PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4598 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Evropa 2 znovu získala ocenění Superbrands

0 Redakce PLAY.CZ 23.1.2015

Expertní komise Brand Council rozhodla o udělení Superbrands Award 2015. V tříleté historii soutěže na českém trhu získalo rádio EVROPA 2 toto ocenění již podruhé „Velmi mě potěšilo, že se našemu rádiu Evropa 2 podařilo obhájit tuto prestižní cenu. Značka Superbrands je především oceněním celého týmu, který na programu Evropy 2 pracuje každý den. Cena Superbrands… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Nils Frahm

0 Redakce PLAY.CZ 23.1.2015

V úterý 27. ledna ve 22:00 odvysíláme v pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení berlínského klavíristy a skladatele Nilse Frahma. Jeho koncert proběhl loni v lednu v Paláci Akropolis v rámci prvního ročníku festivalu Spectaculare. Festival pokračuje i letos – uskuteční se od 21. ledna do 6. února na několika místech v Praze. Nils Frahm se do Prahy vrátí… Pokračovat »

Sněhové království s Českým rozhlasem Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 23.1.2015

Český rozhlas Ostrava přiveze tuto sobotu do Rožnova pod Radhoštěm zábavu a soutěže. V kempu Sport se koná tradiční akce Sněhové království s výstavou ledových soch. Návštěvníci akce mohou navštívit také stan Českého rozhlasu Ostrava a zúčastnit se soutěží o zajímavé ceny. Akce Sněhové království se koná již po sedmnácté. Letos se akce přesunula z… Pokračovat »

Událost roku ve světě hudby je tu! Startují Hudební ceny Evropy 2 a Europy 2 za rok 2014

0 Redakce PLAY.CZ 23.1.2015

3. ročník mezinárodního konceptu Hudební ceny Evropy 2 a Europy 2 nejposlouchanějších rádií pro mladé byl právě zahájen. Dnešním dnem začíná hlasování za rok 2014. Vítězství ve všech kategoriích mají v rukou opět ti nejpovolanější – posluchači Hudební nadšenci budou vybírat vítěze hned v několika kategoriích a to: Český nebo Slovenský zpěvák/zpěvačka, Kapela, Písnička, DJ a to… Pokračovat »

Hurá na jih s Rádiem Dixie

0 Redakce PLAY.CZ 22.1.2015

Právě dnes startuje nový trojhodinový hudební seriál Rádia Dixie s názvem Hurá na jih. Jak patrno, půjde hlavně o southern rock jak z české kotliny, tak zahraničí. V první hodině lednového vydání pořadu „Hurá na Jih“ přvítáme ve studiu zástupce pražské kapely Sweet Pain. Ta v roce 2014 oslavila desáté výročí existence a k tomuto… Pokračovat »

9. narozeniny Radia Wave

0 Redakce PLAY.CZ 14.1.2015

DELS (UK), Slugabed (UK), Larry Gus (GR), RSS B0ys (PL) 17. 1. 2015 / 19:00 / MeetFactory Radio Wave oslaví své 9. narozeniny v sobotu 17. ledna v pražské MeetFactory a opět ve spolupráci se Stimul festivalem. Jako obvykle nabídne domácímu publiku výběr z toho nejčerstvějšího ze zahraniční klubové scény. Program této speciální výroční události vsází… Pokračovat »

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z Festivalu krátkých filmů Praha

0 Redakce PLAY.CZ 14.1.2015

Radio 1 bude v rámci 10. ročníku Festivalu krátkých filmů Praha vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 15. do 18. ledna, vždy v 11:00 v 16:00. Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce festivalu. Zpravodajství… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!