ahead – 1220×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem N/A posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Pigy vydává knížku Laskončina kuchařka – rychlé mňamky

0 Redakce PLAY.CZ 16.11.2014

Součástí Halloweenského Pigybálu, který se konal v sobotu 1. listopadu v Malostranské besedě, byl křest nové knihy vydané značkou Pigy. Další kuchařskou knížku pro děti pokřtil spolu s Pigym známý kouzelník Pavel Kožíšek Laskončina kuchařka – rychlé mňamky je třetí knihou, kterou vydala značka Pigy a druhou kuchařkou pro děti jejichž kulinářskou průvodkyní se stala veverka Laskonka. Recepty… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Lamb

0 Redakce PLAY.CZ 16.11.2014

V úterý 18. listopadu ve 22:00 odvysíláme v pořadu Radio 1 On Stage záznam koncertu britských Lamb. Záznam vystoupení pochází z únoru 2012, kdy Lamb na povedeném koncertě v pražském KC Vltavská představili své páté album pojmenované jednoduše „5“. Nyní se Lamb znovu vrací na hudební scénu a vydávají novou desku Backspace Unwind. V rámci evropského turné se… Pokračovat »

Na Radiu 1 proběhne přímý přenos ze Spotlight

0 Redakce PLAY.CZ 9.11.2014

Radio 1 uskuteční ve středu 12. listopadu přímý přenos z klubové noci Spotlight. Ta se uskuteční v klubu Roxy/NoD v rámci multižánrového festivalu Struny podzimu. Na tomto minifestivalu talentů české i mezinárodní scény se představí Young Fathers, Xenia Rubinos, Taylor McFerrin a LAW. Přímý přenos začne ve 20:30 hodin, vedle koncertů nabídne i živé rozhovory s jednotlivými interprety…. Pokračovat »

Ivana Tlačilová maluje obrázky dětem pro radost

0 Redakce PLAY.CZ 9.11.2014

Obrázky nejen pro děti, to je název listopadové výstavy českobudějovické výtvarnice Ivany Tlačilové v budově Českého rozhlasu České Budějovice. Její tvorbu si zamilují všichni, kdo mají rádi barvy a originalitu. Její práce mají pestrou škálu, od malovaných obrázků po nástěnné malby. Ivana Tlačilová žije a pracuje v Českých Budějovicích. Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v… Pokračovat »

Změna v programu Radio Wave Stimul Festivalu 2014

0 Redakce PLAY.CZ 9.11.2014

Američtí Blondes, kteří měli v programu letošního Radio Wave Stimul Festivalu 14. listopadu v Praze doplnit hvězdy Simian Mobile Disco, ze zdravotních důvodů odhlásili své vystoupení. Jeden ze členů skupiny má zdravotní problémy se sluchem a lékaři mu na několik týdnů zakázali cestovat letadlem. Není proto možné, aby se dopravil z USA na plánovaný koncert v Praze. Organizátoři… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Wye Oak

0 Redakce PLAY.CZ 1.11.2014

V úterý 4. listopadu ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam koncertu amerického dua Wye Oak. Premiérové vystoupení jedné z nejoblíbenějších indie folkových kapel dneška proběhlo letos v květnu v pražské MeetFactory. Baltimorští Wye Oak, jmenovitě Jenn Wasner a Andy Stack, mají na svém kontě čtyři alba. Pátá deska Shriek, kterou předznamenal singl… Pokračovat »

Český rozhlas České Budějovice už zaznamenal hlasy 750 jihočeských zvonů

0 Redakce PLAY.CZ 31.10.2014

Už sedm let, každý den krátce před polednem, vysílá Český rozhlas České Budějovice pořad Hlasy jihočeských zvonů. Během příštího týdne od 3. do 9. listopadu 2014 posluchači uslyší jubilejní 750. zvon. Je majestátný, je mu přes 500 let a jeho krásný hlas se ozývá z věže kostela sv. Mikuláše v Častrově na Pelhřimovsku. Posluchači už… Pokračovat »

TV ROCKPARÁDA – Listopad 2014

0 Redakce PLAY.CZ 31.10.2014

Do nového dílu TV ROCKPARÁDY přijali pozvání : Dewill a David Pavlík – Dizenter, Jarda Bobowski a Yarda Mikoška – Premier, Petr Pečený – Doctor P.P. a Ivan Hlas. Klikni a podívej se, co všechno tě ještě čeká a nemine: http://youtu.be/3370akdPmKE Pořadí soutěžních videoklipů: 1. SEX DEVIANTS, 2.DIZENTER, 3. DILATED, 4.PREMIER, 5.DANIEL LANDA, 6.SELF DEFENCE, 7.HLAHOL, 8.DOCTOR… Pokračovat »

Lampionový průvod Rádia Jihlava 2014

0 Redakce PLAY.CZ 31.10.2014

V pondělí 17. listopadu 2014 projde Jihlavou již čtvrtý Lampionový průvod Rádia Jihlava. Poprvé vyšel Sametový průvod s Rádiem Jihlava v roce 2009. V následujících letech se akce nekonala z důvodu velké koncentrace podobných aktivit v rámci předvolebního období a průvod nahradilo v podzimních měsících vypouštění thajských lampionů. Na první ročník se Rádio Jihlava úspěšně… Pokračovat »

Evropa 2 vysílá jako jediné rádio Víkendovou ranní show

0 Redakce PLAY.CZ 22.10.2014

Nejposlouchanější rádio pro mladé a aktivní lidi Evropa 2 (cílová skupina 15-49) přichází s revoluční novinkou a zavádí ranní show i na sobotu a neděli. Víkendová ranní show je vysílána každou sobotu a neděli od 7:00 do 10:00. Moderátory tohoto pořadu se stali Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra a Jindřich Ekl. „Dlouhodobě máme nejúspěšnější Ranní show českého… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!