ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 46636 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

Paul McCartney chce zpět práva na hity Beatles

0 jsk 20.1.2017

Paul McCartney, britský hudebník, zpěvák a skladatel, podal u federálního soudu v newyorském Manhattanu žalobu na hudební vydavatelství Sony/ATV ohledně vlastnictví autorských práv na množství hitů, které napsal s Johnem Lennonem během působení ve skupině Beatles. Autorská práva zakoupil v nechvalně známé kauze v roce 1985 americký zpěvák Michael Jackson, po jehož smrti byla všechna… Pokračovat »

VIDEO: CocoRosie a Anohni proti Trumpovi

0 jsk 20.1.2017

Americká skupina CocoRosie a britská zpěvačka Anohni zveřejnily skladbu Smoke ’Em Out. Nabídly ji u příležitosti pátečního nástupu Donalda Trumpa do úřadu prezidenta USA. „Smoke ’Em Out vítá společně s davem žen a dětí ozbrojených vidličkami a noži novou osobu, která bude okupovat Bílý dům,“ uvedlo sesterské duo v oficiálním prohlášení. Dodalo, že v současné… Pokračovat »

VIDEO: Původní zpěvák AC/DC Dave Evans vydá minialbum

0 jsk 20.1.2017

Dave Evans, původní zpěvák australské kapely AC/DC, vydá EP Wild. Novinka, na které se podílela i norská formace Barbed Wire, se dostane na trh 27. ledna a nabídne čtyři písně. Z nich již muzikanti představili skladbu Queen Of The Night, a to i s videem. Další píseň s názvem Sunset Strip napsal Dave Evans ještě… Pokračovat »

Čtyři nominace pro zpěvačka Anne-Marii

0 Redakce 20.1.2017

Zpěvačka Anne-Marie získala nejvíce nominací na britské výroční ceny. Její jméno na seznamech adeptů na Brit Awards figuruje hned čtyřikrát. Slavnostní udílení proběhne 22. února. Sympatická zpěvačka, která se před lety stala světovou šampionkou v karate, k nominonaci na cenu kritiků udělovanou v rámci Brit Awards přidala minulý týden další tři. Ucházet se bude o titul Objev… Pokračovat »

V seriálu The Alienist si hlavní roli zahraje Dakota Fanningová

0 jsk 20.1.2017

Americká herečka Dakota Fanningová ztvární hlavní postavu v seriálu The Alienist. Bude hrát tvrdohlavou sekretářku na policejním ředitelství Saru Howard, která je odhodlaná stát se první detektivkou v New Yorku. Seriál je adaptací stejnojmenného románu Caleba Carra a bude se odehrávat na konci 19. století v New Yorku. Natáčet budou v Budapešti, přičemž o režii se… Pokračovat »

Pavel Haas Quartet hraje ve světě a bude točit

0 Redakce 19.1.2017

Po novoročních koncertech v Paříži a Edinburgu se Pavel Haas Quartet chystá na Mezinárodní festival smyčcových kvartetů do Heidelbergu, kde vystoupí na třech koncertech. V únoru se přesune do zemí Beneluxu a zahraje v Haagu, Maastrichtu, Gentu a v dalších městech. V březnu Pavel Haas Quartet zavítá do Madridu a Bilbaa, kde bude hostem jednoho z koncertů bývalý člen kvarteta,… Pokračovat »

VIDEO: Biffy Clyro s osobní zpovědí svého frontmana

0 Redakce 19.1.2017

Skotská skupina Biffy Clyro nedávno vydala singl Re-arrange. Jde o působivou baladu z loňského alba Ellipsis. Písničce se nečekaně skvěle daří nejen v digitálním světě. Doménou skotských rockerů jsou řízné vypalovačky, tentokrát však uspěli s pomalou skladbou. Re-arrange rychle nabírá přehrání na Spotify, na populární streamovací službě si píseň pustí takřka 100 tisíc posluchačů denně, přičemž skupina atakuje… Pokračovat »

Nominacím na Českého lva vládnou Masaryk a Anthropoid

0 jsk 19.1.2017

Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) zveřejnila včera nominace pro 24. ročník výročních cen Český lev. Její členové vybírali z celkem 71 celovečerních hraných, animovaných a dokumentárních filmů uvedených do distribuce v roce 2016. Nejvíce nominací získaly snímky Masaryk (na snímku), Anthropoid a Učitelka. Slavnostní vyhlášení vítězů se uskuteční v sobotu 4. března 2017 v pražském Rudolfinu. Galavečerem… Pokračovat »

V boxu vyjdou všechna alba George Harrisona

0 jsk 19.1.2017

Fanoušci zesnulého britského hudebníka George Harrisona se mohou těšit na box set George Harrison: The Vinyl Collection, který vyjde v úterý 21. února. Novinka se dostane na trh na vinylu a bude obsahovat všech dvanáct hudebníkových sólových alb. Půjde o vůbec první kolekci, která nabídne všechny jeho desky najednou. V box setu bude navíc Harrisonovo živé… Pokračovat »

Chalupeckého cena má své finalisty

0 Redakce 18.1.2017

Dvacátý osmý ročník nejprestižnějšího českého ocenění pro výtvarné umělce do 35 let zná své finalisty. Jsou jimi Romana Drdová, Dominik Gajarský, Richard Loskot, Martin Kohout a Viktorie Valocká. V konkurenci 96 přihlášených je vybrala šestičlenná mezinárodní porota. Díla nominovaných budou tradičně prezentována jak během doprovodných programů během roku, tak na podzimní výstavě, která se uskuteční… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!