ahead – 1220×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 44998 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Hudba, zprávy, zábava v mobilu: na světě je nová aplikace rádia Frekvence 1

0 Redakce PLAY.CZ 15.7.2015

Rádio Frekvence 1 přináší posluchačům velký letní dárek: novou mobilní aplikaci, která nabízí mnohem víc, než jen hudební přehrávač „Frekvence 1 stojí na hudbě, zprávách a zábavě. Teď je konečně vše přehledně pohromadě v mobilní aplikaci, nejen v éteru a na internetu,“ říká Miroslav Škoda, ředitel rádia Frekvence 1. Mobilní aplikace má tři sekce. Hudbu, zprávy a zábavu…. Pokračovat »

Frčte s Radiem Kroměříž k vodě

1 Redakce PLAY.CZ 14.7.2015

Slunce, teplo, volno a cestování. To jsou věci, které neodmyslitelně patří k dobrému a poctivému létu. První tři věci Vám Radio Kroměříž nezaručí, ale s tou poslední Vám na sto procent pomůže. Stejně, jako v loňském roce, máte také letos možnost zavítat s Radiem Kroměříž k moři, a tentokrát to nebude jiné populární místo odpočinku než Chorvatsko. „Stačí se zaregistrovat… Pokračovat »

Radio Kroměříž rozdává vstupenky na festivaly za sto tisíc

0 Redakce PLAY.CZ 14.7.2015

Léto a hudba patří neodmyslitelně k sobě a Radio Kroměříž to dobře ví. Právě proto uzavřelo partnerství s pořadateli zajímavých hudebních a žánrových festivalů, které se během léta uskuteční po celé České republice, a nyní posluchačům Radia Kroměříž přináší zdarma vstupenky a permanentky na tyto akce v hodnotě více než sto tisíc korun. Během prázdnin tak mají… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí Jon Hopkins

0 Redakce PLAY.CZ 13.7.2015

V úterý 14. července ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení londýnského producenta Jona Hopkinse, který se se svým zatím posledním řadovým albem Immunity ucházel o prestižní Mercury Prize. Jon Hopkins se domácímu publiku představil loni v lednu v rámci festivalu Spectaculare v Paláci Akropolis. Předskakoval mu německo-švýcarský hudebník Frederic Robinson. Hopkins byl… Pokračovat »

Dětmi milovaná Pigyáda bude mít svoje pokračování na Moravě!

0 Redakce PLAY.CZ 8.7.2015

V Amfíku Bukovina u Uherského Hradiště se 22.srpna uskuteční druhá letošní akce Pigyáda. Piráti pro děti chystají poklady, prasátko Pigy připravuje koncerty, veselý kabaret, kouzlení i divadelní představení a pořadatelé nezapomněli ani na rodiče! Na děti i jejich rodiče čeká celodenní zábavný program, který vyplní přání každého z nich. Ať už bude jejich volbou aktivní hraní,… Pokračovat »

V pořadu Radio 1 On Stage se představí FM Belfast

0 Redakce PLAY.CZ 29.6.2015

V úterý 30. června ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení islandské kapely FM Belfast. Její koncert proběhl loni v říjnu v pražském klubu MeetFactory. Indie popová hudební skupina FM Belfast pochází z islandského Reykjavíku. Začínala v roce 2005 jako dvojice ve složení Árni Rúnar Hlöðversson a Lóa Hlín Hjálmtýsdóttir. Kapela nejdříve… Pokračovat »

Do Studia 1 Českého rozhlasu Ostrava zavítá skupina Javory

0 Redakce PLAY.CZ 22.6.2015

V pondělí 22. června od 18.00 hodin zahraje v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava brněnská skupina Javory, ve které hrají sourozenci Ulrychovi. Koncert vysílaný v přímém přenosu na frekvencích Českého rozhlasu Ostrava bude možné sledovat i na YouTube. Sourozenci Ulrychovi působí na české hudební scéně přes půl století. Jejich první písně vznikají od poloviny… Pokračovat »

Český rozhlas Ostrava zve na druhý ročník Evropského cyklistického pikniku na Trojmezí

0 Redakce PLAY.CZ 18.6.2015

Opět po roce Český rozhlas Ostrava spolupořádá pro všechny fanoušky cyklistiky akci s názvem Evropský cyklistický piknik na Trojmezí. Tři státy, tři trasy, tři rozhlasové stanice. Akce se uskuteční v sobotu 20. června od 9:00 v okolí Trojmezí u obce Hrčava. Český rozhlas Ostrava zve všechny, kteří rádi aktivně tráví volný čas s rodinou nebo… Pokračovat »

Američtí Battles nakopnou v září Prahu

0 Redakce PLAY.CZ 18.6.2015

V pražské MeetFactory 7. září v rámci Radio Wave Stimul Festivalu vystoupí američtí Battles. Tato indierocková kapela vydefinovala styl math-rock, živelnou hudbu pracující s komplexními, atypickými rytmy. V České republice se  představí vůbec poprvé. Předskokanem bude česká skupina Vložte kočku. Radio Wave ve spolupráci se Stimul Festivalem přiváží v českých premiérách to nejzajímavější ze současné světové hudební produkce –… Pokračovat »

Frekvence 1 svoje posluchače baví a hýčká v pohodlí jejich domova

0 Redakce PLAY.CZ 18.6.2015

Rádio Frekvence 1 chce být svým posluchačům co nejblíže, proto za nimi pravidelně vyráží do terénu a rozličnými dárky potěšilo stovky z nich. Letos už rozdávalo peníze v hotovosti, snídaně, květiny, vstupenky na Mistrovství světa v hokeji a nyní se posluchači mohou těšit na prezenty s letní tématikou Největšímu zájmu se těší rozdávání peněz v ránu Frekvence 1 s moderátorem… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!