ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25786 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

House Of Pain i Flogging Molly na Prague City Festival

0 Redakce 20.12.2010

Nový multižánrový hudební Prague City Festival, jehož první ročník se odehraje 23. června 2011 na pražském Výstavišti, ohlašuje další jména. K již zveřejněným britským Skindred a americkým Gogol Bordello přibyla legenda amerického hip-hopu House Of Pain. Ta se na hudební scénu vrátila loni a příští rok oslaví dvacet let existence. V rámci jubilejního turné zavítá i do Prahy.

Publikum a vyznavači folk – skate – punku si přijdou „na své“ i při vystoupení irsko-amerických Flogging Molly, kteří svou energickou show potěšili české diváky už vícekrát a jejich popularita tu prudce vstoupá. Podobně je na tom i makedonská ska formace Superhiks, která je dalším lákadlem akce. Dosud jedinou českou oznámenou skupinou je Tleskač.

„Potvrzení dalších je na spadnutí. Budeme návštěvníky průběžně informovat,“ sděluje za pořadatelskou agenturu PunxNotDead Borek Jiřík.

Brány Prague City festivalu, který si klade za cíl vytvořit v Praze progresivní a dobře zajištěný festival za rozumnou cenu, se otevřou 23. června kolem poledne. Pak se s nástupem prvních kapel rozezní obří scéna umístěná na Bruselské cestě.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro. Z limitované edice lístků za 590,- Kč zbývá již posledních pár kusů, po jejich vyprodání se cena zvedne na 790,- Kč. Organizátoři nyní rovněž zahajují předprodeje v Polsku, Maďarsku a Chorvatsku v tamních pobočkách sítě Ticketpro. Brzy bude následovat ještě spuštění prodejů v Německu a Rakousku.

„Rádi bychom byli prvním českým festivalem, který se aktivně promuje ve Velké Británii. Věříme, že Praha bude v brzké budoucnosti atraktivní festivalovou destinací,“ dodává Jiřík.

JŠp