ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4871 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Yefim Bronfman, Radek Baborák a Česká Sinfonietta

0 Rémy Martin 28.1.2014

Nový český orchestr Česká Sinfonietta, jehož uměleckým vedoucím je světový hornista Radek Baborák, se představí posluchačům na galakoncertě v pražském Rudolfinu. Hostem a sólistou programu bude můj oblíbený klavírista Yefim Bronfman, který se v současné době řadí k absolutní špičce. Jeho zvláštností je, že patří do úzkému kruhu klavíristů, kteří jsou velice vyhledáváni i jako doprovazeči a partneři komorních souborů. Jde o všestranného hudebníka. Bronfmanův kultivovaný styl a v dobrém slova smyslu i decentní odměřenost interpretace můžeme vyslechnout v jeho provedení Beethovenova klavírního koncertu č. 1 C dur, op. 15. Koncert se koná v sobotu 1. února ve 20 hodin. Další díla programu jsou také zajímavá, osobně se těším na Brahmsovu symfonii č. 1 c moll, op. 68.

Další články, recenze a doporučení Rémy Martina naleznete na blogu Remy-Martin.cz nebo na stránce facebook.com/RemyMartinCZ.

Každou sudou středu v 19:00, lichý pátek v 10:00 a sudou sobotu ve 12:00 poslouchejte Vybrané tóny Rémy Martina na rádiu Classic.