ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 45328 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Radek Tomášek s kapelou Simply The Four

0 Redakce PLAY.CZ 20.2.2017

Zpěvák a kytarista Radek Tomášek, bývalý člen legendární skupiny Rangers, vystoupí ve středu 22. února se svou kapelou Simply The Four ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice. Těšit se můžete na to nejlepší z jeho bohatého repertoáru. Veřejná nahrávka začíná v 19 hodin. Rangers jsou nepochybně v širším slova smyslu fenoménem domácí scény populární… Pokračovat »

V rozhlase zavoní vanilka. Přijďte si poslechnout vyprávění Pavla Chlouby o cestě na Reunion

0 Redakce PLAY.CZ 26.1.2017

Zveme všechny příznivce cestování, zahradničení a botaniky na tropický večer v budově Českého rozhlasu České Budějovice. V pondělí 30. ledna vás moderátorsky zahradnická dvojice Hanka Šoberová a Pavel Chlouba ve svém Putování za vanilkou přenesou až na exotický ostrov Reunion. Začínáme v 18 hodin. Další z letošních veřejných nahrávek Českého rozhlasu České Budějovice podle ředitele stanice Zdeňka Duspivy… Pokračovat »

TV ROCKPARÁDA – Únor 2017

0 Redakce PLAY.CZ 26.1.2017

Nový díl bude ve znamení českých rockových hvězd. Pozvání přijali, MICHAL PAVLÍČEK, PETR BENDE a za mladou nadějnou partičku ALIKE přijeli Karel Krejčí a Honza Divoký. Upoutávka s Michalem Pavlíčkem – https://youtu.be/l5Q5obVSIDM. V tradiční soutěži bude moci vyhrát někdo z vás další velký balík rockových dárků, mimo jiných i CD a DVD komplet Michala Pavlíčka – Kulatiny. Premiéry:… Pokračovat »

Radio 1 prožije den se švédskou hudební scénou

0 Redakce PLAY.CZ 26.1.2017

Po dnech s londýnskou, berlínskou, newyorskou, australskou, francouzskou, skandinávskou či kalifornskou hudební scénou chystá Radio 1 „Den se švédskou hudební scénou“. Uskuteční se v pátek 27. ledna 2017 a to nejlepší z hudební tvorby švédských interpretů posluchačům zprostředkují Tadeáš Haager, Dan Walterstein, Pierre Urban & Zdeněk Lichnovský a Tomáš Novotný. Speciální „švédské“ vysílání poběží na Radiu 1… Pokračovat »

Hurá na jih 24: Memories aneb Vzpomínky nejen na Jih

0 Redakce 26.1.2017

Nové album špičkové české jižanské kapely The Cell představí její kytarista a skladatelem Michal Beneš. A na úvod covery známých i méně známých písní Lynyrd Skynyrd. Hlavním tématem lednového vydání southern-rockového speciálu Hurá na jih bude nové album jedné z nejlepších českých jižanských kapel The Cell (http://www.thecell.cz/). O novince s názvem Memories si Dalibor „Dališ“ Mierva povídal s kytaristou… Pokračovat »

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z Festivalu krátkých filmů Praha

0 Redakce PLAY.CZ 17.1.2017

Radio 1 bude v rámci 12. ročníku Festivalu krátkých filmů Praha vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 19. do 22. ledna, vždy v 11 a 16 hodin. Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce… Pokračovat »

Novou koncertní sezónu v sále budějovického rozhlasu otevře špičkový dixieland

0 Redakce PLAY.CZ 13.1.2017

Svižný a optimistický dixieland kapely Stanley´s Dixie Street Band odstartuje novou koncertní sezónu ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice. Ve středu 18. ledna tato pětičlenná kapela velmi vstřícným způsobem spojí tradiční jazz s plejádou starých swingových šlágrů. Český rozhlas České Budějovice bude i v letošním roce organizovat pravidelné veřejné nahrávky oblíbených pořadů. „Letos se ještě… Pokračovat »

TV ROCKPARÁDA – Leden 2017

0 Redakce PLAY.CZ 22.12.2016

V prvním pokračování roku 2017 se můžete těšit na jednu z největších českých rockových osobností, kterou je bezesporu Michale KOCÁB, který nám mimo jiné prozradil, co se mu přihodilo na začátku mega koncertu Pražského Výběru 7.12.2016 ve vysočanské sportovní hale. Má prostě dobrého anděla strážného, koncert se ve finále totiž vůbec nemusel konat. Za rock-bluesové THE CELL… Pokračovat »

Vánoční vysílání Českého rozhlasu České Budějovice – přání, pohádky, koncerty

0 Redakce PLAY.CZ 22.12.2016

Vánoční atmosféru do domovů všech Jihočechů přinese vysílání Českého rozhlasu České Budějovice. Po celý rok na svých vlnách 106,4 MHz nabízí vše podstatné z kraje, ale hlavně radost a zábavu. Od Štědrého dne do Štěpána je pro posluchače připravena tradiční nadílka příjemné hudby, krásných pohádek, vzpomínání i rozjímání. Chcete-li naším prostřednictvím poslat vánoční pozdrav svým… Pokračovat »

Radiu Wave popřeje veterán DJ Zinc i vycházející hvězda Danny L Harle

0 Redakce PLAY.CZ 20.12.2016

Radio Wave vstoupí začátkem roku 2017 do druhé dekády své existence. Pražskou MeetFactory ovládnou 13. ledna při příležitosti 11. narozenin stanice dokonale syntetické a hyperrealistické popové hity. Hvězdou narozeninové party Radia Wave bude britský producent Danny L Harle. Vedle něj vystoupí taky veterán taneční scény DJ Zinc s velkolepým b-day setem. Pokud bychom chtěli hledat v playlistu… Pokračovat »