ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13960 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PRVNÍ DOJEM: Rihannin pop a Rihannino disko

0 jsk 27.7.2016

Zpěvačka Rihanna, která pochází z Barbadosu a žije v New Yorku, přijela v úterý večer potřetí do Prahy. Je na turné ke svému letošnímu albu Anti, ovšem na koncertech nehraje pouze písničky z něho. V repertoáru má celou škálu skladeb ze své již poměrně košaté kariéry, písničky ryze popové a písničky diskotékové.

V těch popových je přesvědčivá, silná, výborně v nich zpívá a diváci je znají z rádiových hitparád. Zaznělo jich několik, včetně Umbrelly nebo Diamonds. V těch diskotékových zase jde především o rytmus a zvuky. I těch zazněla řada. Při nich se O2 arena, ve které se koncert konal, proměnila v řádnou diskotéku.

Rihanna přijela v dobré formě. Výborně zpívala, dobře tančila, během koncertu se také bavila s diváky, a především výtečně zpívala. Její set měl spád, její písničky jsou koneckonců poměrně krátké. Vše přitom začalo na malém pódiu v prostoru zvukaře, teprve potom se zpěvačka po můstku přesunula na hlavní scénu a odtud odzpívala zbytek koncertu.

Pro diváky to byl jistě silný zážitek, vždyť nadšeně aplaudovali po každé skladbě, a když Rihanna mluvila, neustále tleskali a jásali.

Tagy: ,