ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6191 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Novinky

Iggy Pop dostal francouzský řád

0 jsk 28.4.2017

Americký zpěvák Iggy Pop dostal titul Commandeur francouzského Řádu umění a literatury (Ordre des Arts et des Lettres). Francouzský generální konzul Clément Leclerc mu udělil čestné vyznamenání za přínos umění ve Francii i ve světě v pondělí během soukromé slavnosti v Miami. Iggy Pop se o zprávu podělil prostřednictvím Facebooku, na němž zveřejnil i fotografie… Pokračovat »

Shania Twain vydá po patnácti letech novinku

0 jsk 28.4.2017

Kanadská zpěvačka Shania Twain vydá po patnácti letech nové album. Oznámila to v americké reality show The Voice, v níž se představila jako pátá porotkyně. Neprozradila zatím název nahrávky ani přesné datum vydání. Album by se na trh mělo dostat v průběhu září. Bude mu předcházet první singl Life’s About to Get Good, který plánuje… Pokračovat »

VIDEO: Zveřejnili trailer k novému Hříšnému tanci

0 jsk 28.4.2017

Zástupci americké televize ABC zveřejnili první trailer remakeu romantického dramatu Hříšný tanec (1987). Jsou v něm ukázky několika scén, ve kterých se objevili i Abigail Breslin jako Baby a Colt Prattes jako Johnny. Herecké obsazení novinky doplňují Sarah Hyland, Katey Sagal, Nicole Scherzinger, Debra Messing či Bruce Greenwood. O režii se postaral Wayne Blair, o… Pokračovat »

Žánrové ceny Anděl budou vyhlášeny 17. května v Praze

0 jsk 28.4.2017

I když byly žánrové Ceny Anděl 2016 již oficiálně zrušeny, podařilo se v SAI ve spolupráci s Intergramem, Platformou českých nezávislých vydavatelů, IFPI a OSA v hodině dvanácté zajistit financování a produkci pro předávání cen. Svaz autorů a interpretů oslovil Platformu nezávislých českých vydavatelů a vznesl návrh, aby se všichni zainteresovaní spojili a žánrové ceny mohly pokračovat…. Pokračovat »

Febiofest končí ve Zlíně

0 Redakce 28.4.2017

V pátek 28. dubna skončí ve Zlíně Regionální ozvěny Febiofestu. Letošní ozvěny 24. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest se konaly postupně ve třinácti městech napříč celou Českou republikou. Festival ve Zlíně uzavře projekce filmu Ženy 20. století režiséra Mika Millse, který obsadil do hlavních rolí první ligu všech generací včetně Annette Bening. Slavnostním… Pokračovat »

Harlej pokřtil album

0 Redakce 27.4.2017

Nové album skupiny Harlej Hodný holky zlý kluky chtěj v pondělí pokřtili Václav Bláha z Divokýho Billa, Pekař, Kuba Ryba z Rybiček 48 a Ota Balage. Během večírku také skupina premiérově promítla  klip k písni Strážní andělé a zveřejnila koncertní plány, které vyvrcholí vystoupením ve Velkém sále pražské Lucerny 14. října 2017. Strážní andělé jsou třetí skladbou z alba, která se… Pokračovat »

Royal Blood představili naživo čtyři novinky

0 jsk 27.4.2017

Britské rockové duo Royal Blood představilo živě čtyři nové skladby. Učinilo tak na koncertě, který se konal v pondělí v Brightonu. Skupina zahrála během večera jedenáct písní, mezi nimiž byly i novinky I Only Lie When I Love You, She’s Creeping, Where Are You Now? a Lights Out. Poslední jmenovaná má už i videoklip, je… Pokračovat »

Natočí film o Madonně

0 jsk 27.4.2017

Americké filmová studia Universal Pictures připravují životopisný snímek o zpěvačce a herečce Madonně. Společnost přinese na filmová plátna scénář Elyse Hollanderové, která se s ním v roce 2016 umístila na první příčce seznamu The Black List. Děj filmu se bude odehrávat v 80. letech minulého století v New Yorku a bude sledovat mladou zpěvačku, která… Pokračovat »

Bananarama se vrací v původní sestavě

0 jsk 27.4.2017

V osmdesátých letech minulého století populární britské popové trio Bananarama se vrací v klasické sestavě, aby absolvovalo sérii koncertů. Na pódiích se vedle sebe tedy představí Siobhan Fahey, Sary Dallin a Karen Woodward. Dámy ohlásily patnáct koncertů, které se uskuteční na území Velké Británie. Premiéra bude 12. listopadu ve skotském městě Glasgow. O dalších plánech kapely zatím… Pokračovat »

Tori Amos vydá v září album

0 jsk 26.4.2017

Americká zpěvačka Tori Amos oznámila, že 8. září vydá nové album. Její patnáctá deska dostala název Native Invader. Tori Amos kromě toho ohlásila i evropské turné, které odstartuje dva dny před uvedením novinky v irském Corku. Navštíví při něm například Dublin, Paříž, Amsterdam, Milán, Vídeň, Ženevu, Kodaň, Oslo, Berlín, Londýn a turné zakončí 6. října… Pokračovat »