ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4966 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Výjimečně dobré Vybrané tóny Rémy Martina

0 Rémy Martin 26.11.2013

Měl jsem ve svém rozhlasovém pořadu zcela výjimečného hosta, a tak bych na toto vysílání rád upozornil. Byla jím geniální flétnistka Jana Semerádová. O této dámě již svět samozřejmě ví – natáčí a koncertuje po celém světě. Ovšem to ještě nemusí být důkaz jejích kvalit. Nejlepší možnost je slyšet její umění na vlastní uši, a proto doporučuji, abyste si naladili rádio Classic FM ve středu 27. 11. v 19 hodin nebo v sobotu 30. 11. ve 12 hodin. Určitě užasnete. Mimo jiné uslyšíte ukázky z nejnovějšího sólového alba Jany Semerádové Sólo pro krále. Navíc se dozvíte, v jaké situaci by se flétnistka ocitla, kdyby v době baroka cestovala z Benátek do Drážďan, a co by taková cesta obnášela z hlediska hudební produkce. Toto vysílání bude díky Janě Semerádové opravdu výjimečné.

Další články, recenze a doporučení Rémy Martina naleznete na blogu Remy-Martin.cz nebo na stránce facebook.com/RemyMartinCZ.

Každou sudou středu v 19:00, lichý pátek v 10:00 a sudou sobotu ve 12:00 poslouchejte Vybrané tóny Rémy Martina na rádiu Classic.