ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5233 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: Novinky

Sebastian vzpomíná singlem na soutěž Survivor

0 jsk 20.6.2024

Skupina Sebastian má za sebou úspěšné měsíce. Podařila se jí transformace jak po hudební, tak vizuální stránce, kterou umělci utvrdili studiovkou sBohem a vyprodaným koncertem v pražském klubu Roxy. Zpěvák a frontman kapely Sebastain Navrátil zanedlouho poté odjel bojovat do reality show Survivor. V Dominikánské republice společně s youtuberem, bavičem a vítězem letošního Survivoru Martinem… Continue Reading »

Autobiografie Václava Neckáře jako audiokniha

0 jsk 20.6.2024

Osobností významu Václava Neckáře nemá tuzemská kulturní scéna mnoho, o to větší pozornost si tak zaslouží i jeho autobiografie. Neckář na ní pracoval společně se svým bratrem Janem a editorem Janem Hlaváčem pět let a pod názvem Všechny moje války vyšla knižně u nakladatelství Daranus v loňském roce, kdy zpěvák oslavil své osmdesáté narozeniny. Nyní… Continue Reading »

VIDEO: Chinaski natočili klip k písni Punčocháče

0 jsk 20.6.2024

Punčocháče jsou vůbec nejstarší a jednou z nejoblíbenějších písní skupiny Chinaski. V rámci oslav třiceti let je fanoušci mohou nyní slyšet se zcela novým zvukem, kterým ho kapela opatřila během svého únorového pobytu ve velšském studiu Rockfield. Vedle toho se Punčocháče dočkaly také svého prvního videoklipu. Režie klipu, jehož zápletkou je přepadení banky, se ujal… Continue Reading »

Forman už je na Kampě

0 jsk 20.6.2024

Premiérami 18. a 19. června vstoupila na repertoár Letní scény Musea Kampa nová inscenace Forman. V hlavní roli světoznámého režiséra Miloše Formana v ní excelují Marek Adamczyk a Patrik Děrgel. První slavnostní premiéru si nenechala ujít řada známých osobností, Martina Formanová, Dagmar Havlová, Tereza Maxová, Karel Kovy Kovář a mnoho dalších. „Umění, jak spojit vysoké s… Continue Reading »

Veřejnoprávní média jsou nejspolehlivějším zdrojem informací v Česku

0 jsk 20.6.2024

V nejnovějším průzkumu Vnímání veřejné služby hodnotí diváci Českou televizi jako důvěryhodnou, objektivní a vyváženou. Ve všech sledovaných bodech navíc došlo k nárůstu hodnocení. Největší pozitivní změnu, o pět procentních bodů, zaznamenala ČT u dotazu, zda předkládá divákům pravdivý a nezkreslený obraz skutečnosti kolem nás. Úspěch zaznamenala veřejnoprávní televize i na mezinárodním poli, podle výzkumu… Continue Reading »

V říjnu vyjde nová deska The Offspring

0 jsk 19.6.2024

Minulý čtvrtek uchvátili američtí The Offspring návštěvníky festivalu Rock for People svým koncertem. Fanoušci kapely se také už nyní mohou začít těšit na 11. října, kdy hudebníci představí nové album s názvem Supercharged. Deset písní vznikalo postupně na třech různých místech, na Maui, v kanadském Vancouveru a v domácím studiu kapely v Huntington Beach v… Continue Reading »

Martin Šafařík si zahrál po boku členky The Kelly Family

0 jsk 19.6.2024

Zpěvák Martin Šafařík, rodák z Uničova a finalista SuperStar, se dal dohromady se světoznámou zpěvačkou. Před pár dny vystoupil na festivalu Hudbou pro UNICEF v Tišnově po boku Kathy Kelly z kapely The Kelly Family. Společně publiku zahráli megahity zlaté éry devadesátých let, například An Angel, Nothing Like Home, Sick Man, Take My Hand nebo… Continue Reading »

Skupina Mirai zahájila sérii Summer Festů

0 jsk 19.6.2024

Kapela Mirai má za sebou první zastávku ze série vlastních festivalů. Program poprvé představila v Praze, kde třikrát vyprodala Riegrovy sady a zajistila tak nezapomenutelný zážitek asi deseti tisícům lidí. Fanouškům se v bezprostřední blízkosti věnovala od tří odpoledne až do půlnoci v rámci rozmanitého programu a nechyběla ani významná jména hostů. Jako překvapení večera… Continue Reading »

Nabídka automatických odpovědí od osobností české literatury má šedesát děl

0 jsk 19.6.2024

Aby odpověď v nepřítomnosti místo rozladění a nudy přinesla radost, potěšení, poučení nebo uměleckou inspiraci, o to se loni poprvé postaral projekt Automatická odpověď. Díky němu si lidé mohou volně stáhnout a nastavit originální „out of office” s texty či ilustracemi od známých českých autorů a autorek. Pro velký ohlas a úspěch se nyní tvůrci… Continue Reading »

Poletíme? zpívají o lásce, umělé inteligenci i kastrovaném pejskovi

0 jsk 18.6.2024

Některé věci vyžadují čas a vyplatí se na ně počkat. V případě brněnské kapely Poletíme? trvalo čekání šest let. Právě tolik času uplynulo od vydání poslední řadovky Chce to hit!, na kterou teď osmičlenná skupina kolem výtvarníka Rudolfa Brančovského navazuje novinkou Hvězdy těžký to maj. V pořadí šesté studiové album, jež skupina pokřtí 17. října… Continue Reading »