ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5831 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nové Rádio Highway Star

0 Redakce PLAY.CZ 6.9.2012

1. září roku 2012 v 18:03 hod. začalo vysílat nové taneční Rádio Highway Star. Rádio stylově zaměřené na taneční muziky ve stylu Dance, Trance, Pop a Oldies se chce v budoucnu diametrálně lišit od ostatních podobně zaměřených rádio stanic v Českém konkurenčním éteru. V současné době vysílá Rádio Highway Star nemoderované vysílání v Non-Stop režimu. Do blízké budoucnosti slibuje posluchačům moderované vysílání kdy posluchači budou mít možnost ve vysílání slyšet světoznámou Djku Veru Patt, Vera Patt bude moderovat svůj vlastní pořad Šach Mat s Verou Patt. Dále Rádio Highway Star slibuje nové moderátorské hlasy.

Pro informaci, Rádio Highway Star se již usídlilo na populárním portále Play.cz, které jej streamuje v kvalitě MP3 192Kbps, MP3 128Kbps a dále AAC+ 32Kbps.

Rádio Highway Star dále naleznete na sociálních síti Facebook a Twitter, kde se Rádio s přijetím fanouškům vcelku rychle usidluje a získává nové posluchače. Rádio Highway Star naleznete v současné době na Facebook síti, webové stránky rádia se v současné době tvoří. Facebook profil Rádia Highway Star naleznete na www.facebook.com/RadioHigwaStar.cz