ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4860 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Udílení evropských cen MTV letos ovládl Justin Bieber

0 jsk 8.11.2016

Nedělní udělování MTV Europe Music Awards ovládl zpěvák Justin Bieber, když uspěl v kategoriích Nejlepší píseň (Sorry), Nejlepší kanadský interpret a Nejaktivnější fanouškovská základna. Po dvou cenách dostali Lady Gaga, Martin Garrix a Twenty One Pilots, kteří v pátek vystoupili v Praze.

Lady Gaga uspěla v kategoriích Nejlepší interpretka a Nejlepší vizáž. Garrixe prohlásili za nejlepšího elektronického interpreta a absolvoval nejlepší vystoupení v rámci pořadu World stage. Duo Twenty One Pilots je nejlepším koncertním a také alternativním interpretem.

Mezi zpěváky zvítězil Shawn Mendes. Kanaďan The Weeknd uspěl s videoklipem k písni Starboy, na níž se podíleli i Daft Punk. Nejlepším nováčkem je Zara Larsson. Mezi popovými interprety zvítězila skupina Fifth Harmony, mezi rockovými kapelami Coldplay, mezi hiphopovými umělci zase zpěvák a rapper Drake. DNCE zvítězili v kategorii Nejlepší interpret z relace MTV Push.

Americká kapela Green Day obdržela cenu Global Icon a během ceremoniálu, který se konal v Rotterdamu, představila skladby American Idiot a Bang Bang. O moderování se postarala zpěvačka Bebe Rexha a mezi účinkujícími byli ještě OneRepublic, Kings of Leon, Bruno Mars a další.