ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5395 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Spectaculare

0 Rémy Martin 23.1.2015

Unikátní prostory Evangelického chrámu u Salvátora na pražském Starém Městě rozezní v pondělí 26. 1. tvorba pařížského skladatele Quentina Sirjacqa, jehož delikátní klavírní improvizace spojují komorní hudbu s avantgardou, náladovým ambientem či s postupy filmové hudby. Domácím zástupcem večera bude cenami ověnčená jazzová pianistka a skladatelka Beata Hlavenková, známá například z projektu Eternal Seekers.
Koncert se odehraje v rámci Festivalu Spectaculare, ve středu jehož zájmu stojí hudba a její propojení s pohybovým divadlem, resp. baletem, videoartem, videomappingem či filmem a fotografickým uměním.
Festival, který probíhá od 21. ledna do 6. února, je jedinečný i z pohledu výběru lokací, když nás zavede jak do špičkových koncertních sálů, tak i do originálních moderních prostor.
Festival rozšiřuje nabídku novodobého umění v Praze a propojuje zahraniční scény s tou domácí, důkazem čehož je připravované společné vystoupení. Součástí Festivalu Spectaculare jsou workshopy, výstava a filmová představení.

Další články, recenze a doporučení Rémy Martina naleznete na blogu Remy-Martin.cz nebo na stránce facebook.com/RemyMartinCZ.

Každou sudou středu v 18:00 si vychutnejte pořad Vybrané tóny Rémy Martina na Rádiu Classic Praha.