ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11469 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Darujete k Vánocům sluchátka?

0 Rémy Martin 5.12.2013

Blíží se Vánoce a s nimi otázka, jaký dárek koupit, aby udělal radost. Existuje nějaký, který potěší téměř každého, obzvláště pak příznivce hudby? Mám jeden recept – sluchátka. Málokdo ale ví, že takový dárek vyžaduje před prvním použitím určitou péči. Reproduktor v nich, i když to tak nevypadá, je totiž ve svém principu elektromotor (to ostatně platí pro všechny reproduktory). Z toho důvodu je nutné nechat sluchátka tzv. „zahořet“, aby mohla poskytnout zvuk o maximální kvalitě. Zkuste tedy nejprve sluchátka připojit k nějakému přehrávači a pouštějte do nich bez přerušení zvukový signál přibližně sto hodin. Opravdu, nespletl jsem se. Tak dlouho většina sluchátek potřebuje k tomu, aby hrála na sto procent. Pak je teprve zabalte jako dárek.

Další články, recenze a doporučení Rémy Martina naleznete na blogu Remy-Martin.cz nebo na stránce facebook.com/RemyMartinCZ.

Každou sudou středu v 19:00, lichý pátek v 10:00 a sudou sobotu ve 12:00 poslouchejte Vybrané tóny Rémy Martina na rádiu Classic.