ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6661 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Reebok uspořádá v ČR největší fitness-crossfit-yoga akci vůbec, propojí sport a DJs party

0 Redakce 21.6.2016

Reebok přilákal minulý rok do Prahy na hromadné cvičení jógy 2400 účastníků, jasný signál, že fitness nadšenci si rádi zacvičí spolu. Tento rok přibude do REEBOK FITNESS SENSATION také Les Mills® a CrossFit®, které zažívají světový boom. Vznikne tak zatím největší fitness festival ve střední Evropě, který si můžete zapsat do kalendáře na 24. – 25. června v SaSaZu.

Značka Reebok jako průkopník a inovátor v oblasti fitness  ve spolupráci s JAD Productions přináší do Prahy zcela nový koncept sportovní události, která kombinuje zaběhnutý Reebok Yoga Sensation s dalšími fitness kategoriemi, které nabývají na popularitě v zahraničí. Tisícovky nadšenců si budou moci zacvičit s významnými osobnostmi české i světové fitness scény a poznat nové cvičební metody. Úžasná atmosféra exkluzivního pražského klubu s doprovodem živé hudby a DJs pak dodají akci náboj, který nelze zažít v žádném fitness centru.

„Akce tohoto typu zažívají obrovský nárust fanoušků nejen ve Státech, ale i například  ve Francii mega LesMills® event v Grand Palais a i my chceme českým fitness nadšencům umožnit obdobný netradiční zážitek“ řekla Kristýna Palečková (JAD Productions), organizátorka akce.

Dvoudenní program rozdělili organizátoři do čtyř nabitých bloků. Ten páteční se jmenuje „Fitness Party Hard“ a odstartuje v sedm hodin večer. Účastníci si při něm vyzkouší zejména nový program Les Mills a pak řadu fitness stylů a ultimátní trénink zápasníků americké UFC. Večer pak uzavře překvapení, na které stojí za to se těšit.

V sobotu se bude cvičit ve dvou paralelních programech. V prostorách klubu SaSaZu se odehraje Yoga Sensation, která naváže na mimořádně úspěšné stejnojmenné akce z předchozích let. Od 9 až 17 hodiny povedou lekce přední světoví instruktoři, například Švédka Kristin Andersson s Les Mills BODYBALANCE™, Němka Patricia Thielemann (Spirit Yoga), či čeští instruktoři Zuzana Klingrová, Václav Krejčík a mnozí další.

Ve 20 hodin odstartuje Yoga Party Night, která bude svým pojetím jógy spíše netradiční – zkombinuje totiž DJs party, tanec, cvičení i meditaci. Večer uzavře Health After Party.

Po celou sobotu bude otevřena také venkovní „Reebok Free Gym“, kde se mohou fyzicky zničit začátečníci  i pokročilí fitness nadšenci, pro něž jsou naplánovány speciální tréninky. Povedou je Zdeněk Weig, jeden z prvních crossfitových koučů v Česku, Američan Joey Scafidi a další. Na programu jsou i funkční tréninky či cvičení zaměřená na Core Effect. Oficiální program začne v 8:45 a skončí ve 21 hodin, kdy Reebok Free Gym ovládne after party.

Vstupenky budou k dostání na každý blok zvlášť. Na páteční Fitness Party Hard za 690 Kč, na sobotní Yoga Sensation za 990 Kč a na večerní Yoga Party Night za 690 Kč. Ke vstupenkám na sobotní program dostanou účastníci zdarma kvalitní yogamatku.

Vstup do Reebok Free Gym bude zdarma.