PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7873 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Na Radiu 1 proběhne Record Store Day

0 Redakce PLAY.CZ 18.4.2014

Radio 1 se ve svém vysílání rozhodlo připomenout každoroční svátek obchodů s hudbou, tzv. Record Store Day. Ten letos připadá na sobotu 19. dubna, ale Radio 1 na něj ve svém vysílání upozorní už v pátek 18. dubna. Během dne se ve studiu Radia 1 vystřídají novináři, DJs, vydavatelé a další hosté, kteří posluchače obohatí informacemi… Pokračovat »

Nalaďte si rozhovor s Daliborem Miervou

0 Redakce PLAY.CZ 16.4.2014

Radio Dixie svým posluchačům nabízí proud té nejlepší americké muziky nepřerušovaný reklamou. Každý všední den od 18:00 do 22:00 vysílá Live Show s jedním ze svých moderátorů. Ve středu 16. dubna bude hostem živě moderovaného bloku nestor české southernrockové scény Dalibor Mierva. Rozhovor mezi sedmou a osmou hodinou večerní doplní také jím vybraná hudba. A… Pokračovat »

BROLN představí velikonoční tradice

0 Redakce PLAY.CZ 9.4.2014

Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů (BROLN) s primášem Františkem Černým představí velikonoční tradice v Českých Budějovicích. Ve čtvrtek 10. dubna od 19 hodin uslyšíte ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice tradiční českou a moravskou lidovou hudbu v podání jednoho z našich nejlepších folklorních souborů. BROLN vznikl v roce 1952 pro potřeby vysílání Československého rozhlasu. Jeho zakladatelem, prvním uměleckým… Pokračovat »

Termíny akcí Českého rozhlasu České Budějovice – duben 2014

0 Redakce PLAY.CZ 8.4.2014

Na duben připravuje Český rozhlas České Budějovice pro své posluchače tyto akce: 10. dubna – velikonoční vystoupení Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů ve Studiovém sále 17. dubna – šansonový recitál Miloně Čepelky a 6 NaChodníku ve Studiovém sále 23. dubna – Dalibor Gondík a jeho kvintet (hosté: Dasha a trumpetista Miroslav Surka) ve Studiovém sále… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Editors a Balthazar

0 Redakce PLAY.CZ 8.4.2014

V úterý 8. dubna ve 22:00 odvysíláme v pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení britské kapely Editors, která se představila loni v říjnu v pražském Lucerna Music Baru. Součástí nahraného záznamu je i koncert předskakujících belgických Balthazar. Editors jsou britská alternativní kapela z Birminghamu, která vznikla v roce 2002. Prošla mnoha změnami názvů – Pilot, The Pride a Snowfield,… Pokračovat »

Na Radiu 1 startuje nový sobotní pořad Cluster

0 Redakce PLAY.CZ 6.4.2014

V sobotu 5. dubna na Radiu 1 startuje nový pořad nazvaný Cluster, za kterým stojí DJové a promotéři Mike.H a Not_me. Každou druhou sobotu uslyší posluchači Radia 1 ve dvou hodinách výběr převážně „odvážné“ elektronické hudby, která se nesnaží být podbízivá, ani za každou cenu trendy. Mike.H je hudební nadšenec, DJ a promotér. Vkus mu zásadně… Pokračovat »

Doteky, dubnová výstava v českobudějovické rozhlasové kavárně

0 Redakce PLAY.CZ 2.4.2014

Český rozhlas České Budějovice zve na výstavu s názvem Doteky. Přijďte si prohlédnout malby a kresby jihočeských výtvarnic Jaroslavy a Nely Bjalkovových v rozhlasové kavárně v Českých Budějovicích. Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 2. dubna od 17 hodin. V Českém rozhlase v Českých Budějovicích Jaroslava Bjalkovová představí celkem 20 maleb – zátiší a obrazy… Pokračovat »

Výstava „Když fotoreportér musí aneb fotografie pro Český rozhlas Ostrava“

0 Redakce PLAY.CZ 2.4.2014

Ve středu 2. dubna v čase od 17.00 hodin proběhne v ostravské Literární kavárně Academia vernisáž výstavy fotografií ostravského fotografa a redaktora Českého rozhlasu Ostrava Martina Straky. Jedná se o předpremiéru velkoformátových černobílých fotografií vystihující Ostravu a Ostravsko. Poté budou fotografie trvale umístěny na chodbách v budově Českého rozhlasu Ostrava. Vernisáž se koná ve středu 2. dubna v Literární kavárně Academia Kulturně-literárního… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!