ahead – 1220×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10846 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Český rozhlas zahájí soutěž Dobráci roku, na dobrovolné hasiče čekají ceny za statisíce korun

0 Redakce PLAY.CZ 31.8.2015

Vybavení či výstroj za celkem 300 tisíc korun čeká na dobrovolné hasiče, kteří se umístí na prvních třech místech v republikovém finále soutěže Dobráci roku. Český rozhlas klání připravil ve spolupráci se Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. O vítězných týmech dobrovolných hasičů z jednotlivých regionů budou rozhodovat přímo hlasy obyvatel měst a obcí. Finalisté z celého Česka… Pokračovat »

TV ROCKPARÁDA – Září 2015

0 Redakce PLAY.CZ 31.8.2015

V dalším pokračování TV ROCKPARÁDY se můžete těšit na rozhovory s nadějnými a ambiciózními PETER PAN COMPLEX, s Tomášem Hrbáčkem, zpěvákem HARLEJE a s VLADIVOJNOU LA CHIA, která nám představí svoji novou kapelu VLADIVOJSKO. Video upoutávku najdete zde – https://youtu.be/ht1Jqh4Gv28 Za poslání jednoho jediného hlasu vaší oblíbené kapele se dostáváte automaticky do slosování o velký balík rockových… Pokračovat »

Ranní show Evropy 2 odstartovala 18. sezónu virálním prankem na Leoše Mareše

0 Redakce PLAY.CZ 31.8.2015

Nejposlouchanější rádio pro mladé po prázdninové pauze opět spustilo již legendární Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Patrik se ve spolupráci s Evropou 2 a televizní stanicí AMC rozhodl první den v práci překvapit svého kolegu. A jedno je jisté, Leoš Mareš na to bude vzpomínat do konce života Oba moderátoři jsou velcí fanoušci seriálu Walking… Pokračovat »

Nejposlouchanějším rádiem pro mladé je opět Evropa 2

0 Redakce PLAY.CZ 5.8.2015

Rádio, které je na českém trhu už 25 let, se stalo opět jedničkou pro cílovou skupinu 12-39. Evropu 2 si podle nejnovějších výsledků Radioprojektu naladí denně 910 tisíc posluchačů a týdně 1680 tisíc posluchačů. Evropa 2 si bezkonkurenčně udržuje svou pozici leadra mezi mladými. Nejposlouchanějším pořadem rádia se pak stala opět Ranní show, kterou si… Pokračovat »

Plánovaná výluka vysílače Kleť omezí vysílání rozhlasu a televize

0 Redakce PLAY.CZ 5.8.2015

Ve středu 12. srpna 2015 je z důvodu pravidelné údržby zařízení plánována výluka vysílače Kleť. Tato výluka postihne kromě jiných i rozhlasovou frekvenci 106,4 MHz, na které vysílá Český rozhlas České Budějovice. Středeční výluka se dotkne i dalších rozhlasových a televizních stanic šířených z vysílače Kleť. V čase mezi 10. a 11. hodinou se vysílání Českého… Pokračovat »

Prime time všední den – Frekvence 1 je jedničkou na trhu

0 Redakce PLAY.CZ 5.8.2015

Pondělí až pátek, čas 8:00 až 15:00 je Frekvence 1 je nejposlouchanější stanicí. Je i před Impulsem Aktuální výsledky poslechovosti Radio Projekt za období od 1.10.2014 do 31.3.2015 znamenají pro rádio Frekvence 1 zásadní posílení v nejdůležitějších sledovaných aspektech. Křivka denní poslechovosti ukazuje, že ve všední den je podstatnou část prime time nejposlouchanější stanicí. V tento čas… Pokračovat »

Nový vysílač umožní lepší poslech Českého rozhlasu Ostrava v Hradci nad Moravicí a okolí

0 Redakce PLAY.CZ 31.7.2015

Pro Hradec nad Moravicí a okolí bude spuštěn nový vysílač. Od soboty 1. srpna tak zajistí místním obyvatelům kvalitnější poslech regionálního vysílání Českého rozhlasu Ostrava. Vysílač bude spuštěn na frekvenci 91,9 MHz s výkonem 50 Wattů. „Českému rozhlasu Ostrava v poslední době výrazně vzrostl počet posluchačů. Těší nás proto, že lidem v Hradci nad Moravicí a okolí… Pokračovat »

Setkání kovářů ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 31.7.2015

O prvním srpnovém víkendu se v rožnovském Valašském muzeu v přírodě koná 25. ročník Dne řemesel a setkání kovářů. V sobotu 1. srpna v čase od 13.00 do 14.00 hodin přinese Český rozhlas Ostrava svým posluchačům v živých vstupech to nejzajímavější z konání akce. Do Dřevěného městečka Valašského muzea v přírodě se sjedou kováři z celé České republiky, kteří budou po celý… Pokračovat »

Hudba, zprávy, zábava v mobilu: na světě je nová aplikace rádia Frekvence 1

0 Redakce PLAY.CZ 15.7.2015

Rádio Frekvence 1 přináší posluchačům velký letní dárek: novou mobilní aplikaci, která nabízí mnohem víc, než jen hudební přehrávač „Frekvence 1 stojí na hudbě, zprávách a zábavě. Teď je konečně vše přehledně pohromadě v mobilní aplikaci, nejen v éteru a na internetu,“ říká Miroslav Škoda, ředitel rádia Frekvence 1. Mobilní aplikace má tři sekce. Hudbu, zprávy a zábavu…. Pokračovat »

Frčte s Radiem Kroměříž k vodě

1 Redakce PLAY.CZ 14.7.2015

Slunce, teplo, volno a cestování. To jsou věci, které neodmyslitelně patří k dobrému a poctivému létu. První tři věci Vám Radio Kroměříž nezaručí, ale s tou poslední Vám na sto procent pomůže. Stejně, jako v loňském roce, máte také letos možnost zavítat s Radiem Kroměříž k moři, a tentokrát to nebude jiné populární místo odpočinku než Chorvatsko. „Stačí se zaregistrovat… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!