ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5885 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PLAY.CZ má novou aplikaci pro iOS

0 Redakce 26.3.2014

Aplikace PLAY.CZ pro iOS byla jednou z prvních českém App Store. Stáhlo si ji několik desítek tisíc uživatelů, kteří se nyní dočkali aktualizace. S novou verzí se vzhledově přiblížila iOS7, přehrává rádia na pozadí, je integrovaná s ovládacím centrem systému a nyní i ve verzi pro iPad.

Aplikace si zachovala jednoduché rozhraní, podobně jako v první verzi. Po spuštění nabídne seznam dostupných rádií, ve kterém lze vyhledávat nejen podle názvu i stylu. Jednotlivá rádia pak můžete ukládat do oblíbených, ke kterým přistupujete z hlavní obrazovky přehrávače. U rádií najdete také kontaktní informace a rychlé odkazy na sociální sítě. Pokud to stanice podporuje, v přehrávači uvidíte vždy aktuálně přehrávanou skladbu a po kliknutí na ikonu v oranžovém pruhu zobrazíte i posledních deset hraných skladeb včetně odkazů do iTunes, budete-li chtít si písničku zakoupit.

Play.cz-iPhone

Rádia nabídnou až tři kvality streamu, mezi kterými lze v aplikaci přepínat a šetřit tak data na mobilním připojení nebo naopak využít kvalitnějšího audia na Wi-Fi. Nechybí ani možnost nastavit časovač, pokud chcete při poslechu internetového rádia usínat. Proti původní verzi lze nastavit čas libovolně po pěti minutách.

Aplikace má jednoduchou čtečku nejnovějších hudebních zpráv z webu.

PLAY.CZ je v App Store zcela zdarma. Stáhněte si ji zde!