ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4563 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Zářijové novinky na Play.cz

0 Ladislav Soukup 28.9.2013

Web www.PLAY.cz má od září novou home page. Nová verze nabízí na první pohled více obsahu – zmenšil se třeba slider, aby uvolnil prostor pro aktuální články. Díky úsporám místa jsme sem také mohli umístit speciální sekci “Novinky z rádií” a webkamery. Obsahu je ale na nové home page mnohem více.

Jednou z novinek je i sekce “Tweety z rádií”, která načítá a zobrazuje agregované tweety rádií. Tweety se nově zobrazují i na profilové stránce rádia a v budoucnu se dostanou i do přehrávače. Při integraci Tweetů jsme postupovali plně v souladu s doporučením a podmínkami Twitter, takže každý zobrazený tweet umožňuje čtenářům všechny akce jako re-tweet, odpověď nebo sledování účtu.

Mezi další novinky na home page patří sekce “iTunes singly”, kde najdete top 3 nejprodávanější singly na českých iTunes s možností poslechnout si ukázku skladby. Podobná sekce je také dostupná na většině profilových stránek rádií pod názvem “Nedávno hrálo”. Menší kosmetickou úpravou, je přesun grafu poslechovosti do hlavičky hlavní stránky.