ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 55065 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z festivalu Anifilm

0 Redakce PLAY.CZ 3.5.2016

Radio 1 bude v rámci letošního ročníku Mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 4. do 8. května, vždy v 11:00 a 16:00. Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce a… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Everything Everything

0 Redakce PLAY.CZ 2.5.2016

V úterý 3. května ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení manchesterské kapely Everything Everything. Ta v Praze vystoupila v prosinci loňského roku v pražském Paláci Akropolis. Domácím fanouškům představila nové album Get to Heaven. Další informace najdete na www.radio1.cz/onstage. V dalších vydáních pořadu Radio 1 On Stage uslyšíte: 17.5.2016… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava bude i letos spolupořádat Evropský cyklistický piknik na Trojmezí

0 Redakce PLAY.CZ 28.4.2016

Evropský cyklistický piknik na Trojmezí se letos uskuteční v sobotu 18. června. Dohodli se na tom zástupci Českého rozhlasu Ostrava, Polskie Radio Katowice, RTVS Banská Bystrica a starostové příslušných obcí. Oficiálně tím odstartovali přípravy organizace akce. V úterý 26. dubna se v polské obci Koniaków sešlo na organizační schůzce vedení tří veřejnoprávních rádií – Českého rozhlasu Ostrava, Polskie… Pokračovat »

Český rozhlas zve na jazzový kvartet Václav Pálka International Collective

0 Redakce PLAY.CZ 28.4.2016

Cyklus Moravskoslezské jazzové koncerty představí tentokrát kvartet Václav Pálka International Collective. Ansámbl odehraje v České republice jen několik málo koncertů a jeden z nich právě v Ostravě! Ansámbl vystoupí 28. dubna 2016 od 19.00 hodin ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava. Vstup je pro veřejnost volný. Václav Pálka International Collective vznikl u příležitosti absolventského koncertu… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava rozdá v květnu svým posluchačům vstupenky na koncert slovenské skupiny Kysucký prameň

0 Redakce PLAY.CZ 26.4.2016

Kysucký prameň, jedna nejpopulárnějších skupin ze slovenských Kysuc zahraje ve středu 25. května v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava. Vstupenky na tento koncert nebudou v prodeji. Posluchači je mohou získat v soutěžích ve vysílání stanice. Koncert, který začne v 18:00 hodin, odvysílá Český rozhlas Ostrava i v přímém přenosu. Od začátku května mohou posluchači Českého rozhlasu Ostrava soutěžit… Pokračovat »

Radio 1 prožije Den s kalifornskou hudební scénou

0 Redakce PLAY.CZ 19.4.2016

Po dnech s londýnskou, berlínskou, newyorskou, australskou, francouzskou či skandinávskou hudební scénou chystá Radio 1 „Den s kalifornskou hudební scénou“. Uskuteční se ve středu 20. dubna a tvorbu interpretů ze slunné Kalifornie posluchačům přiblíží Klára Nemravová, May Maťková, Ondřej Bambas, Pierre Urban a Zdeněk Hnyk. Speciální „kalifornské“ vysílání poběží na Radiu 1 od 6 do 20… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava se stal mediálním partnerem projektu Shakespeare Ostrava 2016

0 Redakce PLAY.CZ 19.4.2016

Ostravská stanice Českého rozhlasu se připojila k významným ostravským kulturním institucím a v průběhu letošního roku mediálně podpoří akce spojené s projektem Shakespeare Ostrava 2016. Ten vznikl ke vzpomínce 400. výročí úmrtí jedné z největších osobností světové literatury a divadla – Williama Shakespeara. Dne 23. dubna 2016 vzpomene kulturní svět 400. výročí úmrtí jedné z největších osobností světové literatury… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Balthazar

0 Redakce PLAY.CZ 19.4.2016

V úterý 19. dubna ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení belgické indierockové kapely Balthazar. V Praze se Balthazar představili v listopadu loňského roku, kdy odehráli povedený koncert v pražské MeetFactory. Balthazar v Praze již poměrně zdomácněli – po předskakování Editors před třemi lety si předloni stihli střihnout vlastní koncert, i hraní na… Pokračovat »

Největší hity z českých filmů a pohádek v květnu rozezní Rudolfinum

0 Redakce PLAY.CZ 14.4.2016

Praha, 14. dubna 2016 – Od večerníčkových melodií, přes nejznámější pohádky, Cirkus Humberto, přes Kolju, Nemocnici na kraji města nebo Četnické humoresky, až po titulní melodii z Vrchní, prchni či 30 případů majora Zemana. Tyto a desítky dalších hitů uslyší návštěvníci mimořádného koncertu pod názvem Pocta českým filmům a pohádkám, jenž pořádá rádio Classic Praha…. Pokračovat »

Český rozhlas České Budějovice odvysílá jihočeský narozeninový koncert Pavla Žalmana Lohonky

0 Redakce PLAY.CZ 14.4.2016

Populární písničkář Pavel Žalman Lohonka oslavil letos v březnu se svými přáteli a fanoušky své sedmdesáté narozeniny velkým koncertem v českobudějovickém Metropolu. Český rozhlas České Budějovice exkluzivně pro své posluchače odvysílá v neděli 17. dubna po 20. hodině výběr z tohoto jihočeského jubilantského a samozřejmě především vzpomínkového koncertu. Kdybychom měli určit nejslavnějšího a nejznámějšího jihočeského… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!