PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 36980 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Radio 1 přinese zpravodajství z Letní filmové školy

0 Redakce PLAY.CZ 21.7.2014

Radio 1 je oficiálním partnerem 40. ročníku Letní filmové školy, která proběhne od 25. července do 2. srpna v Uherském Hradišti. Po dobu konání této filmové přehlídky bude Radio 1 vysílat zpravodajský servis, který přinese aktuální informace o festivalových novinkách a uváděných filmech. Zpravodajství připravuje Asociace českých filmových klubů ve spolupráci s Radiem 1. Zpravodajský… Pokračovat »

Pigyáda 2014: Zvířátkohraní

0 Redakce PLAY.CZ 15.7.2014

Dětské rádio chystá další Pigyádu, tentokrát konec prázdnin zpříjemní akce na téma Zvířátkohraní Dva dny plné zábavy a atrakcí pro děti i dospělé jsou opět tady. Zpříjemnit si můžete srpnový prázdninový víkend v parku Mirákulum v Milovicích, kde pro vás Pigy znovu nachystal soutěžní lesní stezku, kde na vás budou čekat Pigyho kamarádi – kocour… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Smoove & Turrell

0 Redakce PLAY.CZ 15.7.2014

V úterý 15. července ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení britské kapely Smoove & Turrell. Ta oživuje odkaz dřevní černé hudby chytře smíchaný se současnými postupy klubové hudby. Sedmičlenné koncertní kapele šéfují dva zakladatelé projektu – producent s bohatými zkušenostmi z acidjazzové scény Smoove a zpěvák John Turrell. V Praze… Pokračovat »

Přehled hostů pořadu Pressklub a Těžkej Pokondr na Frekvenci 1

0 Redakce PLAY.CZ 4.7.2014

Přehled hostů pořadu Pressklub: Sobota 5.7. – Prof. RNDr. Václav Pačes, DrSc. dr. h. c. – český biochemik, člen představenstva ČEZ Neděle 6.7. – PhDr. Marcel Chládek, MBA -Ministr školství, mládeže a tělovýchovy ČR, senátor PČR Přehled hostů ranní show Miloše Pokorného a Romana Ondráčka Těžkej Pokondr na Frekvenci 1 na týden 7. – 11.7:   … Pokračovat »

Startuje Moravský rok 2014

0 Redakce PLAY.CZ 4.7.2014

Čtvrtý ročník projektu Moravský rok bude letos pro posluchače moravských regionálních stanic Českého rozhlasu v přímém přenosu objevovat technické památky Moravy a Slezska. Čtveřice putování slibuje jízdu automobilovými veterány na Ecce Homo ve Šternberku, putování parním vlakem do Osoblahy na jediné úzkokolejce na Moravě nebo návštěvu ruční papírny z roku 1596 ve Velkých Losinách. Projekt startuje 12…. Pokračovat »

Vítězem Startéru Radia Wave jsou 4dogs

0 Redakce PLAY.CZ 1.7.2014

Startér – hitparáda neobjevených Radia Wave – zná všechny vítěze! Divokou kartu a hraní na festivalu Bažant Pohoda 2014 dostali The Finally a Aid Kid. Vítězem hlasovací části se po tvrdých bojích stali 4dogs z Valašského Meziříčí, kteří celkově v posledním finálovém kole získali přes čtyři tisíce hlasů. Těsně za „kytarovou psí smečkou“ skončili popoví duchové Ghost… Pokračovat »

Radio 1 se představí na letošním MFF Karlovy Vary

0 Redakce PLAY.CZ 30.6.2014

Radio 1 je letos opět oficiálním partnerem 49. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který proběhne od 4. do 12. července 2014. Po celou dobu konání filmové přehlídky bude Radio 1 vysílat novinky z festivalu nazvané Karlovarské bublinky. Pořad bude přímo z místa konání připravovat moderátor Pierre Urban. Karlovarské bublinky budou přinášet aktuální novinky z festivalového dění,… Pokračovat »

Přehled hostů ranní show na Frekvenci 1

0 Redakce PLAY.CZ 30.6.2014

Přehled hostů ranní show Miloše Pokorného a Romana Ondráčka Těžkej Pokondr na Frekvenci 1 na týden 1. – 4.7: Úterý       1.7 Marcel Mersí Marek, zpěvák, lídr Děda Mládek Illegal Band Středa     2.7 Michal Dvořák, hudebník, člen kapely Lucie Čtvrtek    3.7 Dáda Patrasová, herečka, moderátorka, Pátek       4.7 Kryštof Mucha, výkonný ředitel MFF v Karlových Varech Těžkej Pokondr na Frekvenci… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Yo La Tengo

0 Redakce PLAY.CZ 30.6.2014

V úterý 1. července ve 22:00 v pořadu Radio 1 On Stage odvysíláme záznam koncertu trojice Yo La Tengo, která vystoupila loni v listopadu v pražském Paláci Akropolis. Jedna z nejrespektovanějších a nejdéle existujících indie kapel zde domácímu publiku představila své nejnovější, celkově již osmnácté album Fade, které řada kritiků označuje jako jedno z nejlepších v jejich… Pokračovat »

Turistická soutěž Českého rozhlasu Ostrava Křížem krajem začíná

0 Redakce PLAY.CZ 26.6.2014

V úterý 1. července startuje devátý ročník oblíbené turistické soutěže Českého rozhlasu Ostrava s názvem Křížem krajem. Letos hrací karta zavede účastníky do osmi zajímavých míst Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Výherci se mohou těšit na výhry v podobě wellness víkendů, horských kol, elektroniky a dalších lákavých cen. Turistická soutěž Křížem krajem proběhne v termínu od 1. července do 31…. Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!