ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30262 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PLAY.CZ má aplikaci pro Windows 8. Windows Phone bude následovat

2 Peter Sládeček 18.2.2013

PLAY.CZ v pátek vydalo vlastní aplikaci pro poslech rádií v prostředí Windows 8. Uživatelům umožňuje poslech více než devadesáti FM i internetových stanic přímo z prostředí jejich operačního systému. Aplikace podporuje režim přehrávání na pozadí a lze ji ovládat multimediálními tlačítky klávesnice, stejně jako nativní přehrávače hudby a videa v systému Windows 8.

PLAY.CZ pro Windows 8Kromě pohodlné navigace, filtrů a vyhledávání, zpřístupňuje PLAY.CZ pro Windows 8 i právě hranou skladbu, informace o rádiu a výpis článků z Magazínu PLAY.CZ.

Důležitou vlastností, jež zvyšuje uživatelský komfort, je i možnost připnutí konkrétní stanice přímo na úvodní obrazovku systému Windows 8.

Aplikace je určená pro 32 i 64-bitové verze systému, běží rovněž na zařízeních s procesory ARM.

Těší nás, že se Play.cz rozhodlo vyvinout aplikaci pro Windows 8, čímž doplňuje nyní již velmi bohatou nabídku aplikací, a rozšiřuje tak možnosti uživatelů našeho nového operačního systému,” říká Filip Řehořík, manažer pro vývoj, Microsoft.

Souběžně s vydáním PLAY.CZ pro Windows 8 probíhá i finalizace aplikace pro mobilní zařízení s operačním systémem Windows Phone. Ta by měla být k dispozici zhruba do měsíce.

PLAY.CZ pro Windows 8 je ke stažení z Microsoft Store zdarma:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/play-cz/3da1802e-00e4-4f2b-a474-5d4582401c09