ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12284 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: Techblog

Nový hudební pořad PLAY.CZ Music Channel

0 Redakce 22.4.2014

Magazín PLAY.CZ má nyní i svoji video část. Pod názvem PLAY.CZ Music Channel se na našem YouTube kanálu pravidelně objevují rozhovory, reportáže, novinky  nebo glosy ze světa české i zahraniční pop-music. Prvních pět epizod přináší například reportáž z předávání žánrových cen Anděl 2013, rozhovor s kapelou Insania nebo Ondřejem Brzobohatým. Reportážní složku zastupují videa z… Continue Reading »

PLAY.CZ má novou aplikaci pro iOS

0 Redakce 26.3.2014

Aplikace PLAY.CZ pro iOS byla jednou z prvních českém App Store. Stáhlo si ji několik desítek tisíc uživatelů, kteří se nyní dočkali aktualizace. S novou verzí se vzhledově přiblížila iOS7, přehrává rádia na pozadí, je integrovaná s ovládacím centrem systému a nyní i ve verzi pro iPad. Aplikace si zachovala jednoduché rozhraní, podobně jako v… Continue Reading »

Opět lepší statistiky PLAY.CZ

1 Ladislav Soukup 5.3.2014

Připravili jsme pro rádia na PLAY.CZ hned dvě novinky v našich statistikách. K již existujícím přehledům jako jsou průměrná čtvrthodinka,počet konkurentních posluchaču a průměrná délka poslechu nově přidáváme počet denních a týdenních unikátních posluchačů a demografické údaje o posluchačích. Jedná o data získaná z Google Analytics přehrávače PLAY.CZ na adrese listen.play.cz.

Výpadek icecast4 – 28.10.2013

0 Ladislav Soukup 28.10.2013

Dnes (pondělí, 28.10.) v 11:38 postihlo jeden z našich media serverů selhání síťové karty, které způsobilo odpojení celého media serveru od internetu a tím i odpojení všech posluchačů odbavovaných právě tímto serverem. Celý výpadek mohl pro některé posluchače bohužel trvat až 52 minut. Po zjištění výpadku jsme přesměrovali DNS záznamy na záložní server a i přes… Continue Reading »

Twitter a nová homepage

0 Ladislav Soukup 25.9.2013

Ve čtvrtek 19. září jsme spustili novou home page webu www.PLAY.CZ. Nová verze nabízí na první pohled více obsahu – zmenšil se třeba slider, aby uvolnil prostor pro aktuální články. Díky úsporám místa jsme mohli na home page umístit třeba speciální sekci “Novinky z rádií” a webkamery. Obsahu je ale na nové home page mnohem více.

Novinky v přehrávači, květen 2013

0 Ladislav Soukup 25.5.2013

1. Lepší přehrávač formátu MP3 (Flash) Provedli jsme větší update flash přehrávače. Přehrávač se nově snaží ke streamu připojit na třech různých portech – postupně port 80, 443 a 8000. Tento postup se nám již osvědčil a dlouhodobým sledováním se ukázalo, že jeden z těchto portů je schůdný pro 98% posluchačů za firemními firewally… Přehrávač… Continue Reading »

Výpadek PLAY.CZ

0 Ladislav Soukup 3.3.2013

Dnes ráno jsme zaznamenali jeden z našich největších výpadků v historii PLAY.CZ. Výpadek způsobil problém v síti Cloudflare, kdy byla všechna datacentra dlouhou dobu nedostupná… Podrobnosti ještě zveřejníme… hned jak bude oficiální vyjádření právě od techniků Cloudflare.com. V tento moment by mělo již vše fungovat správně. Za výpadek, který trval zhruba hodinu, se moc omlouváme…. Continue Reading »