ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16884 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Kysucký prameň z Oščadnice zahraje ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava výhercům soutěže

0 Redakce PLAY.CZ 23.5.2016

Kysucký prameň, jedna nejpopulárnějších skupin ze slovenských Kysuc, zavítá ve středu 25. května do hudebního Studia 1 Českého rozhlasu Ostrava. Vstupenky na tento koncert nebyly v prodeji. Posluchači je získali v soutěžích ve vysílání stanice. Koncert začne v 18:00 hodin a Český rozhlas Ostrava jej také odvysílá v přímém přenosu. Od začátku května mohli posluchači Českého rozhlasu Ostrava soutěžit… Pokračovat »

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z festivalu Tanec Praha

0 Redakce PLAY.CZ 23.5.2016

Radio 1 bude v rámci letošního Mezinárodního festivalu současného tance a pohybového divadla Tanec Praha vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu každé pondělí, vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze. Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na… Pokračovat »

Den otevřených dveří a Budějovický majáles v Českém rozhlase České Budějovice

0 Redakce PLAY.CZ 23.5.2016

Ve dnech 23. – 27. května se uskuteční již třináctý ročník studentského neziskového festivalu Budějovický Majáles. I v letošním roce přinese více jak 100 různých bodů programu a vyvrcholí pátečním open-air koncertem na Sokolském ostrově. Koncept zůstává stejný, ale obsah, ten je jedinečný. V rámci hudební dramaturgie vystoupí Adi Ulmansky, izraelská producentka, zpěvačka a rapperka… Pokračovat »

Legendární písně z českých filmů a pohádek zazněly v Rudolfinu.

0 Redakce PLAY.CZ 17.5.2016

Rádio Classic Praha na slavnostním koncertu 11. května v Rudolfinu připomnělo nejslavnější české autory filmové hudby prostřednictvím jejich nejznámějších hitů. „S takzvanou filmovkou se v posledních letech doslova roztrhl pytel, ale kvalitní česká hudba z oblasti kinematografie stojí často na okraji zájmu,“ vysvětluje myšlenku koncertu David Šimoník, spolumajitel rádia Classic Praha. Při příležitosti koncertu Classic ocenil Zdeňka… Pokračovat »

Výstava Hobby podrobně ve vysílání České rozhlasu České Budějovice

0 Redakce PLAY.CZ 17.5.2016

V areálu Výstaviště České Budějovice ve středu 18. srpna startuje jubilejní 25. ročník výstavy Hobby jaro.  Mediálním partnerem výstavy je Český rozhlas České Budějovice. Máte-li rádi dechovku, nezapomeňte přijít v pátek 20. května na Den dechovky Českého rozhlasu České Budějovice. Ve spolupráci s Kubešovým hudebním vydavatelstvím jsme pro návštěvníky výstavy opět připravili tradiční celodenní hudební… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Kiasmos

0 Redakce PLAY.CZ 17.5.2016

V úterý 17. května ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení severské dvojice Kiasmos. Potkali se v ní islandský skladatel Ólafur Arnalds a elektronický hudebník Janus Rasmussen z Faerských ostrovů. Táhlým klavírním a houslovým motivům prvního jmenovaného dělají ve skladbách Kiasmos společnost atmosférické beaty dub techna či downtempa. Osobitý mix… Pokračovat »

Česká kapela se opět dostala do finále „jazzového Eurosongu“

0 Redakce PLAY.CZ 17.5.2016

Evropská veřejnost každoročně sleduje průběh hudební soutěže Eurovision Song Contest do jejíhož finále se letos probojovala Gabriela Gunčíková. Málokdo ovšem ví, že její pořadatel, Evropská vysílací unie, má také jazzovou soutěž s názvem Euroradio Jazz Competition. Tím, kdo nominuje mladé české umělce do této soutěže je Český rozhlas a v letošním roce opět uspěl se… Pokračovat »

Voxel představí svůj motýlí efekt ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 17.5.2016

Zpěvák a multiinstrumentalista Václav Lebeda, alias Voxel, představí v úterý 17. května svou autorskou muziku v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava. Koncert v přímém přenosu za účasti publika začne v 18:00 hodin. Kopřivnický rodák Václav Lebeda, alias Voxel, zkoušel štěstí v různých pěveckých soutěžích. Přišel na to, že v dnešní době internetových médií a sociálních sítí může oslovit své… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava zvýšil poslech v týdenních ukazatelích i podíl v cílovém regionu

0 Redakce PLAY.CZ 13.5.2016

Regionální stanici Českého rozhlasu se sídlem v Ostravě poslouchá podle aktuálních výsledků průzkumu poslechu rozhlasových stanic opět o něco více posluchačů, jak ukazuje Radioprojekt za měřené období od 1. 10. 2015 do 31. 3. 2016. Stanice zvýšila i podíl na trhu v cílovém regionu. Český rozhlas Ostrava, regionální stanice Českého rozhlasu vysílající pro Moravskoslezský kraj, navýšil přes… Pokračovat »

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z festivalu Anifilm

0 Redakce PLAY.CZ 3.5.2016

Radio 1 bude v rámci letošního ročníku Mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 4. do 8. května, vždy v 11:00 a 16:00. Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce a… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!