ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16649 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Český mejdan předčasným vánočním dárkem pro posluchače rádia Impuls

0 Redakce PLAY.CZ 9.12.2016

Zkrácený záznam pětihodinového koncertu odvysílá Rádio Impuls, nejposlouchanější rádio v zemi, už v pondělí 12. prosince 2016. Sestřih toho nejlepšího z Českého mejdanu s Impulsem se rozezní hned po zprávách ve 20.00 hodin a má téměř dvě a půl hodiny. „Posluchači si s námi připomenou fantastickou atmosféru, která v pražské O2 areně v polovině října panovala a nejen tu. Více než… Pokračovat »

Vánoční hlasy vokální skupiny TimbreTone rozezní sál rozhlasu

0 Redakce PLAY.CZ 9.12.2016

Výborná vokální skupina TimbreTone nabídne radost z křehké krásy vícehlasého zpěvu při svém koncertu v pondělí 12. prosince ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice. Veřejná nahrávka začíná v 19 hodin. Do světa krásného a podmanivého souzvuku vás uvedou Veronika Szutkowská (soprán), Tereza Rajnincová (mezzosporán), Jan Gabriel Szutkowski (tenor), Ondřej Vašata (baryton) a Adam Koubek… Pokračovat »

Newyorští Now vs. Now vrcholem ČRo Jazz Festu

0 Redakce PLAY.CZ 1.12.2016

Jeho jméno najdeme v bookletu posledního alba Blackstar Davida Bowieho: nyní klávesista Jason Lindner přiveze do Prahy svou vlastní kapelu Now vs. Now. Koncert proběhne v rámci 5. ročníku festivalu Českého rozhlasu Jazz ‒ v klubu Jazz Dock 6. prosince. Digitální stanice Český rozhlas Jazz  záhy po svém vzniku iniciovala vznik festivalu, v jehož rámci… Pokračovat »

Radio 1 startuje vysílání v Plzni

0 Redakce PLAY.CZ 1.12.2016

Radio 1 získalo od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) první frekvenci, která mu umožňuje šířit analogový signál i mimo území hlavního města Prahy. Po zkušebním vysílání, které trvalo několik týdnů, startuje ve čtvrtek 1. prosince 2016 „ostré“ vysílání Radia 1 na frekvenci 97,5 MHz, jež umožní přijímat Radio 1 v Plzni a okolí…. Pokračovat »

Miro Žbirka živě v Českém rozhlase České Budějovice

0 Redakce PLAY.CZ 28.11.2016

Legendární hvězda česko-slovenské populární hudby Miroslav Žbirka vystoupí ve středu 7. prosince od 19 hodin ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice v ulici U Tří lvů 1. Unikátní akustický koncert vysíláme živě na jihočeské frekvenci 106,4 FM a webu budejovice.rozhlas.cz. Největší hity plus novinky z posledního alba, nahraného ve slavných londýnských studiích Abbey Road, a… Pokračovat »

Adventní koncert Ireny Budweiserové přinese atmosféru Vánoc do budějovického rozhlasu

0 Redakce PLAY.CZ 25.11.2016

Irena Budweiserová vystoupí ve středu 30. listopadu ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice. Adventní veřejná nahrávka této známé a velmi výrazné zpěvačky se ponese v duchu blížících se Vánoc. Začátek koncertu je v 19 hodin. Záznam odvysíláme na Štědrý večer. O Vánocích zpívám, tak se podle jedné pěkné francouzské vánoční koledy s českým textem… Pokračovat »

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z Festivalu francouzského filmu

0 Redakce PLAY.CZ 22.11.2016

Radio 1 bude v rámci 19. ročníku Festivalu francouzského filmu vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat ve všední dny v průběhu konání festivalu od 23. do 30. listopadu, vždy v 11 a 16 hodin. Zpravodajský servis na Radiu 1 přinese aktuální informace z dění na Festivalu francouzského filmu,… Pokračovat »

Radio 1 prožije Den se španělskou hudební scénou

0 Redakce PLAY.CZ 9.11.2016

Po dnech s londýnskou, berlínskou, newyorskou, australskou, francouzskou, skandinávskou či kalifornskou hudební scénou chystá Radio 1 „Den se španělskou hudební scénou“. Uskuteční se v pátek 11. listopadu a tvorbu interpretů ze Španělska posluchačům přiblíží Tadeáš Haager, Dan Walterstein, Zdeněk Lichnovský & Pierre Urban a Douglas Arellanes. Speciální „španělské“ vysílání poběží na Radiu 1 od 6 do… Pokračovat »

„MEJDAN“ RÁDIA IMPULS POKRAČUJE: Stále je nejposlouchanějším v zemi

0 Redakce PLAY.CZ 9.11.2016

PRAHA, 9. LISTOPADU 2016   Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za II. a III. čtvrtletí roku 2016, které již více než deset let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, zůstává Rádio Impuls v pozici absolutní jedničky v českém rozhlasovém éteru. Ve všech hlavních hodnocených kritériích nebylo jeho prvenství nikterak ohroženo a před ostatními rádii si udržuje solidní náskok… Pokračovat »

Houpací kůň přiveze ke Třem lvům kapely Rendez-fou a Epydemye

0 Redakce PLAY.CZ 9.11.2016

Ve středu 9. listopadu se už posedmé přestěhuje Houpací kůň ke Třem lvům. Ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice vystoupí vítězná kapela ze stejnojmenné přehlídky nadějných písničkářů i skupin, která je součástí festivalu Okolo Třeboně. Letos to bude pozoruhodné seskupení z Jihlavy s francouzským názvem Rendez-fou. Jako host vystoupí oblíbená skupina Epydemye. Rendez-fou elegantně… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!