ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6925 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PRVNÍ DOJEM: Maroon 5 v klidu a pohodě

0 jsk 6.6.2019

Americká kapela Maroon 5 dorazila ve středu večer do České republiky poprvé. Její koncert byl natolik očekávaný, že pražská O2 arena byla vyprodaná už nějaký čas předem. Hned při třetí písničce pak zpěvák Adam Levine vyzval fanoušky, kteří do té doby seděli, aby si stoupli. Ti se pak spolu s ostatními spokojeně vlnili v rytmu a melodiích nabízených písniček po celý koncert.

Maroon 5 mají na kontě poměrně dost hitů. Právě na nich byl program koncertu postavený. Přibyly do něho ještě některé písničky z posledního alba Red Pill Blues (2017) a další, jež dobře fungují naživo. Přesto to nebyl koncert, který by se řadil mezi nezapomenutelné.

Pravda, sedmičlenná skupina měla masivní sound, projekci za zády muzikantů byla profesionálně nachystaná, molo, po kterém někteří hráči vyběhli až kamsi do poloviny haly, bylo oživením celé show. Jejím základem byly ale písničky, a ty v sobě neměly tu strhující sílu, která by celý večer zařadila mezi nezapomenutelné zážitky.

Fanoušci byli přesto evidentně spokojeni. Znali texty písniček, ti další si je užili pouze při poslechu. Třeba také poznamenat, že v hale bylo největší množství mladých dívek.

Tagy: