ahead – 1220×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20068 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Evropa 2 a Retro Music Hall pořádají velkolepou oslavu ke svému dvouletému spojení

0 Redakce PLAY.CZ 27.11.2015

V sobotu 28. listopadu se od 22 hodin v pražském Retro Music Hall uskuteční party na oslavu druhého výročí spojení s rádiem  Evropa 2. Fanoušci rádia se mohou těšit na oblíbeného moderátora Ranní show Patrika Hezuckého. V nabitém večerním programu vystoupí všechna velká jména legendárního pořadu Dance eXXtravaganza, která svou profesionální dráhu spojila i s Retrem –… Pokračovat »

Rozhlasový Big Band Gustava Broma bude hrát hudbu mladých jazzových autorů z Prague Six

0 Redakce PLAY.CZ 26.11.2015

V neděli 29. listopadu v 19 hodin otevře Český rozhlas Vltava dveře velkého nahrávacího Studia 1 na Vinohradech, aby přivítal zájemce o nové jazzové zážitky na české scéně. Na výjimečném koncertu představí neobvyklé propojení klasického big bandu a několika zástupců silné generace mladých českých jazzových autorů. Rozhlasový Big Band Gustava Broma tak ve své plné… Pokračovat »

Evropa 2 se spojila s herní sociální sítí Gamee

0 Redakce PLAY.CZ 23.11.2015

Rádio pro mladé navázalo spolupráci s českou mobilní aplikací manželů Řezábových Gamee. Od listopadu v této herní platformě uživatelé najdou speciální obsah spojený s Evropou 2. Už nyní si tak mohou fanoušci miniher pustit první hru Evropy 2, která se jmenuje Superhero. Hry fungují na platformách Android a iOS a zároveň v internetovém prohlížeči na počítači. Gamee… Pokračovat »

Hravá klasika: rádio Classic Praha dětem poodkrývá svět hudby

0 Redakce PLAY.CZ 23.11.2015

Praha, 23. listopadu 2015 – Rádio Classic Praha představuje vzdělávací projekt pro děti Hravá klasika. Nový čtyřicetidílný cyklus je určen dětem předškolního a mladšího školního věku a měl by jim hravou a zábavnou formou přiblížit svět nejen klasické hudby. „Pořady o stopáži okolo osmi minut seznámí děti s pojmy jako nota, melodie a rytmus i s jednotlivými… Pokračovat »

Dance rádio vysílá nově i v Brně

0 Redakce PLAY.CZ 19.11.2015

Společnost Lagardére Active ČR spustila v uplynulém týdnu nový vysílač Dance rádia na kmitočtu 102,4 MHz pro oblast města Brna. Dance rádio je tedy možné naladit v Praze, nově v Brně nebo prostřednictvím webového streamu na www.danceradio.cz či v mobilních aplikacích. Dance rádio se zaměřuje zejména na elektronickou taneční hudbu a sleduje hlavně evropskou klubovou scénu. Posluchači v programu najdou… Pokračovat »

Jan Vančura zazpívá ve Studiu 1 ČRo Ostrava oblíbené hity Plavců

0 Redakce PLAY.CZ 18.11.2015

Ve čtvrtek 19. listopadu od 18.00 hodin proběhne v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava koncert kapely Plavci s Janem Vančurou. Zazní známé hity této legendární kapely. První hodina bude vysílána v přímém přenosu. Je tady další ze série koncertů v přímých přenosech pořádaných Českým rozhlasem Ostrava. Tentokrát se publiku ve čtvrtek 19. listopadu od 18.00 hodin v hudebním Studiu… Pokračovat »

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z Festivalu francouzského filmu

0 Redakce PLAY.CZ 18.11.2015

Radio 1 bude v rámci 18. ročníku Festivalu francouzského filmu vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat ve všední dny v průběhu konání festivalu od 19. do 24. listopadu, vždy v 11 a 16 hodin. Zpravodajský servis na Radiu 1 přinese aktuální informace z dění na Festivalu francouzského filmu,… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Hidden Orchestra

0 Redakce PLAY.CZ 16.11.2015

V úterý 17. listopadu ve 22:00 odvysíláme v pořadu Radio 1 On Stage záznam koncertu skotského nujazzového kvartetu Hidden Orchestra. Jeho vystoupení proběhlo v rámci koncertní série Music Infinity v lednu 2013 v pražském Paláci Akropolis. Hidden Ochestra se v Praze zanedlouho opět představí – ve středu 18. listopadu odvypráví v klubu Roxy další zajímavý hudební příběh. Žánrově nezařaditelní, tajemní a… Pokračovat »

Rozhlasová tančírna připomene legendárního Franka Sinatru

0 Redakce PLAY.CZ 12.11.2015

Zavzpomínejte s Janem Smigmatorem na nedožité stoleté narozeniny Franka Sinatry, ohlédněte se s Petrou Chlebníčkovou za patnácti lety jejího hudebního působení v Českých Budějovicích a zatančete si (nejen) v rytmu swingu v Rozhlasové tančírně! Přímý přenos uslyšíte na jihočeské frekvenci 106,4 FM. Český rozhlas České Budějovice připravil ve středu 18. listopadu od 19 hodin ve Společenském sálu Metropolu České Budějovice… Pokračovat »

Rádio Impuls je již tradičně nejposlouchanější rozhlasovou stanicí v České republice!

0 Redakce PLAY.CZ 10.11.2015

Svou důvěru nám posluchači prokázali už 38x v řadě! Mají k tomu dobrý důvod, jen letos jsme poslali do světa statisíce ve hře Haló, tady Impulsovi, k tomu přinášíme nejrychlejší dopravní informace 007, českou muziku a dobrou náladu. Tu se snažíme šířit do celé země! Dle aktuálních výsledků Radioprojektu za II. a III. čtvrtletí roku… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!