ivermectin canine dosage chart stromectol uk buy online ivermectin tablet harga ivermectin tablets for sale uk posso dar ivermectina para filhote de cachorro soolantra 10 mg ivermectina 6 mg dosis
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5144 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zářijové novinky na Play.cz

0 Ladislav Soukup 28.9.2013

Web www.PLAY.cz má od září novou home page. Nová verze nabízí na první pohled více obsahu – zmenšil se třeba slider, aby uvolnil prostor pro aktuální články. Díky úsporám místa jsme sem také mohli umístit speciální sekci “Novinky z rádií” a webkamery. Obsahu je ale na nové home page mnohem více.

Jednou z novinek je i sekce “Tweety z rádií”, která načítá a zobrazuje agregované tweety rádií. Tweety se nově zobrazují i na profilové stránce rádia a v budoucnu se dostanou i do přehrávače. Při integraci Tweetů jsme postupovali plně v souladu s doporučením a podmínkami Twitter, takže každý zobrazený tweet umožňuje čtenářům všechny akce jako re-tweet, odpověď nebo sledování účtu.

Mezi další novinky na home page patří sekce “iTunes singly”, kde najdete top 3 nejprodávanější singly na českých iTunes s možností poslechnout si ukázku skladby. Podobná sekce je také dostupná na většině profilových stránek rádií pod názvem “Nedávno hrálo”. Menší kosmetickou úpravou, je přesun grafu poslechovosti do hlavičky hlavní stránky.

Komentáře