura Musica Bohemica druhý den ráno uvedla, že fanoušci skupiny Ortel, která byla v pořadí druhá, porušili pravidla hlasování, a proto byly kapele a Tomáši Ortelovi odečteny letošní body a místo nich připočteny ty, které získali loni.

Proti tomuto rozhodnutí se ale postavila velká část hudební obce a fanoušků, a tak od nedělního odpoledne následovala přestřelka mezi hudebními příznivci především na sociálních sítích.

Kapela Kabát v pondělí usoudila, že je-li situace takto nevyjasněná, odevzdá svého Slavíka zpět pořadateli a tím mu dá čas, aby podal uspokojivé vysvětlení svého kroku. Pokud poté bude zřejmé, že Kabát opravdu vyhrál, převezme si svou cenu zpět. Rozhodl se tak před svým úterním vystoupením s tím, že ve středu sošku předá přímo v sídle agentury Musica Bohemica.

Koncert se odehrál ve vyprodané O2 areně a Kabát na něm zahrál jak písně starší, tak skladby z předloňského alba Do pekla/do nebe. Pódium bylo umístěno uprostřed haly, lidé stáli kolem něho a ti šťastnější se dostali do čtyř lodí, které byly přímo v konstrukci scény.

Vystoupení trvalo necelé dvě hodiny a publikum se při něm náramně bavilo. V jednu chvíli vyzval zpěvák Josef Vojtek i sedící diváky, aby se postavili, což se stalo. Potom jim ale řekl, že si už mohou sednout, a to se stalo také. Byl to poněkud nerockový moment jinak ryze rockového večera.

Přesto to byl znamenitý koncert na obrovské scéně, se skvělými světly a vynikajícím zvukem.

Tagged with: