ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21517 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Velká módní show na PLAY.CZ

0 Redakce 19.3.2009

„Velká módní show a dražba svatebních šatů“ se konala již pošesté dne 2. dubna v 19:30 na Žofíně. Videozáznam z této akce můžete sledovat na PLAY.CZ.Tato společenská událost opět svedla dohromady milovníky elegance a krásy, kterým je společný zájem pomáhat. Návrhářka Jiřina Tauchmanová představila svou kolekci pro sezónu 2009/2010, jejímž vrcholem byla již tradičně kolekce svatebních šatů. Tentokrát krásky na mole doprovodili i pánové! Jeden z krásných a neotřelých modelů šatů byl vydražen ve prospěch sdružení Slunce dětem, které založila druhá česká vicemiss a modelka Lilian Sarah Fischerová. Na Žofíně však nezůstalo pouze u dražby šatů! Průvodci večerem Tereza Kostková a Vlasta Korec se vynasnažili, aby k částce 688 tisíc, kterou vyneslo předchozích pět ročníků, byla připsána další významná suma. Záštitu nad akcí převzal Ing. Petr Hejma, starosta Prahy 1.


SPUSTIT ZÁZNAM


Jiřina Tauchmanová patří mezi stálice na návrhářském nebi. O svých modelech říká: „Šaty musí padnout nejen na tělo, ale i na duši. Jen tak vynikne půvab nositelky i modelu.“ Jako si dobrý pokrm žádá sladkou tečku, tak i vytříbený model potřebuje doplnit vhodným šperkem. Soulad bižuterie společnosti AG Plus z Jablonce nad Nisou s modely Jiřiny Tauchmanové není náhodný, je dán nejen návrhářským citem tvůrců, ale i jejich spoluprací na více projektech. Podle starosty Prahy 1 Petra Hejmy je důležité, že akce plní kromě společenské role také charitativní. „Při mém rozhodování, které z akcí poskytnout záštitu, hraje důležitou roli právě charitativní aspekt,“ zdůraznil Hejma.

Na nastávajícího majitele či majitelku svatebních šatů z dílny Jiřiny Tauchmanové však čeká ještě jedno překvapení s poněkud exotickým názvem. Ergorapido – za tímto tajuplným slovem se skrývá moderní pomocník do domácnosti, designérský počin společnosti Electrolux.  Módní barevné provedení a elegantní tvary ocení  milovník vytříbeného designu i jednoduchého uklízení. Možná, že název už zdaleka nezní tak exoticky, ale spíše prozrazuje něco o kvalitách jeho nositele. Nebudeme napínat – Ergorapido je vysavač, s jehož pomocí je uklízení zábavou!

Že „šaty dělaj člověka“ víme všichni dávno, v dnešní době však nevystačíme pouze s hezkými doplňky nebo vkusným diářem. Ke stejným každodennostem jako šaty, o kterých se zpívá ve známé písni, patří i počítač. Na denního průvodce naším životem klademe stále větší nároky nejen z pohledu funkčnosti, ale i designu a ekologie.  Partneři módní přehlídky ASUS a Intel věnovali do dražby designově propracovaný a výkonný notebook ASUS Bamboo U6V. Notebook vyrobený z bambusu představuje počátek nového trendu – spojení ekologie a elegance. Bamboo U6V je zcela ekologický ve kterékoliv ze svých životních fází – od návrhu přes výrobu a používání až po případnou recyklaci a likvidaci. Tento stylový notebook ASUS Bamboo U6V je vybaven technologií pro procesory Intel Centrino 2.

Více o přehlídce na: www.drazba.tauchmanova.cz

Na akci se podílí CYTRUS Apartments&Consulting, váš partner na trhu s nemovitostmi. www.cytrus.cz