ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5870 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vývojářský festival DevFest není jen o přednáškách

0 Redakce 25.10.2013

GUG.cz ve spolupráci s českou pobočkou Google pořádá v sobotu 23. listopadu 2013 v Národním domě na Vinohradech podzimní vývojářský festival DevFest Praha 2013. Těšit se můžete na den plný technologií, zážitků, networkingu, přednášek a kódu (v uvedeném pořadí).

Registrace je povinná, vstup je úplně zadarmo. -Registrovat se-

Webová bezpečnost, interní systémy Googlu, programovací jazyky Dart a Lua, vývoj pro Chrome, tipy a triky na Android development, Open Source komunity či grafové databáze, to jsou jen některá témata, o kterých se bude společně s českými i zahraničními speakery na DevFestu diskutovat.

A protože festival není ani zdaleka jen o přednáškách, těšit se můžete i na letos zvlášť bohatou FESTovou část programu. V Retro Gaming Roomu si na své přijdou především vyznavači a pamětníci dnes již klasických her. Osahat a vyzkoušet si budete moci i pár velmi netradičních periférií současnosti (a možná i budoucnosti).

Vaše kodérské schopnosti prověříte v aréně DevGames a poučit se z životních failů úspěšných lidí zase ve #FailConu. Svým favoritům můžete fandit v realtime souboji vývojářů mobilních aplikací v rámci FightClubu. A pokud máte vlastní aplikaci využívající libovolnou google tecnologii, můžete se s ní předvést na pódiu GUGCampu. A pár dalších kousků pro vás mají organizátoři ještě v záloze.

Více informací získáte na webu www.DevFest.cz nebo na G+ kanále GUG.cz.

Tak přijďte na DevFest strávit jeden den. Jeden den od vývojářů pro vývojáře.

Registrace je povinná, vstup je úplně zadarmo.

Registrujte se však nejpozději do 7. 11. na adrese http://goo.gl/UOYCxs