ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28836 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Oldies rádio vstupuje do iPhonů a iPadů!

0 Redakce PLAY.CZ 24.2.2011

Pražské Oldies radio přichystalo pro svoje posluchače novinku v podobě aplikace pro poslech FM streamu v telefonech iPhone a tabletech iPad.

Oldies radio hraje svým posluchačům hudba 60. a 70. let. Naladíte jej na pražské frekvenci 103,7 a táborské frekvenci 106,8 FM. Ve svém programu má nejenom hudbu dvou dekád, které psaly dějiny moderní hudby, ale v posledním roce se lehce opírá také o léta 80. I z těch se totiž stává hudební klasika, kterou není možné opomínat.

Nová služba, která posluchačům přinese nejenom poslech Oldies radia, ale také informace o právě vysílané skladbě a jejím interpretovi, je bezplatná a majitelé přístrojů iPhone a iPad ji mohou získat prostřednictvím internetového obchodu App Store.
„Oldies radio drží krok s dnešní dobou. Hraje sice hudbu 60. a 70., ale v současném světě. Je logické, že se i nás a našich posluchačů dotýkají nové technologie.“, říká programová ředitelka Oldies radia Lenka Mahdalová.

Aplikace plně podporuje poslední generaci telefonů iPhone a tabletů iPad a umožňuje přehrávání i na pozadí. Uživatelé tak mohou se svým přístrojem plnohodnotně pracovat a současně poslouchat Oldies radio. Tato funkce ale vyžaduje minimálně iPhone 3GS, iPhone 4 nebo iPad. Aplikaci je možné nainstalovat i na iPod Touch s poslední verzi operačního systému iOS4.
Pro majitele telefonů a tabletů na platformě Android máme také dobrou zprávu. I pro ně se již připravuje aplikace, která by měla být uvolněna během několika týdnů.

Poslouchejte Oldies rádio online