ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6927 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Český rozhlas odvysílá přímý přenos z výlovu rybníka Rožmberk

0 Redakce PLAY.CZ 13.10.2016

Výlov největšího českého rybníka Rožmberk se opět blíží a s ním i přímý přenos Českého rozhlasu. Letos se posluchači dočkají 15. října a to hned dvakrát, dopoledne mezi 9. a 10. hodinou s redaktorem a moderátorem Zdeňkem Zajíčkem, odpoledne mezi 14. a 15. hodinou za společného moderování se Světlanou Lavičkovou ve vysílání Českého rozhlasu České… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava se aktivně zapojí do prvního ročníku Ostravské literární noci

0 Redakce PLAY.CZ 10.10.2016

Ostravská literární noc nabídne literaturu ve všech podobách na zajímavých místech v centru Ostravy. Návštěvníci se mohou těšit na netradiční čtení, přednášky na atraktivních místech nebo poslech rozhlasových her v duchu Williama Shakespeara v útrobách Českého rozhlasu Ostrava. Akce, která proběhne ve středu 12. října od 18:00 hodin v centru Ostravy, je pořádána v rámci projektu Shakespeare… Pokračovat »

Veřejná nahrávka magazínu Zdravíčko s trojicí předních jihočeských lékařů

0 Redakce PLAY.CZ 10.10.2016

To se tak jednou sejdou ortoped, psychiatr a záchranář v Českém rozhlase České Budějovice. Ano, konkrétně ve středu 12. října v 19 hodin ve studiovém sále v ulici U Tří lvů 1 při veřejné nahrávce magazínu Zdravíčko. Hosty moderátorky Evy Kadlčákové budou lékaři Zdeněk Krátký, Jan Tuček a Marek Slabý. Zajímá vás, jaké situace lékaři… Pokračovat »

Český rozhlas České Budějovice nabídne podrobné zpravodajství z voleb na jihu Čech

0 Redakce PLAY.CZ 7.10.2016

Český rozhlas České Budějovice připravuje mimořádné vysílání ke krajským a senátní volbám v jižních Čechách. V sobotu 8. října po 14. hodině, kdy se uzavřou volební místnosti, uslyšíte v pravidelných intervalech informace o sčítání hlasů a průběžné výsledky. V sobotu mezi 14. a 23. hodinou uslyšíte kromě podrobného zpravodajství ze studia Českého rozhlasu v Českých Budějovicích… Pokračovat »

TV ROCKPARÁDA – Říjen 2016

0 Redakce PLAY.CZ 4.10.2016

Do nového dílu přijali pozvání: gothic rocková CARPATIA CASTLE z Mostu, rock-popový DOBRÝ POCITY z Bíliny a dvacetiletá zpěvačka, kytaristka, skladatelka a textařka, MAELLA z Prahy. Co všechno vás tu ještě čeká najdete ve video upoutávce viz – https://youtu.be/ra3I5TrUhe8 Za poslání hlasu vaší oblíbené skupině se dostáváte automaticky do slosování o velký balík rockových dárků. Kompletní informace i… Pokračovat »

Nový Kontakt od října na regionálních stanicích Českého rozhlasu

0 Redakce PLAY.CZ 4.10.2016

Atraktivní hosté, zvídaví moderátoři – a hlavně posluchači, kteří se mohou hosta sami ptát na to, co je zajímá. Takový je pořad Kontakt, který od října nasadí do svého večerního vysílání regionální stanice Českého rozhlasu. Nový Kontakt tak naváže na stejnojmenný pořad, který v posledních pěti letech vysílala stanice Dvojka. „Díky zapojení regionálních stanic můžeme výrazně… Pokračovat »

Czeching 2016 vyhráli Himalayan Dalai Lama a Ba:zel

0 Redakce PLAY.CZ 29.9.2016

V letošním Czechingu nejvíce bodovala elektronická hudba. Vítězové byli poprvé vyhlášeni v rámci showcaseového koncertu v garážích Českého rozhlasu. Bylo to napínavé do poslední chvíle. Hudebně exportní projekt Radia Wave Czeching letos poprvé vyvrcholil koncertním showcasem všech nominovaných a koncertem holandsko-íránské zpěvačky a producentky Sevdalizy v garážích Českého rozhlasu. Česká část odborné poroty hlasovala po… Pokračovat »

Radio 1 chystá od října programové změny

0 Redakce PLAY.CZ 29.9.2016

Radio 1 chystá od října 2016 změny v programovém schématu. Změny se dotknou zejména pořadů v pondělí a ve středu. Do vysílání Radia 1 přibude také nový pořad o grime music nazvaný Radio51, jehož moderátorem bude rapper a DJ SMACK. V pondělí se nově budou od 23 hodin do půlnoci střídat pořady zabývající se jazzovou hudbou. Na sudý… Pokračovat »

Český rozhlas nabízí bohatý sváteční program – přímý přenos z Cehnic a Baladu pro banditu

0 Redakce PLAY.CZ 26.9.2016

V Cehnicích na Strakonicku se mohou veselit. Obec letos získala Zlatou stuhu a titul Vesnice roku Jihočeského kraje 2016. Úspěch oslaví Český rozhlas České Budějovice dvouhodinovým přenosem přímo z místního areálu U devíti králů nedaleko návsi. Vysílání začíná 28. září ve 12 hodin, posluchačům a hostům živě zahraje dechová kapela Nektarka ze Strakonic. Odborná porota… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava zve na Shakespeara v parku. Zazní minutové hry inspirované Williamem Shakespearem

0 Redakce PLAY.CZ 22.9.2016

Odpoledne plné tematických workshopů, večer nadívaný divadlem a noc ve znamení tajuplných světel – chystá se výjimečná akce projektu Shakespeare Ostrava 2016 s názvem Shakespeare v parku aneb Sen noci ostravské. Proběhne v Komenského sadech v Ostravě v pátek 23. září od 16:00 do 22:00 hodin. Český rozhlas Ostrava, hlavní mediální partner celoročního projektu, bude na místě přítomen také se… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!