ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9158 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PLAY.CZ má novou aplikaci pro Android

0 Redakce 6.5.2014

Praha, 6.5.2014 – Server PLAY.CZ vydal vlastní aplikaci pro poslech rádií v chytrých telefonech s operačním systémem Android. Uživatelům nabízí více než devadesát domácích FM i internetových stanic, má plnou podporu přehrávání na pozadí a inteligtentní volbu kvality streamu podle rychlosti připojení.

Kromě pohodlné navigace, filtrů a vyhledávání, zpřístupňuje aplikace PLAY.CZ pro Android i zobrazení právě hrané skladby, informace o naladěném rádiu a nebo výpis článků z Magazínu PLAY.CZ či přehrávaného rádia. Novinkou je i integrace přehledu sociálních sítí jednotlivých rádií přímo do přehrávače. Tradičně na druhou stranu nechybí funkce Sleep, která po uplynutí uživatelem zvolené doby přehrávání streamu ukončí.

Velmi užitečnou vlastností, která zvyšuje uživatelský komfort, je i možnost připnutí konkrétní stanice přímo na plochu telefonu formou škálovatelného widgetu.

“Dořešili jsme jeden velký rest vůči našim uživatelům. Smartphony na platformě Android jsou nyní zcela běžnou výbavou českých posluchačů rádií a jsme rádi, že jim můžeme nyní naše služby nabídnout v kvalitní samostatné aplikaci. Byť přehrávač PLAY.CZ fungoval na většině zařízení s Androidem přímo z prohlížeče, aplikace je určitě pohodlnějším způsobem, jak se dostat k poslechu svého oblíbeného rádia,” říká Ladislav Soukup, vedoucí vývoje IT aplikací PLAY.CZ.

PLAY.CZ pro Android si zdarma můžete stáhnout z obchodu Google Play 

Přehled ostatních aplikací PLAY.CZ je k dispozici na adrese: http://www.play.cz/aplikace/