ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24702 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Holografický 3D displej poprvé v Česku

0 Redakce 1.10.2009

Dreamoc, technologie holografické 3D prezentace dorazila do České republiky a má co nabídnout. Vnáší do světa retailu novou atraktivní formu prezentace produktů. Zapomeňte na dvourozměrné prezentace a přeneste se do virtuálního prostoru.

Dreamoc je černý hranol s ústředním proskleným jehlanem, v jehož středu umístěný výrobek je korunován virtuálním 3D obrazcem vznášejícím se nad předmětem. Divák, který poprvé pohlédne na takto prezentovaný výrobek, je nutně fascinován volně levitujícím pohyblivým 3D obrazem. Tato animace může nabývat libovolných témat. Prezentuje vlastnosti produktu, láká graficky propracovanou prezentací a vyvolává pocity zachytitelné v 3D prostoru.

Dreamoc využívá patentované technologie k projekci do prostoru: pomocí speciálního skleněného hranolu je 3D obraz zobrazován přímo nad prezentovaným předmětem umístěným uvnitř. Vlastnosti skla se projevují i ve vysoké svítivosti levitujícího obrazu. Obraz je tak jasně viditelný i ve světelně exponovaných interiérech.

Prezentace plné nápadů

 

Nad mobilním telefonem může levitovat praktická ukázka jeho funkcí, u modelu nového automobilu zase barevné varianty a doplňková výbava. Tím to ale nekončí. Virtuální animovaný obrazec nemusí představovat jen reálné výjevy. Představte si flakonku luxusního parfému, ze kterého vychází viditelná narůžovělá vůně měnící se ve vášnivý polibek. Dreamoc je prezentačním prostředkem, který spolehlivě zastíní ostatní vystavené produkty a o to přeci jde.

Oficiálním distributorem 3D displeje Dreamoc a autorizovaným partnerem dánského výrobce Realfiction je firma SCREENRENTAL, s.r.o., jejiž filozofií je dodávat klientům technologické novinky a inovativní řešení.