PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 55432 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Lenka Dusilová s Baromantikou

0 Redakce PLAY.CZ 23.3.2015

V úterý 24. března ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení Lenky Dusilové s Baromantikou. Koncert proběhl u příležitosti křtu alba V hodině smrti, a to v únoru letošního roku v bratislavském Ateliéru Babylon. Dlouho očekávané, spoluautorské album Lenky Dusilové a kapely Baromantika V hodině smrti vyšlo v září 2014 u Supraphonu. Prvotní myšlenka… Pokračovat »

Český rozhlas České Budějovice hostí krajské kolo festivalu Porta

0 Redakce PLAY.CZ 19.3.2015

Jihočeské finále 49. ročníku festivalu Porta se v letošním roce uskuteční v Českém rozhlase České Budějovice.  Porta tradičně probíhá nejprve v regionálních kolech, ti nejlepší v soutěži postoupí na finále české Porty v Řevnicích. Přehlídka kapel začíná ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice v sobotu 21. března ve 14 hodin. Do soutěžního regionálního kola Porty v Českém rozhlase České Budějovice… Pokračovat »

Valašský vojvoda v přímém přenosu na Českém rozhlase Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 17.3.2015

V letošním prvním folklorním cyklu Zpěvem k srdci se představí soubor písní a tanců Valašský vojvoda z Kozlovic. Cimbálová muzika pod uměleckým vedením Zdeňka Tofla vystoupí v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava ve středu 18. března od 18.00 hodin. První hodinu koncertu odvysílá ČRo Ostrava tradičně v přímém přenosu. V pravidelném čtvrtletním cyklu folklórních večerů v přímém přenosu… Pokračovat »

Přímý přenos koncertu Noela Gallaghera exkluzivně na Radiu Wave

0 Redakce PLAY.CZ 17.3.2015

Radio Wave tento čtvrtek 19. března od 21:00 odvysílá v přímém přenosu koncert britského zpěváka a kytaristy Noela Gallaghera (ex-Oasis) z německého Dusseldorfu. Jedná se o jeden z prvních koncertů z turné k právě vydanému albu Chasing Yesterday. Přesně před dvaceti lety patřil Noel Gallagher k největším hvězdám kytarového světa – společně se svým bratrem Liamem a… Pokračovat »

Radio 1 oslaví své 24. narozeniny

0 Redakce PLAY.CZ 15.3.2015

Radio 1 oslaví v březnu své 24. „oficiální“ narozeniny. Na programu bude opět „vzpomínkové hraní“, které potrvá týden, a to od 16. do 20. března. Moderátoři Radia 1 ve svých směnách připomenou hudební historii Radia 1, která se píše od roku 1990/1991. Jako každý rok je výběr hostů na moderátorech, zvou si bývalé kolegy, muzikanty… Pokračovat »

City Cross Sprint s Českým rozhlasem Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 13.3.2015

3000 kubíků sněhu, 500 metrů dlouhý okruh a sportovní hvězdy – to je City Cross Sprint v prostředí národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice. Český rozhlas Ostrava, jako mediální partner akce, přichystal pro návštěvníky soutěže o hodnotné ceny. Třetí ročník běžeckého závodu na lyžích City Cross Sprint se uskuteční tento pátek 13. března v prostorách… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí The Ukulele Orchestra of Great Britain

0 Redakce PLAY.CZ 10.3.2015

V úterý 10. března ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení britské skupiny The Ukulele Orchestra of Great Britain. Nejslavnější soubor hráčů na ukulele na celém světě, který fanoušky baví už od poloviny osmdesátých let, se v Praze poprvé představil na konci října loňského roku v pražském Paláci Akropolis. Specialitou The Ukulele… Pokračovat »

TV ROCKPARÁDA – Březen 2015

0 Redakce PLAY.CZ 5.3.2015

V novém dílu TV ROCKPARÁDY vám Kůsofka s Robertem představí skupiny HEKTOR a ALERG!E. Dále se můžete těšit na veselé rozhovory s Petrem Fialou z MŇÁGY A ŽĎORP a s Honzou Haubertem a Vláďou Šťástkou z VISACÍHO ZÁMKU – http://youtu.be/5XeOrpP3SKY . Pořadí soutěžních videoklipů: ANACREON – Není kam stárnout – únor 5.místo HEKTOR & ZUZANA MIKOVÁ – Je to… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!