ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26453 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: Novinky na PLAY

Milli Janatková v novém videoklipu odhaluje cestu z temnoty

0 Redakce PLAY.CZ 1.11.2023

Autentická hudebnice a výtvarnice vydává videoklip, který zdůrazňuje téma sebeúcty a zodpovědnosti za psychické a fyzické zdraví. Dechová píseň je součástí alba Klid, prosím! a přináší naději, že pokud se člověk rozhodne, dokáže se dostat i z nejhlubší krize. Album Klid, prosím! získalo ocenění LIT Talent Awards a LIT Music of the Year v kategorii Nejlepší inspirativní… Continue Reading »

Lucie v opeře Tour 2022 – poslední lístky na koncert 5. listopadu v Brně

0 Redakce PLAY.CZ 2.11.2022

Zbývají poslední kusy lístků na brněnský koncert. Skupina Lucie po 20 letech zahraje s filharmonií. Podzimní tour představí písně v nových aranžích Skupina Lucie chystá na podzim 2022 pro své fanoušky velký zážitek. Po dvaceti letech naváže na projekt Lucie v opeře. Kapela vyráží v kompletní sestavě na halové turné, na němž odehraje své hity i nové… Continue Reading »

Lucie v opeře – změna termínu koncertu v O2 areně

0 Redakce PLAY.CZ 12.10.2022

Milí fanoušci, velice nás to mrzí, ale musíme přesunout náš pražský koncert Lucie v opeře, který se měl konat tuto středu 12. 10. v O2 areně. David má akutní zánět hlasivek. Slova lékaře zněla jasně. Minimálně týden naprostý klid. Dobrá zpráva ale je, že se nám podařilo v obsazené O2 areně najít termín už na… Continue Reading »

Trojhlavá saň Aneta Christovova

0 Redakce PLAY.CZ 21.3.2019

Tři ženy, každá jiné povahy a tvarů. Ovšem spojuje je to nejdůležitější: přátelství, chuť k životu a smysl pro humor. Dělaly spolu v rádiu, poslouchalo je přes milion lidí, bez ohledu na věk i pohlaví. Jejich předností je přirozenost, pohoda a hlavně humor, který si primárně dělají jedna z druhé, ale ani vy nezůstanete bez… Continue Reading »

Nový hudební pořad PLAY.CZ Music Channel

0 Redakce 22.4.2014

Magazín PLAY.CZ má nyní i svoji video část. Pod názvem PLAY.CZ Music Channel se na našem YouTube kanálu pravidelně objevují rozhovory, reportáže, novinky  nebo glosy ze světa české i zahraniční pop-music. Prvních pět epizod přináší například reportáž z předávání žánrových cen Anděl 2013, rozhovor s kapelou Insania nebo Ondřejem Brzobohatým. Reportážní složku zastupují videa z… Continue Reading »

Nové RADIO DIXIE na Play.cz

1 Redakce PLAY.CZ 4.3.2014

RadioDixie.cz se zrodilo z lásky k originální americké hudbě, jejíž pravou tvář byste v českých rádiích marně hledali. Dramaturgie rádia se věnuje typicky americkým hudebním žánrům jako rockabilly, jižanský rock, outlaw country, blues, bluegrass a jiné. Vysílání rádia doplňuje velkolepě koncipovaný internetový magazín, ve kterém se čtenáři dozví zajímavosti z americké historie i současnosti. Na… Continue Reading »