ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18139 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vyhrajte hodnotné ceny za focení mobilem. Zbývá už jen 14 dnů

0 Redakce 1.8.2014

Ještě čtrnáct dnů můžete za fotografii z dovolené pořízenou mobilním telefonem získat hodnotné ceny. Server FocenoMobilem.cz ve spolupráci s pojišťovnou Allianz připravili velkou letní soutěž, ve které lze vyhrát například špičkovou outdoorovou kameru, přenosné reporoduktory, fitness hodinky a cestovní nabíječky.

Stačí fotit své zážitky z cest nebo výletů mobilním telefonem a sdílet je na sociální síť Instagram s hashtagem #allianznacesty. Takto odeslané fotografie se samy zobrazí v soutěžní sekci na webu FocenoMobilem.cz, kde pro ně mohou návštěvníci stránek hlasovat, a to až do 31. srpna. Přihlašování fotek je možné jen do 14. srpna.

Soutěžte zde!

O vítězi potom rozhodnou uživatelé FocenoMobilem.cz. Ceny získají fotografie s největším počtem bodů (jeden autor však může získat maximálně jednu cenu). Záleží tedy pouze na tom, jak se vaše fotka bude líbit komunitě kolem této služby, anebo vašim známým na sociálních sítích. Svoji účast v soutěži totiž můžete dále sdílet a přitáhnout tak potenciální hlasující.

Využijte letní čas a dejte volný průchod své kreativitě.