ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17458 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Dyje

0 Redakce PLAY.CZ 23.6.2009

22.6.2009 zahájilo Rádio Dyje své živé vysílání i na internetu. Vyslyšeli jsme tak přání tisíců posluchačů, kteří by nás chtěli poslouchat i mimo dosah našich vysílačů a rozhodli jsme se jim vyjít vstříc.

Živému internetovému vysílání předcházelo nainstalování patřičné vysílací technologie. Vysíláme ve třech stupních kvality, tak, aby si nás mohli poslechnout lidé jak s pomalým, ale i rychlým internetovým připojením.

Konečně si nás budou moci poslechnout i posluchači z tak vzdálených zemí, jako jsou Jihoafrická republika, USA, Kanada, Austrálie, ale třeba i jenom Finsko nebo Německo, odkud odevšad jsme zaznamenali požadavky na náš poslech. Ale samozřejmě největší zájem byl od posluchačů z České republiky a Slovenska. Doufáme, že tímto našim novým krokem zpříjemníme život všem zájemcům o poslech dobrého slováckého rádia a umožníme jim poznat alespoň tímto způsobem náš rázovitý a vinorodý kraj, kde lidové tradice a folklór stále ještě hrají významnou roli v běžném životě našich všedních i svátečních dní.

Jsme přesvědčeni, že se bude naše rádio posluchačům v blízkých i vzdálených oblastech líbit, tak, jako si našlo desítky tisíc fandů v okresech Hodonín a Břeclav a kteří tak budou mít možnost poslechu písniček a pořadů, ktré se natrvalo usadily v našich srdcích. A důkazem toho, že jsme vykročili na začátku dobrým směrem je i to, že náš formát a některé typy pořadů postupně začínají přebírat i jiná rádia v regionu.

Takže přejeme nerušený poslech rádia Dyje i ve vzdálených oblastech!

Poslouchejte Radio Dyje online