ahead – 1220×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14120 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

His Master´s Voice Band předvádí nejdokonalejší hudební nástroj

0 Redakce PLAY.CZ 26.11.2014

Výborná vokální formace z jihočeského Tábora His Master´s Voice Band, jejíž členové vystupují zpravidla a capella, tedy bez instrumentálního doprovodu, vystoupí v přímém přenosu v Českém rozhlase České Budějovice ve středu 26. listopadu od 20 hodin. His Master Voice – to je název kdysi velice vlivné americké nahrávací společnosti s oním proslulým logem – pejskem Nipperem poslouchajícím zvuky… Pokračovat »

Ensemble Flair v přímém přenosu na vlnách Českého rozhlasu Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 26.11.2014

V posledním letošním folklorním cyklu Zpěvem k srdci se představí nově vzniklý ensemble Flair. Nadžánrová kapela pod uměleckým vedením Jana Rokyty vystoupí v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava ve středu 26. listopadu. Hodinový přímý přenos za účasti publika začne v 18.00 hodin. V pravidelném čtvrtletním cyklu folklórních večerů v přímém přenosu z hudebního Studia 1 ČRo Ostrava tentokrát posluchačům zahraje… Pokračovat »

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z Festivalu francouzského filmu

0 Redakce PLAY.CZ 23.11.2014

Radio 1 bude v rámci 17. ročníku Festivalu francouzského filmu vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat ve všední dny v průběhu konání festivalu od 19. do 26. listopadu, vždy v 11 a 16 hodin. Zpravodajský servis na Radiu 1 přinese aktuální informace z dění na Festivalu francouzského filmu,… Pokračovat »

Ewa Farna a kapela – živě v Českém rozhlase Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 23.11.2014

V pondělí 24. listopadu zavítá do hudebního Studia 1 Českého rozhlasu Ostrava Ewa Farna se svou kapelou. Představí písně z nového alba Leporelo a zároveň desku pokřtí. Přímý přenos koncertu odvysílá ostravské studio Českého rozhlasu od 20.00 hodin. Mladá zpěvačka, známá nejen u nás ale také v Polsku, vystoupí v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu… Pokračovat »

Pigy vydává knížku Laskončina kuchařka – rychlé mňamky

0 Redakce PLAY.CZ 16.11.2014

Součástí Halloweenského Pigybálu, který se konal v sobotu 1. listopadu v Malostranské besedě, byl křest nové knihy vydané značkou Pigy. Další kuchařskou knížku pro děti pokřtil spolu s Pigym známý kouzelník Pavel Kožíšek Laskončina kuchařka – rychlé mňamky je třetí knihou, kterou vydala značka Pigy a druhou kuchařkou pro děti jejichž kulinářskou průvodkyní se stala veverka Laskonka. Recepty… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Lamb

0 Redakce PLAY.CZ 16.11.2014

V úterý 18. listopadu ve 22:00 odvysíláme v pořadu Radio 1 On Stage záznam koncertu britských Lamb. Záznam vystoupení pochází z únoru 2012, kdy Lamb na povedeném koncertě v pražském KC Vltavská představili své páté album pojmenované jednoduše „5“. Nyní se Lamb znovu vrací na hudební scénu a vydávají novou desku Backspace Unwind. V rámci evropského turné se… Pokračovat »

Na Radiu 1 proběhne přímý přenos ze Spotlight

0 Redakce PLAY.CZ 9.11.2014

Radio 1 uskuteční ve středu 12. listopadu přímý přenos z klubové noci Spotlight. Ta se uskuteční v klubu Roxy/NoD v rámci multižánrového festivalu Struny podzimu. Na tomto minifestivalu talentů české i mezinárodní scény se představí Young Fathers, Xenia Rubinos, Taylor McFerrin a LAW. Přímý přenos začne ve 20:30 hodin, vedle koncertů nabídne i živé rozhovory s jednotlivými interprety…. Pokračovat »

Ivana Tlačilová maluje obrázky dětem pro radost

1 Redakce PLAY.CZ 9.11.2014

Obrázky nejen pro děti, to je název listopadové výstavy českobudějovické výtvarnice Ivany Tlačilové v budově Českého rozhlasu České Budějovice. Její tvorbu si zamilují všichni, kdo mají rádi barvy a originalitu. Její práce mají pestrou škálu, od malovaných obrázků po nástěnné malby. Ivana Tlačilová žije a pracuje v Českých Budějovicích. Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v… Pokračovat »

Změna v programu Radio Wave Stimul Festivalu 2014

0 Redakce PLAY.CZ 9.11.2014

Američtí Blondes, kteří měli v programu letošního Radio Wave Stimul Festivalu 14. listopadu v Praze doplnit hvězdy Simian Mobile Disco, ze zdravotních důvodů odhlásili své vystoupení. Jeden ze členů skupiny má zdravotní problémy se sluchem a lékaři mu na několik týdnů zakázali cestovat letadlem. Není proto možné, aby se dopravil z USA na plánovaný koncert v Praze. Organizátoři… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Wye Oak

0 Redakce PLAY.CZ 1.11.2014

V úterý 4. listopadu ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam koncertu amerického dua Wye Oak. Premiérové vystoupení jedné z nejoblíbenějších indie folkových kapel dneška proběhlo letos v květnu v pražské MeetFactory. Baltimorští Wye Oak, jmenovitě Jenn Wasner a Andy Stack, mají na svém kontě čtyři alba. Pátá deska Shriek, kterou předznamenal singl… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!