PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 34670 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

V pořadu Radio 1 On Stage se představí FM Belfast

0 Redakce PLAY.CZ 29.6.2015

V úterý 30. června ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení islandské kapely FM Belfast. Její koncert proběhl loni v říjnu v pražském klubu MeetFactory. Indie popová hudební skupina FM Belfast pochází z islandského Reykjavíku. Začínala v roce 2005 jako dvojice ve složení Árni Rúnar Hlöðversson a Lóa Hlín Hjálmtýsdóttir. Kapela nejdříve… Pokračovat »

Do Studia 1 Českého rozhlasu Ostrava zavítá skupina Javory

0 Redakce PLAY.CZ 22.6.2015

V pondělí 22. června od 18.00 hodin zahraje v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava brněnská skupina Javory, ve které hrají sourozenci Ulrychovi. Koncert vysílaný v přímém přenosu na frekvencích Českého rozhlasu Ostrava bude možné sledovat i na YouTube. Sourozenci Ulrychovi působí na české hudební scéně přes půl století. Jejich první písně vznikají od poloviny… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava zve na druhý ročník Evropského cyklistického pikniku na Trojmezí

0 Redakce PLAY.CZ 18.6.2015

Opět po roce Český rozhlas Ostrava spolupořádá pro všechny fanoušky cyklistiky akci s názvem Evropský cyklistický piknik na Trojmezí. Tři státy, tři trasy, tři rozhlasové stanice. Akce se uskuteční v sobotu 20. června od 9:00 v okolí Trojmezí u obce Hrčava. Český rozhlas Ostrava zve všechny, kteří rádi aktivně tráví volný čas s rodinou nebo… Pokračovat »

Američtí Battles nakopnou v září Prahu

0 Redakce PLAY.CZ 18.6.2015

V pražské MeetFactory 7. září v rámci Radio Wave Stimul Festivalu vystoupí američtí Battles. Tato indierocková kapela vydefinovala styl math-rock, živelnou hudbu pracující s komplexními, atypickými rytmy. V České republice se  představí vůbec poprvé. Předskokanem bude česká skupina Vložte kočku. Radio Wave ve spolupráci se Stimul Festivalem přiváží v českých premiérách to nejzajímavější ze současné světové hudební produkce –… Pokračovat »

Frekvence 1 svoje posluchače baví a hýčká v pohodlí jejich domova

0 Redakce PLAY.CZ 18.6.2015

Rádio Frekvence 1 chce být svým posluchačům co nejblíže, proto za nimi pravidelně vyráží do terénu a rozličnými dárky potěšilo stovky z nich. Letos už rozdávalo peníze v hotovosti, snídaně, květiny, vstupenky na Mistrovství světa v hokeji a nyní se posluchači mohou těšit na prezenty s letní tématikou Největšímu zájmu se těší rozdávání peněz v ránu Frekvence 1 s moderátorem… Pokračovat »

Český rozhlas Jazz má opět vlastní scénu na United Islands

0 Redakce PLAY.CZ 18.6.2015

Open air festival United Islands of Prague nabídne i letos velice pestrou hudební směs. Chybět nebude ani scéna pro jazzové fanoušky, jejíž dramaturgie vznikla ve spolupráci se stanicí Český rozhlas Jazz. Nabídne fúzi jazzu s popem, rockem, ambientem i elektronikou. To vše v podání lucemburského pianisty Michela Reise, akordeonových Zabelov Group nebo Rozhlasového Big Bandu… Pokračovat »

Radio 1 chystá přímý přenos z United Islands Of Prague

0 Redakce PLAY.CZ 18.6.2015

Radio 1 se i letos zúčastní hudebního festivalu United Islands Of Prague. Pro návštěvníky festivalu bude v pátek 19. a v sobotu 20. června na pražské Kampě připravená Radio 1 Stage, v sobotu se posluchači mohou těšit na tradiční přímý přenos z této scény. Oba dny bude dění na scéně Radia 1 moderovat DJ Radia 1 Zdeněk Lichnovský. Živé… Pokračovat »

Český rozhlas České Budějovice má v sobotu studio na Kleti

0 Redakce PLAY.CZ 10.6.2015

Český rozhlas České Budějovice odvysílá v sobotu 13. června v přímém přenosu hodinu programu přímo z vrcholu Kleti v Blanském lese. Studio se bude nacházet nedaleko vysílače, odkud se šíří signál stanice na frekvenci 106,4 FM do celých jižních Čech. Speciální program v čase mezi 12. a 13. hodinou připomene hned tři letošní výročí –… Pokračovat »

Rádio Frekvence 1 odvysílá živě další koncert! Vychutnejte si fantastické Vivaldianno přímo z O2 Areny

0 Redakce PLAY.CZ 10.6.2015

Skvělá zpráva pro příznivce kvalitní muziky! Rádio Frekvence 1 pokračuje v sérii přímých přenosů z koncertů. Tentokrát odvysílá 10. června z O2 Areny koncert úspěšného projektu Vivaldianno „Je nám ctí, že můžeme být živě u této hudební události. Vivaldianno je nádherný projekt, který ve velké hale dostane nový rozměr. A těší nás, že ho můžeme… Pokračovat »

Během Ostravské muzejní noci otevře návštěvníkům své dveře i Český rozhlas Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 8.6.2015

Český rozhlas Ostrava se připojí, jako hlavní mediální partner, k akci Ostravská muzejní noc 2015. V sobotu 13. června v čase od 17.00 do 23.00 hodin mohou účastníci muzejní noci navštívit studio regionálního veřejnoprávního rozhlasu sídlící v Ostravě na ulici Dr. Šmerala 2. Vysílání stanice se také přizpůsobí dění muzejní noci a posluchačům přinese v mnoha vstupech to… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!