ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6668 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Orchestr Berg a jeho sluchomat

0 Rémy Martin 11.2.2014

V Biu Oko můžete prožít kuriózní zážitek. V kavárně tohoto kina, které se nachází na pražské Letné, stojí automat na kávu. Při bližším zkoumání ovšem zjistíte, že vám horký nápoj nevydá, zato z něj vedou dlouhé kabely a na jejich konci jsou sluchátka. V centrálním boxu je sice kávový hrneček, ale otáčí se na gramofonu. Místo nabídky nápojů se zde nachází tlačítka s nabídkou hudebních skladeb. Místo ovládání množství cukru se ovládá hlasitost. Zkrátka, jedná se o sluchomat, který sem umístil orchestr Berg a vy můžete kromě poslechu premiér mladých autorů v provedení tohoto orchestru také hlasovat pro svůj nejoblíbenější hudební kousek. Navíc můžete být vylosování a vyhrát zajímavou cenu. Ale pospěšte si, sluchomat putuje po Praze a kdo ví, kde bude příště.

Další články, recenze a doporučení Rémy Martina naleznete na blogu Remy-Martin.cz nebo na stránce facebook.com/RemyMartinCZ.

Každou sudou středu v 19:00, lichý pátek v 10:00 a sudou sobotu ve 12:00 poslouchejte Vybrané tóny Rémy Martina na rádiu Classic.