ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12184 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Czeching 2016 vyhráli Himalayan Dalai Lama a Ba:zel

0 Redakce PLAY.CZ 29.9.2016

V letošním Czechingu nejvíce bodovala elektronická hudba. Vítězové byli poprvé vyhlášeni v rámci showcaseového koncertu v garážích Českého rozhlasu. Bylo to napínavé do poslední chvíle. Hudebně exportní projekt Radia Wave Czeching letos poprvé vyvrcholil koncertním showcasem všech nominovaných a koncertem holandsko-íránské zpěvačky a producentky Sevdalizy v garážích Českého rozhlasu. Česká část odborné poroty hlasovala po… Pokračovat »

Radio 1 chystá od října programové změny

0 Redakce PLAY.CZ 29.9.2016

Radio 1 chystá od října 2016 změny v programovém schématu. Změny se dotknou zejména pořadů v pondělí a ve středu. Do vysílání Radia 1 přibude také nový pořad o grime music nazvaný Radio51, jehož moderátorem bude rapper a DJ SMACK. V pondělí se nově budou od 23 hodin do půlnoci střídat pořady zabývající se jazzovou hudbou. Na sudý… Pokračovat »

Český rozhlas nabízí bohatý sváteční program – přímý přenos z Cehnic a Baladu pro banditu

0 Redakce PLAY.CZ 26.9.2016

V Cehnicích na Strakonicku se mohou veselit. Obec letos získala Zlatou stuhu a titul Vesnice roku Jihočeského kraje 2016. Úspěch oslaví Český rozhlas České Budějovice dvouhodinovým přenosem přímo z místního areálu U devíti králů nedaleko návsi. Vysílání začíná 28. září ve 12 hodin, posluchačům a hostům živě zahraje dechová kapela Nektarka ze Strakonic. Odborná porota… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava zve na Shakespeara v parku. Zazní minutové hry inspirované Williamem Shakespearem

0 Redakce PLAY.CZ 22.9.2016

Odpoledne plné tematických workshopů, večer nadívaný divadlem a noc ve znamení tajuplných světel – chystá se výjimečná akce projektu Shakespeare Ostrava 2016 s názvem Shakespeare v parku aneb Sen noci ostravské. Proběhne v Komenského sadech v Ostravě v pátek 23. září od 16:00 do 22:00 hodin. Český rozhlas Ostrava, hlavní mediální partner celoročního projektu, bude na místě přítomen také se… Pokračovat »

Nová kampaň rádia Classic Praha sází na čistý list a klid

0 Redakce PLAY.CZ 20.9.2016

Praha, 20. září 2016 – Pražské rádio Classic Praha zahajuje svou podzimní komunikační kampaň s prostým názvem „klidně“.  Její minimalistické zpracování ve formě čistého listu papíru má vyjádřit hlavní znaky klasické hudby i samotné stanice. „Klasická hudba působí na duši stejně čistě jako nepopsaný papír. V kombinaci se slovem ‚klidně‘, pod nímž si člověk může představit hned… Pokračovat »

Koncert Českého rozhlasu Ostrava: Jitka Šuranská Trio mimořádně v Divadle loutek Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 19.9.2016

Do dalšího dílu folklorního cyklu Zpěvem k srdci dorazí z regionu moravského Slovácka houslistka a zpěvačka Jitka Šuranská. V jejím triu ji budou doprovázet mandolinista Martin Krajíček a kontrabasista Marian Friedl. Koncert v přímém přenosu proběhne netradičně v Divadle loutek Ostrava ve středu 21. září od 18:00 hodin. Progresivní moravská zpěvačka a houslistka přinese hudební kreace ze zbrusu nového… Pokračovat »

Legendární banjista Marko Čermák s kapelou Paběrky vystoupí v budějovickém rozhlase

0 Redakce PLAY.CZ 16.9.2016

Český rozhlas České Budějovice přichystal pro všechny příznivce countrové i trampské hudby a bluegrassu hudební lahůdku. Ve středu 21. září od 19 hodin totiž vystoupí na veřejné nahrávce ve Studiovém sále nejslavnější český banjista Marko Čermák s kapelou Paběrky. Hudebník a výtvarník Marko Čermák před více než padesáti roky založil s kamarády Honzou Vyčítalem a… Pokračovat »

Elektrokolo, hlavní výhra ze soutěže Moje jižní Čechy, bude sloužit spolku Slunečnice ve Vimperku

0 Redakce PLAY.CZ 15.9.2016

Elektrokolo převzala ve středu 14. září vítězka letní fotografické soutěže Moje jižní Čechy, kterou vyhlásil Český rozhlas České Budějovice. V internetovém hlasování vyhrál snímek zámku v Českém Krumlově od Terezy Švehlové. Milujeme jižní Čechy a myslíme si, že každý tu má nějaké oblíbené místo. Proto Český rozhlas České Budějovice v létě 2016 vyhlásili fotografickou soutěž… Pokračovat »

Hudební publicista Jiří Černý hostem U Tří lvů

0 Redakce PLAY.CZ 9.9.2016

Po letní přestávce zavítá na besedu Host U Tří lvů Českého rozhlasu České Budějovice opět velice zajímavá osobnost. Naše pozvání přijal významný český hudební kritik a publicista Jiří Černý. Beseda začíná ve středu 14. září v 17 hodin ve Studiovém sále Českého rozhlasu v ulici U Tří lvů 1. V únoru letošního roku oslavil Jiří… Pokračovat »

Podzimní sborovna rádia Classic Praha

0 Redakce PLAY.CZ 9.9.2016

Praha, 8. září 2016 – Rádio Classic Praha představuje ve spolupráci s Městskou částí Praha 1 již druhou Sborovnu. Ta navazuje na prémiérový sborový happening pražského rádia, který proběhl v květnu tohoto roku. 25. září se tak mohou zpěváci těšit na další Sborovnu, tentokrát Podzimní.  „Po úspěšné Májové sborovně, kde se sešlo na stovku zpěváků, přicháží na… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!