ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21929 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PRVNÍ DOJEM: Kryštof slavil ve velkém stylu

0 jsk 18.9.2017

Před pětadvaceti lety vznikla v Havířově skupina, jejíž název se později ustálil na Kryštof. Odhalila to promítaná série fotek a vzpomínek na nejdůležitější okamžiky kariéry, která zahájil sobotní i nedělní koncert kapely v Praze na Strahově. Na oba přišlo v součtu 67 856 diváků, což vyzradila také úvodní projekce.

Potom už kapela slavila, a dělala to ve velkém stylu. Při přípravě koncertu se nechala inspirovat nejlepšími nápady, které historie pop music přinesla, a tak lidé dostali u vchodu na stadión blikající náramek, který se aktivoval během koncertu, došlo na malé ohňostroje během vystoupení i velký v samotném závěru, na diváky dopadly konfety, Richard Krajčo zpíval na obrovském pódiu, dlouhém molu, které se táhlo hluboko do řad diváků, i mezi fanoušky na tribunách, a to všechno rámovaly projekce na zadní stěně pódia i po jeho stranách.

Vystoupení trvala více než dvě hodiny, a na tom nedělním se jako hosté představili slovenský rapper Majk Spirit a Petr Janda z Olympiku. Oba si střihli své skladby a oba byli diváky přijati velice nadšeně.

Největší porce ovací se ale samozřejmě dostala skupině Kryštof. Zněly písničky, které vytvořily její slávu, i skladby, jež se objevily teprve letos, a to na výběrovém albu k uvedenému výročí. Kapela odehrála koncert ve skvělé formě a nutno konstatovat, že tak velká vystoupení se na české scéně vidí málokdy.

Tagy: