ahead – 1220×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14424 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Český rozhlas České Budějovice odvysílá přenos z výlovu Rožmberku

0 Redakce PLAY.CZ 9.10.2015

Třeboňští rybáři chystají výlov největšího rybníku v České republice – Rožmberku. A Český rozhlas České Budějovice bude u toho. Poslouchejte přímý přenos v sobotu 10. října mezi 9. a 11. hodinou a ještě mezi 14. a 15. hodinou. Zažijete výlov přímo v éteru. Rožmberk je svou rozlohou 648 hektarů králem českých rybníků. Koncem 16. století… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí José Gonzáles

0 Redakce PLAY.CZ 6.10.2015

V úterý 6. října ve 22:00 v pořadu Radio 1 On Stage odvysíláme záznam koncertu švédského písničkáře a hudebníka José Gonzálese. Jeho vystoupení proběhlo letos v březnu v pražském Lucerna Music Baru. José Gonzáles během něj představil domácím posluchačům své nové album Vestiges & Claws. Švéd José González poprvé své posluchače okouzlil elegantním, ztlumeným, klasicky vybrnkávaným folkově popovým… Pokračovat »

TV ROCKPARÁDA – Říjen 2015

0 Redakce PLAY.CZ 3.10.2015

Nový díl je nabitý českými rockovými hvězdami. Pozvání přijali Pepa Vojtek a Ota Váňa ze skupiny Kabát, Michael Kocáb a Glenn Proudfoot představí nový videoklip Aftershocks a ještě se můžete těšit na svižnou punkovou partičku s příznačným názvem Honem – https://youtu.be/I3Fuzhk0bFc Za poslání jednoho jediného hlasu vaší oblíbené kapele se dostáváte automaticky do slosování o velký… Pokračovat »

Evropa 2 opět získala ocenění Superbrands

0 Redakce PLAY.CZ 3.10.2015

Expertní komise Brand Council, která je složena z profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu, rozhodla o udělení Superbrands Award 2015. V tříleté historii soutěže na českém trhu získalo rádio EVROPA 2 toto ocenění již podruhé. Ocenění se uděluje na základě kritérií jako je známost, budování brandu, inovace a prestiž, a získávají ji vždy elitní… Pokračovat »

Přijďte si otestovat paměť do Českého rozhlasu v Českých Budějovicích

0 Redakce PLAY.CZ 17.9.2015

Jak dobrou máte paměť? Zjistíte to, pokud v pondělí 21. září navštívíte sídlo Českého rozhlasu České Budějovice v ulici U Tří lvů 1. Testování paměti pro veřejnost se koná u příležitosti Dnů paměti, které organizuje Česká alzheimerovská společnost (ČALS), aby upozornila na problematiku života lidí s demencí. Testování paměti se bude konat v celé České republice…. Pokračovat »

Rádio Classic Praha mění svou hudební tvář

0 Redakce PLAY.CZ 14.9.2015

Rádio Classic Praha mění po několika letech svou hudební tvář. Posluchačům přinese celou řadu nových exkluzívních nahrávek a přivítá i nové moderátory. „Na podzim tohoto roku jsme se rozhodli výrazně změnit program rádia. Snažíme se o co nejvíc kvalitní a aktuální klasické hudby a méně moderátorských vstupů,“ vysvětluje novinky Martina Klausová, programová ředitelka rádia Classic… Pokračovat »

Evropa 2 šokuje: Získej dům snů v hodnotě 5 milionů korun za cenu, kterou si sám určíš

0 Redakce PLAY.CZ 8.9.2015

Rádio Evropa 2 spouští třítýdenní projekt ve spolupráci s firmou EcoHouse, prostřednictvím kterého si budou moci posluchači pořídit nový dům za cenu, kterou si sami zadají Celý koncept startuje 7. 9. a končí 27. 9. Během této doby mohou posluchači posílat sms s částkou, za kterou by dům koupili. Nejnižší unikátní cenová nabídka získá právo… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava rozdá v září exkluzivní vstupenky na koncert Veselé trojky

0 Redakce PLAY.CZ 7.9.2015

V pondělí 7. září startuje ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava soutěž o exkluzivní vstupenky na koncert Veselé trojky. Koncert se koná v hudebním Studiu 1 ČRo Ostrava 30. září. Vstupenky na tento koncert lze získat pouze ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava. Veselou trojku tvoří tři dlouholetí kamarádi – muzikanti, kteří hrají lidové a vlastní písně pro široké… Pokračovat »

Evropa 2 nasadila nový zvukový obal

0 Redakce PLAY.CZ 2.9.2015

Rádio Evropa 2 pravidelně obnovuje zvukovou grafiku. Od 1. září ve vysílání přibyla sada zcela nových jinglů. Léto je u konce a Evropa 2 svým posluchačům přináší v tomto týdnu hned dvě dobré zprávy. Jednou z nich je nová zvuková grafika. Fanoušci si tak mohou vychutnat své oblíbené rádio v novém kabátě. Ten se skládá z inovovaných jinglů, sweeperů, předělů a hudebních podkresů ke… Pokračovat »

Pigyáda na Moravě přilákala na tisíc malých návštěvníků

0 Redakce PLAY.CZ 1.9.2015

V sobotu 22. srpna se u Uherského Hradiště konal již čtvrtý ročník Pigyády. Tématikou tentokrát byla Honba za pirátských pokladem. Malebný prostror Amfíku zaplnilo více než tisíc dětí, pro které byl připraven bohatý program Celým dnem prováděl Jiří Hadaš, který přivítal první ranní nedočkavce s Hankou Kynychovou. Poté se děti rozutekly po areálu za pokladem a maminky se přemístily… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!