ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30534 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio Stodolní

0 Redakce PLAY.CZ 13.4.2010

Fenomén Stodolní na internetových vlnách – Nové internetové rádio „Radio Stodolní“ !!!

Agentura Stodolni.cz zahajuje vysílání internetového rádia „Radio Stodolní“.

Testovací vysílání bude spuštěno dne 1.4. 2010 ve 20:00 a posluchači si jej mohou naladit jak přes server www.stodolni.cz tak i přímo na stránkách rádia www.radiostodolni.cz.

Vysílání jsme rozdělili do 4 vysílacích bloků: 08-12 RANNÍ ZÁŽEH, 12-16 SIESTA, 16-20 HORIZONT, 20-24 ČILLI, kde každý hudební blok je laděn do proměnlivé atmosféry dne. (viz program http://www.radiostodolni.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=76&Itemid=76&lang=cs.
Jednotlivé bloky budeme postupně oživovat zajímavými pořady, např: I LOVE IT, Cooking in a Satan’s Kitchen (anglický moderátor, Mr. Paul) „20:10“, apod. Tam by jste postupem času měli získávat všechny potřebné informace, novinky, akce rádia apod. Streamujeme přes play.cz a to v rychlosti 64 kbps a 128 kbps. Připravili jsme pro Vás i možnost poslechu přes mobilní aplikaci (tak oblíbený iPhone) ve formátu aac 32 a 128.

IDEA:

Nabízíme novou alternativu rádia, která spočívá v novém přístupu k posluchači. Místo klasického, již zažitého systému rotace skladeb ve vysílání, kdy se v určitém časovém rozpětí skladby neustále opakují, my volíme cestu překvapování a udržení posluchače v neustálém očekávání – „ Co bude dál…? Zásadním cílem pro naše rádio je vytvořit atmosféru, která posluchače osloví natolik, že se budou k nám rádi vracet. Chceme se stát příjemnou součástí každodenních aktivit našich posluchačů ať už při práci, relaxaci či zábavě. V době, kdy internet se stal trendem a lidé tráví značnou část dne u svých počítačů a notebooků, volíme zcela nový přístup při tvorbě a sestavování play-listů a programové skladby. Chceme především bavit a být příjemným společníkem. Citlivě volíme sled a výběr skladeb napříč multi-žánrovým hudebním spektrem a to nám umožní se odpoutat od formátu tzv.„ Hit- Radií “.

CÍLOVÁ SKUPINA:

Sázíme na „ Posluchače“ ve věku od 15-xx let, myšlení progresivního, pozitivního, otevřeného novým přístupům, kreativního a zvědavého, co bude dál…? Uvědomujeme si velkou konkurenci, ale právě konkurence nás inspirovala. V dnešní době vidíme snahu „být jiní“ a dělat něco jinak, jako jedinou možnou cestu. Důležitou součástí našeho vysílání je také inter-aktivita, být s posluchačem v kontaktu a to formou komunikace prostřednictvím sociálních sítí – FACEBOOK. Chceme být příjemným zdrojem zábavy prostřednictvím nejrůznějších hudebních profilů skupin, barevné škály nabízené muziky, soutěží a zajímavých rádiových pořadů. Současně se budeme snažit, aby posluchač nebyl zahlcen a vycítil, že je respektován.

Vaše Rádio Stodolní – rádio, které nikdy nespí

Poslouchejte Radio Stodolní online