ivermectina compresse torrinomedica how to use ivermectin on rabbits ivermectina coronavirus precio farmacia del ahorro what is the drug ivermectin used for in humans ivermectina preço ultrafarma ivermectin side effects covid como usar ivermectina 6mg para piolho
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6631 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hitchcock Live: Psycho

0 Rémy Martin 19.2.2015

Ve čtvrtek 19. 2. to v Obecním domě bude tedy psycho! Bude se totiž promítat jeden z nejklasičtějších hororů historie „Psycho“ režiséra Alfreda Hitchcocka. Nebude to ale jen tak ledajaké promítání, protože tento slavný biják bude opatřen živým doprovodem v podání Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK pod taktovkou Jana Kučery. Pro něj to bude skutečně velká výzva, jelikož kromě sledování partitury bude hlídat i monitor s časovým kódem, podle kterého bude celé těleso řídit. Jedná se o první počin dvojice filmových nadšenců Petera Marčeka a Josefa Císaře, kteří již potvrdili, že i do budoucna hodlají vybírat filmy z pera slavného režiséra Hitchcocka a promítat je za doprovodu živé hudby.

Další články, recenze a doporučení Rémy Martina naleznete na blogu Remy-Martin.cz nebo na stránce facebook.com/RemyMartinCZ.

Každou sudou středu v 18:00 si vychutnejte pořad Vybrané tóny Rémy Martina na Rádiu Classic Praha.