PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 3737 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

100% Vánoce na Bontonu

0 Redakce PLAY.CZ 17.12.2014

Rádio Bonton čeká týden nonstop vánočních songů. Od soboty 20.prosince do pátku 26.prosince bude Rádio Bonton hrát výhradně  vánoční písničky Vánoce budou letos v Rádiu Bonton opravdu znatelné na první poslech, celých sedm dní si mohou posluchači užívat jeden vánoční hit za druhým a nejkrásnější období v roce si užít za intenzivního audio doprovodu. „Speciální sváteční vysílání,… Pokračovat »

Český rozhlas České Budějovice přiváží Světlo přátelství z Betléma

0 Redakce PLAY.CZ 17.12.2014

Betlémské světlo si už po šestadvacáté odnesou obyvatelé Jihočeského kraje do svých domovů. Slavnostní předání „Světla přátelství“ občanům je připraveno na pátek 19. prosince v 15.30 v katedrálním kostele sv. Mikuláše v Českých Budějovicích. Se souborem adventních písní vystoupí ženský pěvecký sbor Vox novus pod vedením sbormistryně Petry Nové. Lampičky a svíčky si vezměte s sebou. Přímý přenos z události… Pokračovat »

Budějovický advent s Českým rozhlasem České Budějovice

0 Redakce PLAY.CZ 16.12.2014

Zveme ve čtvrtek 18. prosince na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích na adventní den s Českým rozhlasem České Budějovice. Zazpívají a zahrají Jihočeská Podhoranka, Rozhlasový swingový orchestr Václava Hlaváče a Radek Tomášek s kapelou Simply the Four. Bohatým programem pod rozsvíceným vánočním stromem vás provedou moderátoři Českého rozhlasu České Budějovice Kateřina Hálová a Martin Hlaváček. Získat… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Slowly Rolling Camera

0 Redakce PLAY.CZ 15.12.2014

V úterý 16. prosince ve 22:00 odvysíláme v pořadu Radio 1 On Stage záznam koncertu velšského kvarteta Slowly Rolling Camera, které míchá jazz s postupy downtempa či elektronického soulu. Loňský velký objev britské nu-jazzové scény dorazil do Prahy vůbec poprvé. Vystoupení Slowly Rolling Camera proběhlo v dubnu letošního roku v pražském Paláci Akropolis. Slowly Rolling Camera je setkání… Pokračovat »

Automatky – nová rubrika o rodičovství na Radiu Wave

0 Redakce PLAY.CZ 9.12.2014

Internet a přehršel informací bezstarostnému rodičovství moc nepřispívá. Protichůdné názory na vás skáčou každý den a webové diskuse čtenářky i čtenáře často znejišťují. Předávání informací z generace na generaci dnes skoro neexistuje. I proto vznikla pravidelná rubrika Radia Wave s názvem Automatky. Rubriku připravuje a moderuje matka dvouletého raubíře Barbora Sedláčková. Jejími hosty budou lékaři,… Pokračovat »

Čertovské dovádění s Rádiem Jihlava

0 Redakce PLAY.CZ 9.12.2014

Ani letos OC City Park Jihlava nezapomnělo na své nejmenší návštěvníky a připravilo pro ně mikulášskou nadílku. V hlavní roli byli tentokrát ale čerti. Na děti čekaly vypečené soutěže a ďábelské skotačení pod taktovkou Divadla Pinder, čertovské rejdění v podání tanečního clubu Fresh a hříšně sladké odměny od pořadatelů City Park Jihlava, Rádio Jihlava a… Pokračovat »

Speciální koncert Ondřeje Brzobohatého ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 8.12.2014

Ondřej Brzobohatý potěší v předvánočním čase všechny své příznivce a rozhlasové posluchače mimořádným ostravským koncertem, který se uskuteční v úterý 9. prosince v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava. Koncert za účasti publika bude přenášen v přímém přenosu na vlnách Českého rozhlasu Ostrava a začne ve 20.00 hodin. Už zítra, 9. prosince, vysílá Český rozhlas Ostrava speciální koncert Ondřeje Brzobohatého a jeho kapely, který potěší všechny své příznivce repertoárem z debutového alba… Pokračovat »

Vánoční song Evropy 2 aspiruje na internetovou bombu konce roku!

0 Redakce PLAY.CZ 5.12.2014

Aktuální vánoční song rádia Evropa 2 je na světě a přestože mají rádioví profesionálové s jeho přípravou letitou zkušenost, klip plný vtipných a parodických momentů patří k tomu nejlepšímu, co je možné mezi videi s vánoční tématikou najít. Režie, texty, výprava a v neposlední řadě hvězdné obsazení dělají z tohoto klipu počin, který by se mohl zařadit mezi nejlepší zábavná… Pokračovat »

Lake Malawi zaplnili Retro Music Hall

0 Redakce PLAY.CZ 5.12.2014

Divize No Limits, která patří společnosti Lagardere, v úterý v pražském klubu Retro Music Hall uvedla další z řady svých úspěšných koncertů. Nadějní Lake Malawi přilákali v adventním čase přes šest set návštěvníků. Albert Černý už pražské Retro dokázal zaplnit se svojí bývalou kapelou Charlie Straight. I v nové sestavě s názvem Lake Malawi si s chutí zahrál… Pokračovat »

TV ROCKPARÁDA – Prosinec 2014

0 Redakce PLAY.CZ 1.12.2014

Hosté nového dílu TV ROCKPARÁDY jsou Pavla Forest a Milan Steigerwald z RockOpery Praha a naše dvě velké rockové ikony. Za Framus 5 Michal Prokop a za znovu zrozené Stromboli jejich zakladatel a kytarista Michal Pavlíček – viz http://youtu.be/uUuTGAJzeCY . Pořadí soutěžních videoklipů: 1. DIZENTER, 2.RockOpera PRAHA, 3. SEX DEVIANTS, 4.MICHAL PROKOP & FRAMUS 5, 5.DANIEL… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!