ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30444 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava vystoupí v přímém přenosu slovenská zpěvačka Kristína

0 Redakce PLAY.CZ 5.5.2015

Zpěvačka Kristína, která se do širšího povědomí zapsala především písní Horehronie, vystoupí v hudebním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava ve středu 6. května od 20.00 hodin. Koncert vysílaný v přímém přenosu na frekvencích Českého rozhlasu Ostrava bude možné sledovat i na YouTube.

Kristína, vlastním jménem Kristína Peláková, se na Slovensku do širšího povědomí dostala v roce 2008 písní Vráť mi tie hviezdy. S písní Horehronie, která je velmi dobře známá i u nás, pak v roce 2010 reprezentovala Slovensko na soutěži Eurovize v norském Oslo. Nazpívala také oficiální hymnu hokejového mistrovství světa 2011. Vystudovala košickou konzervatoř, dosud vydala tři alba. Po celou svou hudební dráhu spolupracuje s producentem Martinem Kavuličem.

Koncert Kristíny, tradičně přístupný veřejnosti, začíná ve 20.00 hodin. Vstupenky v hodnotě 99,- Kč lze zakoupit v předprodeji a v den koncertu na recepci Českého rozhlasu Ostrava a v Ostravském informačním servisu. Koncert vysílaný v přímém přenosu na frekvencích Českého rozhlasu Ostrava bude zároveň z hudebního Studia 1 živě přenášen na YouTube v profilové stránce Českého rozhlasu.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive_regionalni a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online