ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18177 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Komiks Darebák bude v metalickém lesku a s tričkem

0 Richard Winter 26.6.2013

Nakladatelství Comics Centrum připravilo k vydání komiksu Darebák (Bad Boy) mimořádné limitované vydání – speciálního Darebáka. Prodej stovky číslovaných kusů komiksu odstartuje 27. června ve 12 hodin na stránkách Comics Centra. V Česku vyjde Darebák jako jediný na světě v unikátním zvětšeném formátu. Kromě toho bude mít komiks z limitované edice metalickou obálku s motivem přímo od Franka Millera. Samotný komiks Darebák bude v prodeji od 9. července.

“Speciální vydání jsme připravili po velkém zájmu čtenářů i k tomuto komiksu. Ten je výjimečný nejen spojením skvělých autorů, ale celým svým poselstvím, myšlenkou a zpracováním vůbec. Speciální Darebák bude mít obálku s motivem od Franka Millera. Je to tedy naprosto jedinečné vydání na celém světě a to nejen svým formátem,” řekl Václav Dort, ředitel nakladatelství Comics Centrum.

Speciální edice komiksu Darebák vychází i tentokrát v limitovaném počtu kusů. K dispozici je pouze 100 číslovaných kusů. Každý bude obsahovat knihu v pevné vazbě s metalickým potahem potištěným motivem od Franka Millera, list navíc s obrázkem se slepotiskovou pečetí a pořadovým číslem 1 až 100, ručně vyrobené pouzdro na knihu s metalickým potahem a slepotiskem, barevný plakát ve formátu A3 se slepotiskovou pečetí, tematickou knižní záložku, potvrzení pravosti limitované edice na ručním papíře a navíc ještě černé tričko s potiskem s možností výběru velikosti.

Speciální edici připravuje Comics Centrum již potřetí. U komiksu Drsná škola trvalo vyprodání 100 kusů limitované edice 5,5 hodiny. U druhé limitované edice, která byla vytvořena ke komiksu Ragemoor, trval prodej pouhých 52 minut. Aktuálně je hotová většina speciálního vydání komiksu Ragemoor a komiksy postupně putují ke svým majitelům.