ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24306 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Category Archives: Novinky

Vypsaná fixa vyrazí na turné

0 jsk 4.10.2022

Skupina Vypsaná fixa vydala v květnu tohoto roku nové album Kusy radosti, které pozitivně přijala kritika i fanoušci. Novinka vyšla po třech letech a jde o desáté album v pořadí. Kapelu také definitivně opustil baskytarista Mejn a místo něj nastoupil Kryštof Mašek. „Léto bylo skvělé, všechny koncerty se povedly a vrcholem všeho byl náš set… Continue Reading »

Singlem Všetko je po starom avizuje Richard Müller nové album

0 jsk 4.10.2022

Richard Müller nedávno oslavil šedesáté narozeniny. Stále je ve vynikající životní i umělecké formě, což dokazuje i novým singlem Všetko je po starom, kterým zároveň ohlašuje další album. Nejen na této písni, ale na celém albu spolupracoval s osvědčenou autorskou dvojicí Ondřej Gregor Brzobohatý a Peter Uličný. Hluboký hlas, melancholická hudba, intelektuální texty, tak většinou… Continue Reading »

Vyjde rodinné album Andrey Bocelliho

0 jsk 4.10.2022

Světoznámý italský tenorista Andrea Bocelli chystá na 21. října letošního roku vánoční album A Family Christmas. A takový název není náhoda, na nahrávce se podílel i jeho čtyřiadvacetiletý syn Matteo a teprve desetiletá dcera Virginia. Lze se tak těšit na oblíbené vánoční hity jako třeba Feliz Navidad, nebo i originální píseň napsanou přímo pro toto… Continue Reading »

Totální nasazení vyrazí na turné s kapelou Smola a Hrušky

0 jsk 4.10.2022

Slánský punkrockový kvartet Totální nasazení (na snímku) si musel, stejně jako u předchozího úspěšného Punk Rock Rádio Tour, kvůli covidu počkat dva roky na realizaci plánované česko-slovenské koncertní šňůry. Myšlenka spojit síly s žánrově odlišnou slovenskou ska, reggae hudební skupinou Smola a Hrušky vznikla totiž již v roce 2019. Protože i v tomto případě platí,… Continue Reading »

Phil Collins a Genesis prodali práva na svou muziku

0 jsk 3.10.2022

Phil Collins a jeho kolegové z britské skupiny Genesis prodali práva na svou hudbu americké společnosti Concord za 300 milionů dolarů. Prodej zahrnuje i Collinsova dvě sólová alba No Jacket Required (1985) a …But Seriously (1989). Podle šéfa Concorde Boba Valentina jeho společnost představí písně Genesis nové generaci fanoušků. Dohoda se společností Concord se nicméně… Continue Reading »

Jo Nesbø navštíví Českou republiku

0 jsk 3.10.2022

Oceňovaný král severské krimi Jo Nesbø přiletí 24. října do Prahy. U příležitosti vydání knihy Krysí ostrov a další povídky se setká se svými čtenáři na besedě s autogramiádou a po boku lezce Adama Ondry se vydá zdolat moravské skalní stěny. Jo Nesbø je známý především díky svým knižním thrillerům s detektivem Harrym Holem. Je… Continue Reading »

VIDEO: Skupina Sabrage vydala videoklip k filmu Spolu

0 jsk 3.10.2022

Pardubická kapela Sabrage vydává videoklip ke skladbě Věci v životě. Je spojen s novým českým filmem Spolu. Samotnou píseň napsal baskytarista kapely Ladze Čečotka již v roce 2011, ale až nyní si našla větší uplatnění. Po Hate&Love se jedná o druhou oficiálně vydanou nahrávku z nového alba SBRG, které vyjde tento rok na podzim. Nová deska tak… Continue Reading »

Bývalý člen Oasis zdolal rakovinu

0 jsk 3.10.2022

Paul Arthurs, bývalý kytarista britské rockové skupiny Oasis, oznámil, že se vyléčil z rakoviny a po nedávném vyšetření se zotavuje. Hudebník, známý pod přezdívkou Bonehead, v dubnu prozradil, že mu diagnostikovali rakovinu mandlí. „Před deseti dny jsem absolvoval kompletní kontrolu a všechno je čisté, je to pryč. Teď se zotavuji a brzy se všichni uvidíme,“… Continue Reading »

Peter Aristone vydává singl a vyráží na evropské turné

0 jsk 30.9.2022

Zpěvák, skladatel a producent Peter Aristone vyráží na dva roky covidem odkládané evropské turné k albu The Hit. U této příležitosti vydává další singl Wishing Well, k němuž vznikl i videoklip, který se natáčel v New Yorku. Videoklip vznikl během natáčení dokumentu o albu The Hit.  Všechny záběry jsou natočené ve studiích Mission Sound v Brooklynu… Continue Reading »

V reedici vychází album skupiny Beatles Revolver

0 jsk 30.9.2022

Sedmé studiové album Revolver od britských Beatles poprvé spatřilo světlo světa v roce 1966. Tehdy John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr udělali svým fanouškům obrovskou radost, protože se jednalo o první nahrávku po tříměsíční kapelní pauze. Nyní mohou Beatles potěšit fanoušky znovu, protože album Revolver vychází v reedici, na které si díky… Continue Reading »