ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14490 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: Novinky na PLAY

Trojhlavá saň Aneta Christovova

0 Redakce PLAY.CZ 21.3.2019

Tři ženy, každá jiné povahy a tvarů. Ovšem spojuje je to nejdůležitější: přátelství, chuť k životu a smysl pro humor. Dělaly spolu v rádiu, poslouchalo je přes milion lidí, bez ohledu na věk i pohlaví. Jejich předností je přirozenost, pohoda a hlavně humor, který si primárně dělají jedna z druhé, ale ani vy nezůstanete bez… Continue Reading »

Nový hudební pořad PLAY.CZ Music Channel

0 Redakce 22.4.2014

Magazín PLAY.CZ má nyní i svoji video část. Pod názvem PLAY.CZ Music Channel se na našem YouTube kanálu pravidelně objevují rozhovory, reportáže, novinky  nebo glosy ze světa české i zahraniční pop-music. Prvních pět epizod přináší například reportáž z předávání žánrových cen Anděl 2013, rozhovor s kapelou Insania nebo Ondřejem Brzobohatým. Reportážní složku zastupují videa z… Continue Reading »

Nové RADIO DIXIE na Play.cz

1 Redakce PLAY.CZ 4.3.2014

RadioDixie.cz se zrodilo z lásky k originální americké hudbě, jejíž pravou tvář byste v českých rádiích marně hledali. Dramaturgie rádia se věnuje typicky americkým hudebním žánrům jako rockabilly, jižanský rock, outlaw country, blues, bluegrass a jiné. Vysílání rádia doplňuje velkolepě koncipovaný internetový magazín, ve kterém se čtenáři dozví zajímavosti z americké historie i současnosti. Na… Continue Reading »

Zářijové novinky na Play.cz

0 Ladislav Soukup 28.9.2013

Web www.PLAY.cz má od září novou home page. Nová verze nabízí na první pohled více obsahu – zmenšil se třeba slider, aby uvolnil prostor pro aktuální články. Díky úsporám místa jsme sem také mohli umístit speciální sekci “Novinky z rádií” a webkamery. Obsahu je ale na nové home page mnohem více. Jednou z novinek je… Continue Reading »

PLAY.CZ má aplikaci pro Windows 8. Windows Phone bude následovat

2 Peter Sládeček 18.2.2013

PLAY.CZ v pátek vydalo vlastní aplikaci pro poslech rádií v prostředí Windows 8. Uživatelům umožňuje poslech více než devadesáti FM i internetových stanic přímo z prostředí jejich operačního systému. Aplikace podporuje režim přehrávání na pozadí a lze ji ovládat multimediálními tlačítky klávesnice, stejně jako nativní přehrávače hudby a videa v systému Windows 8. Kromě pohodlné… Continue Reading »