PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5118 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Znovuzrozený Spolektiv se představí v Českém rozhlase České Budějovice

0 Redakce PLAY.CZ 24.2.2015

Folk-rocková skupina Spolektiv se ve středu 25. února představí ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice. Spolektiv se na koncertní pódia vrací po dvacetileté pauze. Veřejná nahrávka rozhlasového pořadu začíná v 19 hodin. Znovuzrození folk-rockové skupiny Spolektiv, která vznikla ze studentů Pedagogické fakulty v Českých Budějovicích v dubnu 1988, bylo jedním z velmi příjemných překvapení na jihočeské hudební scéně… Pokračovat »

Radio 1 prožije den s francouzskou hudební scénou

0 Redakce PLAY.CZ 24.2.2015

Po dnech s londýnskou, berlínskou, newyorskou, australskou či skandinávskou hudební scénou chystá Radio 1 „Den s francouzskou hudební scénou“. Uskuteční se ve čtvrtek 26. února a tvorbu francouzských interpretů posluchačům přiblíží moderátorky May Maťková a Jana Kománková a moderátoři Pierre Urban a Zdeněk Lichnovský. Speciální „francouzské vysílání“ na Radiu 1 poběží od 6 do 20 hodin…. Pokračovat »

Skvělá show se dá udělat i přes éter. Dokazuje to vyhlášení Hudebních cen Evropy 2 a Europy 2

0 Redakce PLAY.CZ 24.2.2015

Nejposlouchanější rádiová stanice pro mladé Evropa 2 vyhlásila společně se sesterskou stanicí Europou 2 Hudební ceny za rok 2014. Byla to show plná nečekaných vystoupení a exkluzivních hostů Absolutním vítězem se stala už podruhé za sebou zpěvačka Celeste Buckingham, která exkluzivně Evropě 2 prozradila, že se chystá na dostaveníčko s jednou z nejúspěšnějších kapel současnosti Maroon 5…. Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Yann Tiersen

0 Redakce PLAY.CZ 24.2.2015

V úterý 24. února ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení francouzského hudebníka Yanna Tiersena. Autor hudby k filmům Amélie z Montmartru a Good Bye, Lenin! se domácímu publiku představil v listopadu 2011 v pražském Lucerna Music Baru. Spolu s pětičlennou kapelou zde v rámci série Prague International Bluenights pokřtil album Skyline…. Pokračovat »

RUSTIE & LONE vystoupí na jarním Radio Wave Stimul Festivalu

0 Redakce PLAY.CZ 19.2.2015

Radio Wave Stimul Festival 2015: RUSTIE (UK), Lone (UK), DJ Alyaz (CZ) 4. 3. 2015 / 20:00 / MeetFactory S potěšením oznamujeme, že ve středu 4. března 2015 se v pražské MeetFactory uskuteční jarní Radio Wave Stimul festival, jehož headlinerem bude geniální skotský producent Rustie! Line up večera doplní neméně slavný britský beatmaker Lone a… Pokračovat »

Rádio Frekvence 1 živě odvysílá vyprodaný koncert Chinaski

0 Redakce PLAY.CZ 19.2.2015

To je zpráva, která potěší všechny fanoušky české muziky! V pondělí 23.2. od 20:00 odvysílá rádio Frekvence 1 v přímém přenosu koncert kapely Chinaski z Retro Music Hall Koncert, který je zároveň křtem platinového alba Rockfield ve vinylové verzi, je už dlouho beznadějně vyprodaný. Poslední vstupenky rozdává tento týden ráno Frekvence 1 s Liborem Boučkem…. Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se 10.2. představí Fink

0 Redakce PLAY.CZ 8.2.2015

V úterý 10. února ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení britského pisničkáře Finka. Fin Greenall, tvořící pod pseudonymem Fink, vydal v roce 2011 u labelu Ninja Tune pátou řadovou desku Perfect Darkness. Právě tu představil na exkluzivním koncertě v pražské MeetFactory, který proběhl ve stejný rok v listopadu. Loni… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!