ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21369 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nové M Radio – nechte se naladit

0 Redakce PLAY.CZ 1.4.2014

Do éteru vplouvá nové M Radio, které ocení všichni, kdo v dnešním světě hledají klid. Nabídne vyvážený poměr české a zahraniční hudby, autorské pořady i zprávy, které jsou objektivní, a přesto umí potěšit.

Praha 31. března 2014 – Od začátku dubna 2014 začíná vysílat nové rádio, které si klade za cíl rozdávat radost posluchačům zhruba od 25 do 55 let výběrem českých a zahraničních hitů od 80. let do současnosti. „Program M Radia je sestaven tak, aby nabídl vyvážený poměr české a zahraniční hudby zhruba od zlatých osmdesátek až po současnost. Ve vysílání uslyšíte také řadu autorských pořadů a rubrik, které zpestří a rozzáří váš den,“ naznačuje Patrik Pašek z M Radia.

Posluchači se můžou mimo jiné těšit na rozhlasovou verzi stand-up show s komiky oblíbeného pořadu Na stojáka. Moderátory pořadu s názvem Vysíláme Ve Stoje budou známé osobnosti Karel Hynek, Daniel Čech, Mgr. Kuna, Dominik Heřman Lev, Ester Kočičková či Lumír Tuček a to již od 9.4. Nechte se naladit!

V době, kdy se na nás ze všech stran hrnou převážně negativní zprávy typu zvyšující se nezaměstnanosti, zdražování potravin, epidemií nemocí, dopravních nehod a živelných katastrof se M Radio vydává cestou jinou. Kromě zmiňovaných událostí se totiž v té samé době děje také spousta hezkých věcí, o jejichž existenci by lidé rádi věděli. M Radio se chystá informovat pravdivě, ale zaměří se také na to, že byl vynalezen nový lék, dokončen dlouhý a náročný projekt, jehož výsledky mají pro lidstvo naprosto zásadní význam nebo že hranice lidských možností byly opět posunuty. Nechte se naladit!

M Radio, které by rádo vneslo mezi české posluchače nadhled, humor a pohodu bude možné naladit na webových stránkách www.mradio.cz a www.play.cz. Do budoucna ho bude možné poslouchat i v chytrých telefonech a v procesu je také udělení licence pro pozemní digitální vysílání DAB. Nechte se naladit!

Poslouchejte M Radio online