ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20009 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Casual Friday na Dvořákově Praze

0 Rémy Martin 11.9.2014

V současné době je čím dál obtížnější zaujmout mladé lidi pro vážnou hudbu. A já se ptám: co je na ni vlastně odrazuje? Staromódnost? Svázanost? Slavnostnost? Mnozí z nich se vyhýbají událostem, kde se od nich očekává jistý dress code, ve kterém se necítí dobře, řekněmě nesvobodně. Přeci jen, k mladým lidem patří jisté volnomyšlenkářství a touha po svobodném jednání, nemyslíte?

Je sympatické, že i na takové publikum myslí pořadatelé Dvořákovy Prahy, kteří pro ně vyhradili speciální den s názvem Casual Friday. Událost nevyžaduje formální oblečení, je tak možné si vychutnat festivalovou atmosféru podle svých představ a zároveň si zachovat neformální image. V rámci Casual Friday je letos uspořádán Den D, tedy debutový den tří mladých klavíristů, kteří sice v Praze debutují, ale v zahraničí už jsou jejich jména dobře známá. V pátek 19. září tak ve Dvořákově síni Rudolfina zahrají Jan Lisiecki a sesterské klavírní duo Christina a Michelle Naughton.

Zajímají vás další novinky z dění Dvořákovy Prahy? Sledujte můj blog a Facebook a podělte se se mnou o své zážitky.

Další články, recenze a doporučení Rémy Martina naleznete na blogu Remy-Martin.cz nebo na stránce facebook.com/RemyMartinCZ.

Každou sudou středu v 19:00 si vychutnejte pořad Vybrané tóny Rémy Martina na Rádiu Classic FM.