PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29670 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Evropa 2 je opět nejposlouchanějším rádiem pro mladé

0 Redakce PLAY.CZ 18.5.2015

Rádiová stanice, která letos oslavila 25. narozeniny, se stala opět jedničkou pro mladé. Evropu 2 si podle nejnovějších výsledků Radioprojektu naladí 913 tisíc posluchačů denně a 1667 tisíc posluchačů týdně. Nejposlouchanějším pořadem rádia se stala Ranní show, kterou si denně nenechá ujít 524 tisíc posluchačů Evropa 2 slaví úspěchy i se svými webovými rádii. Mezi… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava má více posluchačů a posílil ve všech ukazatelích aktuálního měření poslechovosti rádií v ČR

0 Redakce PLAY.CZ 18.5.2015

Ostravská stanice Českého rozhlasu zaznamenala na základě posledních výsledků průzkumu poslechu rozhlasových stanic v ČR Radioprojekt za měřené období od 1. 10. 2014 do 31. 3. 2015 nárůst ve všech ukazatelích. V počtu posluchačů, doby poslechu i podílu na trhu. „Na začátku roku 2014 došlo k významným programovým změnám v rámci projektu Regiony 2014. Program… Pokračovat »

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z festivalu Anifilm

0 Redakce PLAY.CZ 5.5.2015

Radio 1 bude v rámci letošního ročníku Mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 6. do 10. května, vždy v 11:00 a 16:00. Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce a… Pokračovat »

Ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava vystoupí v přímém přenosu slovenská zpěvačka Kristína

0 Redakce PLAY.CZ 5.5.2015

Zpěvačka Kristína, která se do širšího povědomí zapsala především písní Horehronie, vystoupí v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava ve středu 6. května od 20.00 hodin. Koncert vysílaný v přímém přenosu na frekvencích Českého rozhlasu Ostrava bude možné sledovat i na YouTube. Kristína, vlastním jménem Kristína Peláková, se na Slovensku do širšího povědomí dostala v… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Taylor McFerrin

0 Redakce PLAY.CZ 5.5.2015

V úterý 5. května ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení mladého multiinstrumentalisty, beatboxera a producenta z newyorského Brooklynu Taylora McFerrina. Jeho koncert proběhl loni v listopadu v  Roxy v rámci klubové noci Spotlight hudebního festivalu Struny podzimu. Taylor McFerrin je na dobré cestě stát se co nevidět neméně inspirativním hudebníkem jakým… Pokračovat »

TV ROCKPARÁDA – Květen 2015

0 Redakce PLAY.CZ 28.4.2015

V novém dílu TV ROCKPARÁDY se můžete těšit na rozhovor se skupinou GUN ALCHEMY, ve které hraje skvěle na bicí teprve 15tiletá Jenny Joey Jensiblack a druhým hudebním hostem je Miro Šmajda, který nám představí jeho novou kapelu TERRAPIE. Video upoutávku můžete zhlédnout zde – https://youtu.be/SECq6G9oHKs Pořadí soutěžních videoklipů: WAIT – Perfect Lair – duben 5.místo… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava získal hlavní cenu Grand Prix Svetozára Stračinu 2015

0 Redakce PLAY.CZ 28.4.2015

Hlavní cenu bienále Grand Prix Svetozára Stračinu 2015, nejvýznamnější mezinárodní soutěže rozhlasových nahrávek hudebního folkloru, získal Český rozhlas Ostrava. Ocenění získala nahrávka Ej, lásko, lásko v hudební úpravě Janka Rokyty a v podání kapely FLAIR. „Za Český rozhlas Ostrava mám obrovskou radost. Je to významné ocenění, které jsme získali vůbec poprvé. Český rozhlas Ostrava plní… Pokračovat »

Hurá na jih IV. s Radiem Dixie

0 Redakce PLAY.CZ 23.4.2015

Ve čtvrtek 23. 4. od 19:00 vás na Rádiu Dixie čeká čtvrtý díl pořadu „Hurá na Jih“. Opět přineseme spoustu zajímavostí, tentokrát ale pouze z domácí southern rockové produkce. V první hodině ve studiu Rádia Dixie přivítáme libereckou kapelu Bandoleros. V minulém roce tahle kapela vystoupila vůbec poprvé na kultovním festivalu Mlejn a okamžitě mezi posluchači zabodovala. Pro… Pokračovat »

Radio Dixie: Jimi Hendrix, jak ho (možná) neznáte

0 Redakce PLAY.CZ 21.4.2015

Tématem úterního dvouhodinového Blues Baru Ondřeje Bezra bude tentokrát muž, mnohými dodnes, i pětačtyřicet let po smrti, považovaný za nejlepšího kytaristu všech dob: Jimi Hendrix. Až na pár výjimek si ale jeho notoricky známé nahrávky pouštět nebudeme. První hodina vysílání bude, podobně jako před dvěma měsíci v případě Boba Dylana, zasvěcena plně coververzím Hendrixových písniček,… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Einar Stray Orchestra

0 Redakce PLAY.CZ 20.4.2015

V úterý 21. dubna ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení norského seskupení Einar Stray Orchestra. Koncert proběhl loni v září v pražském Paláci Akropolis a Einar Stray Orchestra na něm představili album Politricks. Když před dvěma a půl lety uhranul Einar Stray poprvé Palác Akropolis, vystupoval ještě pod svým jménem. Pak… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!