ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17528 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kostely s unikátní akustikou

0 Rémy Martin 6.3.2014

Na Broumovsku se nachází spousta unikátních kostelů. Nejen architektonicky, ale také akusticky. Při této příležitosti bych vám chtěl doporučit kostely ve Vernéřovicích, Ruprechticích, Otovicích, Heřmánkovicích, Vižnově, Šonově, Božanově a Bezděkově nad Metují, jejichž staviteli jsou barokní architekti Dientzenhoferové. Kostely mají skutečně skvělý zvuk. Jak se do kostelů dostat a kdo vás jimi provede zjistíte, když předem kontaktujete infocentrum Broumov. Stojí to za to. Je logické, že s vědomím takových akustických skvostů probíhal a snad ještě bude probíhat letní hudební festival Týden pro Broumovské kostely. Mimochodem, v Praze vedle kaple na Hvězdě, která také oplývá úžasnou akustikou, je vynikající restaurace stojící na skalním převisu s krásným výhledem do okolí.

Další články, recenze a doporučení Rémy Martina naleznete na blogu Remy-Martin.cz nebo na stránce facebook.com/RemyMartinCZ.

Každou sudou středu v 19:00, lichý pátek v 10:00 a sudou sobotu ve 12:00 poslouchejte Vybrané tóny Rémy Martina na rádiu Classic.