ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6630 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio HipHopStage

0 Redakce PLAY.CZ 30.6.2009

Rádio působí na trhu pod názvem HipHopStage od dubna roku 2007. Zakoupením vysílacích práv se stalo součástí seznamu licencovaných rádií společností OSA a Integram a své vysílání garantuje hrazením licenčních poplatků. Zároveň je také oficiálním občanským sdružením HipHopStage o.s.

V současné době vysíláme z České republiky (Praha, Brno), Slovenské republiky (Bratislava), přičemž naladit nás můžete prakticky kdekoli a odkudkoli.

Ve svém obsáhlém záběru se rádio zabývá českou i slovenskou scénou, velkou pozornost věnuje samozřejmě zaoceánské USA a neméně potom i Anglii a Polsku. Současně se kromě hip-hopu jako takovému věnuje i dalším stylům jako je crunk, grime či r´n´b. Tím rozšiřuje svou pestrou nabídku pro své posluchače. To vše prostřednictvím zajímavých pořadů jako jsou So So Dirty, First Classic nebo vzpomínková Základka.

HipHopStage rádio je tu pro všechny kdo se rádi baví, poslouchají kvalitní muziku a obohacují svou žádostivou mysl novými poznatky z hip-hopu a celé hip-hopové kultury.

Poslouchejte Radio HipHopStage online