ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11003 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jonas Kaufmann v Českém Krumlově

0 Rémy Martin 16.7.2014

V pátek 18. července začíná dlouho očekávaný Mezinárodní hudební festival v Českém Krumlově. Hlavní hvězdou prvního, operního galakoncertu bude slavný tenor Jonas Kaufmann. Představí se za doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu a pod vedením dirigenta Jochena Riedera. Jako host večera vystoupí i výborná americká sopranistka korejského původu Sooyeon Kim.
Kaufmann je díky svému výjimečně bohatému repertoáru žádaným v operních domech po celém světě. V roce 2013 byl jmenován bavorským komorním pěvcem a jeho CD sbírá jedno ocenění za druhým. Na kontě má mnoho významných operních rolí, v německém překladu dokonce ztvárnil i roli Jeníka ze Smetanovy Prodané nevěsty. V Českém Krumlově pak představí skladby Giuseppe Verdiho, Giacoma Pucciniho, Antonína Dvořáka a dalších významných světových autorů. Zahajovací operní galakoncert Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově začíná přesně ve 20.30 hodin.

Další články, recenze a doporučení Rémy Martina naleznete na blogu Remy-Martin.cz nebo na stránce facebook.com/RemyMartinCZ.

Každou sudou středu v 19:00 si vychutnejte pořad Vybrané tóny Rémy Martina na Rádiu Classic FM.