ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13954 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jak ušetřit na kulturních akcích?

0 Redakce 17.8.2012

Rádi byste navštěvovali koncerty, divadla, výstavy a další kulturně společenské akce častěji, než dovoluje Váš měsíční rozpočet? Ceny za lístky jsou mnohdy příliš drahé a slevy v této oblasti spíše výjimkou. Ušetřit můžete díky hromadnému nakupování. Slevy na pobyty či jídla v restauracích jsou dnes velmi populární, ale kulturní nabídky nezůstávají pozadu. Vyrazte na zámek, do kina, na operu či muzikál anebo si užijte večer v rytmu salsy! Díky vyhledávači slev Skrz.cz nemusíte ani dlouho hledat. Vše najdete na jednom místě a slevy to jsou výrazné. Většinou 50% a více.

Skrz.cz, slevy skrz naskrz je výborný pomocník, který krom peněz šetří i mnoho času. Stačí na pár minut denně zavítat do kategorie zábava a vybrat z desítek kulturních nabídek, které jsou velmi zajímavé a rozmanité.

A protože nakupování na internetu může přinášet i rizika, Skrz nabízí jako ochranu svého Ombudsmana. S jakýmkoliv problémem či nespokojeností se na něj můžete obrátit a on vše vezme do svých rukou. Jeho řešení jsou velmi rychlá a efektivní.