PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22755 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Zažijte město jinak na Radiu 1

0 Redakce PLAY.CZ 18.9.2014

V pátek 19. září proběhne na Radiu 1 speciál k sobotní akci Zažít město jinak, která se uskuteční v jednotlivých pražských čtvrtích a dalších městech. Sousedské slavnosti probíhají každoročně v rámci Evropského týdne mobility, který se snaží v evropských městech propagovat výhody udržitelné dopravy a rozvoje. Akci pořádá sdružení Auto*Mat. V současné době je díky… Pokračovat »

Evropa 2 ovládne ve čtvrtek centrum Prahy!

0 Redakce PLAY.CZ 18.9.2014

Během Evropského týdne mobility se rádio Evropa 2 vydá vysílat do ulic. Kromě oblíbených moderátorů se fanoušci můžou těšit na bohatý doprovodný program včetně koncertu Xindla X. Mobilní studio ovládne náměstí Republiky už v 9:00 a bude o něm vědět široko daleko až do 19:00. Na pódiu se vystřídají téměř všechny hvězdy populárního rádia, které budou… Pokračovat »

Frekvence 1 bude živě vysílat z náměstí Republiky

0 Redakce PLAY.CZ 16.9.2014

Pražské náměstí Republiky se 17. září stane dějištěm netradičního vysílání rádia Frekvence 1.  Rádio zde vytvoří improvizované vysílací studio a jeho příznivci se budou moci podívat na přípravu  rádiového vysílání s mnoha svými oblíbenými hvězdami, které mohou běžně jen slyšet Mezi 14. a 17.hodinou bude rádio Frekvence 1 vysílat oblíbené pořady zcela jinak, než je znáte… Pokračovat »

Ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava vystoupí jazzové trio PaCoRa

0 Redakce PLAY.CZ 15.9.2014

V dalším letošním cyklu Zpěvem k srdci zahraje ve středu 17. září v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava výjimečné jazzové trio PaCoRa. Představí zajímavé propojení jazzu a folklorní muziky. Hodinový přímý přenos za účasti publika začne v 18.00 hodin. V dalším pravidelném čtvrtletním cyklu folklórních večerů v přímém přenosu z hudebního Studia 1 zahraje posluchačům ve středu 17. září od 18.00… Pokračovat »

V Českém rozhlase České Budějovice vystoupí legendární trampská a countryová kapela Pacifik s Tonym Linhartem

0 Redakce PLAY.CZ 15.9.2014

Velký svátek čeká všechny jihočeské příznivce countryové, trampské a folkové hudby. Ve středu 17. září od 19 hodin ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice vystoupí legendární skupina Pacifik s Tonym Linhartem a Helenou Maršálkovou. Velrybářská výprava, Mississippi blues, Džínová láska, Stopy sešlapanejch bot a řadou dalších písniček si získal Pacifik srdce mnoha fanoušků za více… Pokračovat »

Evropa 2 se s létem rozloučí v ulicích Prahy

0 Redakce PLAY.CZ 15.9.2014

Celodenní akce Evropa 2 Live aneb Loučení s létem proběhne 18. září na pražském náměstí Republiky Letošní konec léta uchopí rádio Evropa 2 velmi originálně. Na pražském náměstí Republiky vybuduje vysílací studio, ze kterého se posluchačům postupně přihlásí hvězdy éteru Evropy 2. Dopoledne odstartuje Pavel Cejnar se svým pořadem Afterparty a netradičně tak oslaví deset let… Pokračovat »

S kým by Louis Armstrong nikdy nehrál aneb Vltava spouští první audiodějiny klasického jazzu

0 Redakce PLAY.CZ 8.9.2014

Český rozhlas Vltava přináší nový projekt přibližující opomíjenou historii jazzu. Každý první a druhý pátek v měsíci bude výjimečný znalec klasického jazzu Luboš „Bob“ Zajíček posluchačům zprostředkovávat vznik hudby, která je jedním ze symbolů 20. století. Živě vysílaná série začíná na Vltavě už v pátek 5. září v 9 hodin a následně bude kdykoliv dostupná… Pokračovat »

Lake Malawi zahrají živě v hudebním studiu ČRo Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 8.9.2014

Lake Malawi není jen jezero ve středovýchodní části Afriky – je to také název nové kapely Alberta Černého, ex-frontmana populární třinecké sestavy Charlie Straight. Kapela Lake Malawi živě zahraje v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava ve čtvrtek 11. září od 20.00 hodin. Charlie Straight z Třince byla velmi nadějná indie rocková kapela – za… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Avishai Cohen

0 Redakce PLAY.CZ 8.9.2014

V úterý 9. září ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam koncertu izraelského kontrabasisty a skladatele Avishaie Cohena, který se v roce 2011 představil v rámci festivalu Struny podzimu domácímu publiku. Během svého festivalového debutu v Divadle Hybernia zahrál skladby z alba Seven Seas. Avishai Cohen se do Prahy zanedlouho vrátí – s projektem Avishai Cohen… Pokračovat »

Vyhlášení výherců turistické soutěže Křížem krajem 2014

0 Redakce PLAY.CZ 4.9.2014

Dnes v dopoledním vysílání Českého rozhlasu Ostrava a Olomouc proběhlo vyhlášení vítězů letní turistické soutěže Křížem krajem. Z výhry prvního místa se raduje Petr Chrástecký z Kunína. Následujících devět výherců si mezi sebou rozdělí další atraktivní ceny. Během prázdninových měsíců pořádala studia Českého rozhlasu Ostrava a Olomouc již 9. ročník turistické soutěže KŘÍŽEM KRAJEM. Posluchači Českého rozhlasu… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!