ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29520 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Píseň a videoklip Ondřeje Brzobohatého a Elis je poctou Tomáši Baťovi

0 jsk 23.7.2019

Ondřej Gregor Brzobohatý natočil videoklip ke svému novému singlu In Your Shoes. Poprvé od svých předešlých skladeb se muzikant, který je zároveň autorem textu, rozhodl pro angličtinu. Ke spolupráci přizval talentovanou zpěvačkou Elis Mraz.

„S Elis nás pojí láska k americkému zvuku rytmických písní, tak jsme si chtěli něco podobného vymyslet i pro sebe. Co se mě týče, dobře vím, že budu vždy znít v rodném jazyce mnohem autentičtěji, ale už jsem dost starý na to, abych se trápil tím, zda má angličtina bude někoho prudit nebo ne, tak jsem se do toho pustil a z výsledku jsem sám byl mile překvapen,” uvedl Brzobohatý k rozhodnutí nazpívat singl v anglickém jazyce.

Na videoklipu spolupracoval s kameramanem Janem Drnkem a s choreografy Pavlem Strouhalem a Ivanou Hannichovou. Objeví se v něm i přední osobnosti české taneční scény. Režie se ujal sám autor písně.

„Za nejdůležitější považuji myšlenku a poslání písně a videoklipu. Je to o předávání dobré inspirace na úkor lidské nevraživosti. Kdokoliv tohle dokáže, má můj obdiv. Proto je to věnováno Tomáši Baťovi, který byl vlastně jedním z prvních významných a důležitých českých influencerů,” dodal Brzobohatý.

Skladatel a producent se po prázdninách chystá na přípravu svého velkého prosincového koncertu ve Fóru Karlín nazvaného Brzobohatý & Friends. Na něm společně se svou kapelou, doplněnou i o symfonický orchestr přivítá kromě jiných muzikantských osobností i Elis Mraz, se kterou píseň In Your Shoes nazpíval.

Ondřej G. Brzobohatý, Elis Mraz – In Your Shoes