PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 43392 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Evropa 2 vysílá jako jediné rádio Víkendovou ranní show

0 Redakce PLAY.CZ 22.10.2014

Nejposlouchanější rádio pro mladé a aktivní lidi Evropa 2 (cílová skupina 15-49) přichází s revoluční novinkou a zavádí ranní show i na sobotu a neděli. Víkendová ranní show je vysílána každou sobotu a neděli od 7:00 do 10:00. Moderátory tohoto pořadu se stali Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra a Jindřich Ekl. „Dlouhodobě máme nejúspěšnější Ranní show českého… Pokračovat »

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z MFDF Ji.hlava

0 Redakce PLAY.CZ 22.10.2014

Radio 1 bude v rámci 18. ročníku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava vysílat zpravodajský serviso festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 24. do 28. října, vždy v 11 a 16 hodin. Zpravodajský servis na Radiu 1 přinese aktuální informace z dění na MFDF Ji.hlava, pozvánky na filmy… Pokračovat »

Ve Studiu 1 ČRo Ostrava proběhnou v říjnu dva speciální koncerty

0 Redakce PLAY.CZ 20.10.2014

Za účasti veřejnosti proběhnou v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava dva mimořádné koncerty. V úterý 21. října natočí Tomáš Kočko a Orchestr svou první „live“ desku s názvem Živě. K spolupráci si pozvali cimbálovou muziku Grande Moravia. O dva dny později, 23. října, se posluchačům představí jazzová zpěvačka Irena Budweiserová s kapelou Blue Soul…. Pokračovat »

Evropa 2 opět spouští soutěž Maturiťák

0 Redakce PLAY.CZ 17.10.2014

Rádio Evropa 2 opět spouští soutěž pro maturitní ročníky. Ve hře jde o více než sto tisíc korun a moderaci maturitního plesu tvářemi radia. Je to tak již třetí ročník úspěšného konceptu, do kterého se minulý rok přihlásilo 224 maturitních tříd I letos budou mít třídy za úkol zaslat svoji fotku, do které musí zakomponovat… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí WhoMadeWho

0 Redakce PLAY.CZ 17.10.2014

V úterý 21. října ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam koncertu dánského tria WhoMadeWho. Jeho vystoupení proběhlo letos v květnu v pražském Paláci Akropolis. Skupina, která do naší metropole přijela poprvé, v rámci večera představila svou novou desku Dreams. Disco-punk, silné melodie, výrazné vokální linky, nokturno atmosféra, trocha houseových rytmů a vzpomínky… Pokračovat »

Lake Malawi v Praze na koncertu Evropy 2 v Retro Music Hall

0 Redakce PLAY.CZ 10.10.2014

Na koncertu Evropy 2 v Retro Music Hall Albert Černý už pražské Retro dokázal zaplnit se svojí bývalou kapelou Charlie Straight. I v nové sestavě s názvem Lake Malawi je natěšen zahrát nové songy s příchutí britských ostrovů. Nenechte si ujít kapelu, která je jako jedna z mála doma v Česku i v zahraničí. Vždyť i svůj první singl Always June nahráli… Pokračovat »

Špičkový český dixieland a neobyčejný ženský jazzový zpěv v Českém rozhlase České Budějovice

0 Redakce PLAY.CZ 7.10.2014

Ve středu 8. října od 19 hodin ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice vystoupí znamenití Steamboat Stompers s Evou Emingerovou. Steamboat Stompers jsou naprostou špičkou středoevropského dixielandu, koncertují a natáčí desky už od roku 1968. Eva Emingerová patří k současným nejlepším českým jazzovým zpěvačkám. Steamboat Stompers založili v roce 1968 bubeník František Hrůza, basista a zpěvák Antonín… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí trio Możdżer–Danielsson–Fresco

0 Redakce PLAY.CZ 7.10.2014

V úterý 7. října ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam koncertu tria Możdżer – Danielsson – Fresco. Jeho vystoupení proběhlo loni v rámci festivalu Struny podzimu v pražském Divadle Hybernia. Leszek Możdżer je jedním z největších objevů polského jazzu poslední dekády. Vynikající pianista, všestranný muzikant nadaný výjimečnou hudební imaginací a skladatel se… Pokračovat »

Radio 1 vysílá zpravodajství z Designbloku

0 Redakce PLAY.CZ 7.10.2014

Radio 1 v rámci 16. ročníku Designbloku vysílá zpravodajský servis o novinkách v odvětví moderního designu a módy. Zpravodajství je na Radiu 1 možné slyšet v průběhu konání festivalu od středy 8. do neděle 12. října, vždy v 11:00 v 16:00. Zpravodajství z Designbloku připravují Michaela Tomíšková a Veronika Jiroušková z pořadu Degustace designu. Superstudio Designbloku bude letos umístěno… Pokračovat »

Noční proud slaví čtvrtstoletí!

0 Redakce PLAY.CZ 2.10.2014

Noční proud je s posluchači už 25 let. V přímém přenosu to mohou spolu s námi oslavit ve čtvrtek 2. října. V čase 21.00 – 23.00 budou dění v Malém sálu Paláce Žofín přenášet všechny regionální stanice Českého rozhlasu. Během slavnostního večera budou uděleny výroční ceny Legenda Nočního Proudu. Ceny Legenda Nočního proudu se předávají… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!