PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8802 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Moravský rok vyjede parním vlakem do Osoblahy

0 Redakce PLAY.CZ 18.8.2014

V předposledním dvouhodinovém přímém přenosu letošního ročníku Moravského roku, který pro posluchače připravují a vysílají studia Českého rozhlasu Ostrava a Olomouc, zamíříme v sobotu 23. srpna od 10ti hodin za technickým unikátem z roku 1898. 14. prosince onoho roku se na svou dvacetikilometrovou pouť po úzkých kolejích prvně vydal vlak z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy. „Osoblažka“ je… Pokračovat »

Radio 1 připravuje Silent Port na lodi Tajemství

0 Redakce PLAY.CZ 18.8.2014

Ve čtvrtek 21. srpna proběhne na palubě divadelní lodi Tajemství bratří Formanů prázdninový Radio 1 taneční večer nazvaný Silent Port. Jedná se o taneční DJs bitvu, která probíhá ve sluchátkách tanečníků na dvou kanálech souběžně. Vítěz hraje na nejposlouchanějším kanálu. V programu Radio 1 Silent Port se mezi DJs objeví hvězdy oblíbených interpretů Radia 1… Pokračovat »

Plánovaná výluka vysílače Kleť omezí vysílání rozhlasu

0 Redakce PLAY.CZ 17.8.2014

Ve středu 20. srpna 2014 v době od 9.00 do 15.00 je plánována výluka vysílače Kleť z důvodu pravidelné údržby zařízení. Tato výluka postihne kromě jiných i jihočeskou rozhlasovou frekvenci 106,4 MHz. V čase mezi 9. a 11. hodinou se vysílání Českého rozhlasu České Budějovice v pásmu VKV zcela odmlčí. V tuto dobu bude možné náš program přijímat pouze prostřednictví… Pokračovat »

Český rozhlas České Budějovice začal vysílat v digitálním multiplexu DAB

0 Redakce PLAY.CZ 17.8.2014

Český rozhlas České Budějovice mohou nově posluchači přijímat v jihočeském a západočeském rozhlasovém éteru také v digitálním multiplexu DAB. 5. srpna bylo zahájeno zkušební vysílání Českého rozhlasu České Budějovice prostřednictvím systému DAB+ v multiplexu společnosti RTI cz. Digitální vysílání umožňuje vyšší kvalitu rozhlasového příjmu bez šumu a rušení. V jižních Čechách je možné z vysílače Kluk nedaleko Českých Budějovic naladit sedm… Pokračovat »

Rádia stále osloví víc lidí než internet

0 Redakce PLAY.CZ 13.8.2014

Rádia v ČR osloví týdně více lidí než celý internet. Vyplývá to z aktuálních výsledků studie SKMO Radioprojekt shrnující výsledky poslechovosti za první a druhé čtvrtletí 2014. V nich Regie Radio Music potvrzuje prvenství ve všech důležitých ukazatelích poslechu Celkově si alespoň jednou týdně naladí rádio 84,9 % populace ve věku 12-79 let, zatímco alespoň jednou týdně použije internet… Pokračovat »

Moravský rok míří za ručním papírem do Velkých Losin

0 Redakce PLAY.CZ 5.8.2014

Druhý ze série přímých přenosů stanic Českého rozhlasu Ostrava a Olomouc, věnovaných letos technickým památkám Moravy a Slezska, zavede posluchače v sobotu 9. srpna od 10.00 hodin do Velkých Losin. Moderátoři olomoucké stanice Zora Ježková a Aleš Spurný provedou posluchače obou stanic jak zákoutími zámku, tak rovněž unikátní papírnou. Velké Losiny najdeme v Olomouckém kraji severně… Pokračovat »

Frekvence 1 odstartovala velkou hru o peníze!

0 Redakce PLAY.CZ 4.8.2014

V pondělí 4. srpna spustilo rádio Frekvence 1 atraktivní hru pro své posluchače – Vaše konto na Frekvenci 1. Kdokoliv má možnost vyhrát více než 10 000 Kč denně. Ještě nikdy nebylo tak snadné vyhrát obnos, které uleví každému rozpočtu. Stačí jen pravidelně a pozorně poslouchat vysílání rádia Frekvence 1, zaregistrovat se do hry a mít trochu… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Movits!

0 Redakce PLAY.CZ 28.7.2014

V úterý 29. července ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení švédské kapely Movits!. Originální mix hiphopu a neo swingu toto trio domácím posluchačům představilo letos v únoru v pražském klubu Lucerna Music Bar, kam zároveň přivezlo nové album nazvané Huvudet Bland Molnen. Trio Movits! tvoří dva bratři Johan Jivin’ Rensfeldt (zpěv,… Pokračovat »

Radio 1 přinese zpravodajství z Letní filmové školy

0 Redakce PLAY.CZ 21.7.2014

Radio 1 je oficiálním partnerem 40. ročníku Letní filmové školy, která proběhne od 25. července do 2. srpna v Uherském Hradišti. Po dobu konání této filmové přehlídky bude Radio 1 vysílat zpravodajský servis, který přinese aktuální informace o festivalových novinkách a uváděných filmech. Zpravodajství připravuje Asociace českých filmových klubů ve spolupráci s Radiem 1. Zpravodajský… Pokračovat »

Pigyáda 2014: Zvířátkohraní

0 Redakce PLAY.CZ 15.7.2014

Dětské rádio chystá další Pigyádu, tentokrát konec prázdnin zpříjemní akce na téma Zvířátkohraní Dva dny plné zábavy a atrakcí pro děti i dospělé jsou opět tady. Zpříjemnit si můžete srpnový prázdninový víkend v parku Mirákulum v Milovicích, kde pro vás Pigy znovu nachystal soutěžní lesní stezku, kde na vás budou čekat Pigyho kamarádi – kocour… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!