ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8821 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

TV ROCKPARÁDA – září 2016

0 Redakce PLAY.CZ 29.8.2016

Do nového dílu TV ROCKPARÁDY přijali pozvání opět skvělí hosté. Můžete se těšit na rozhovory se skupinami BLUE ROCKET, VIKTOR DYK & WAW, TRAKTOR a s VILÉMEM ČOKEM – https://youtu.be/Sr2cbo8sB4g . Za poslání hlasu vaší oblíbené skupině se dostáváte automaticky do slosování o velký balík rockových dárků. Kompletní informace i včetně hlasovací tabulky najdete od… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava zveřejní recept na Ostravskou rozhlasovou rodinku

0 Redakce PLAY.CZ 29.8.2016

Český rozhlas Ostrava připravil pro své posluchače nový kontaktní pořad s názvem Ostravská rozhlasová rodinka. Premiérový díl posluchači uslyší ve čtvrtek 1. září od 17:00 hodin. Písničkové přání, vzkazy i něco navíc – to bude Ostravská rozhlasová rodinka. Nový pořad, do kterého si posluchači mohou volat o písničky na přání se vzkazem pro své blízké nebo… Pokračovat »

Pořad BUZZ slaví sté vydání

0 Redakce PLAY.CZ 25.8.2016

Pořad BUZZ na Radiu 1 oslaví v sobotu 27. 8. sté vydání. Jeho moderátoři SNPRK (Kay Buriánek) a Koko (Jana Kománková) v živém vysílání představí novinky i dávné poklady české nezávislé scény – a možná přijde i host. Pořad Buzz na Radiu 1 poprvé zazněl 1. 9. 2012 a moderátorská dvojice se od začátku vysílání… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava otevře nové vysílací studio se samoobslužným provozem

0 Redakce PLAY.CZ 25.8.2016

Český rozhlas Ostrava bude nově využívat modernizované vysílací pracoviště, zrekonstruované na odbavovací studio se samoobslužným provozem. Novými technologiemi vybavené studio bude sloužit primárně k postprodukční výrobě pro regionální stanice, ale umožní také vstupy na celoplošné okruhy. Český rozhlas tak pokračuje ve zkvalitňování a podpoře svého regionálního vysílání. Rekonstrukce  vysílacího pracoviště na odbavovací studio se samoobslužným… Pokračovat »

Rádio Impuls je opět nejposlouchanějším v zemi.

0 Redakce PLAY.CZ 5.8.2016

Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za I. a II. čtvrtletí roku 2016, které již více než deset let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, zůstává Rádio Impuls v pozici absolutní jedničky v českém rozhlasovém éteru. Ve všech hlavních hodnocených kritériích nebylo jeho prvenství ohroženo. “Jsem velmi rád, že v dnešní nejisté době jsme stále pro naše posluchače jistotou… Pokračovat »

Vítězové soutěže Dobráci roku z Kozmic si užili o víkendu obecní veselici

0 Redakce PLAY.CZ 2.8.2016

Oslava pro hasiče z Kozmic a celou obec v podobě piva, grilovaného masa a hudebních vystoupení zdarma úspěšně proběhla v sobotu 30. července. Obecní veselice byla výhrou za první místo soutěže Dobráci roku, ve které v Moravskoslezském kraji soutěžilo od září 2015 do června 2016 čtyřicet sborů dobrovolných hasičů. Obecní veselice, která proběhla v sobotu v areálu fotbalového hřiště od 15:00… Pokračovat »

Hasiči ze Záboří a Nemějic převzali ceny za druhé a třetí místo v soutěži Dobráci roku

0 Redakce PLAY.CZ 27.7.2016

Oslavy se spoustou masa a piva mohou začít chystat v obcích Záboří a Nemějice na Písecku. Zdejší sbory dobrovolných hasičů totiž skončily na druhém a třetím místě v soutěži Českého rozhlasu České Budějovice Dobráci roku. V úterý 26. července jim redaktor Zdeněk Zajíček předal výhry. Hasiči ze Záboří nedaleko Protivína získali za druhé místo poukazy… Pokračovat »

Startuje oblíbená soutěž Českého rozhlasu Ostrava „Křížem krajem“ s novými pravidly

0 Redakce PLAY.CZ 28.6.2016

Poznávejte, navštěvujte, fotografujte a ušetříte i vyhrajete – to je letošní slogan oblíbené letní soutěže Českého rozhlasu Ostrava s názvem Křížem krajem, tentokrát s novými, jednoduššími, pravidly. Stačí navštívit jakékoliv zajímavé místo Moravskoslezského kraje, vyfotit se tam s logem Českého rozhlasu Ostrava a fotku poslat ke zveřejnění na facebookový profil ostravské stanice. Na výherce čekají výhry v podobě horských… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Fismoll

0 Redakce PLAY.CZ 14.6.2016

V úterý 14. června ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení mladého polského multiinstrumentalisty Fismoll. Ten se představil loni v červnu v rámci festivalu United Islands of Prague na stagei Radia 1. Fismoll, vlastním jménem Arkadiusz Glensk, je mladý polský multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, textař, tvůrce, který by si vystačil sám. Koncertuje… Pokračovat »

Hitparáda neobjevených hudebních talentů Radia Wave Startér zná své letošní vítěze.

0 Redakce PLAY.CZ 14.6.2016

Soutěž o padesát tisíc korun na nahrání desky vyhrál houslový kouzelník Pandoo. Další nadějné hudební projekty jako Role, Killiekrankie nebo Atrey se Startérem vyrazí na festivaly United Islands, Pohoda a Beseda u Bigbítu. „Startér je pořad, který se snaží objevovat nové nadějné kapely na domácí scéně a podpořit je v cestě za úspěchem. Už tři roky po sobě… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!