dosage for ivermectin for humans ivermectin use in covid patient barato kilox stromectol behandling does ivermectin kill tapeworms in horses
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31266 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Wyfe se spojili s Lenny v singlu Babylon

0 jsk 15.10.2021

Kapela Wyfe, jejíž jméno již rezonuje na české scéně díky několika úspěšným singlům, vydává singl Babylon, k němuž si na spolupráci přizvala zpěvačku Lenny. K singlu představují klip a zvou na křest své desky Good Times.

„Spojení s Lenny bylo úplně přirozené. Vše do sebe zapadalo úplně samo, Lenka je ohromná profesionálka a ve studiu byla skvělá. Je opravdu inspirativní člověk a myslím, že atmosféře naší kapely dodala zase nový, krásný a hluboký rozměr,” vysvětluje kytarista a producent kapely Wyfe Martyn Starý.

Klipu ke společné písni obou interpretů se ujal renomovaný režisér Marek Jarkovský, který stojí za klipy pro umělce jako je například Paulie Garand, ale také za úspěšnými kampaněmi pro Pietro Filipi, Esquire či Preciosu. Klip se natáčel v úchvatných prostorách funkcionalistické Volmanovy vily v Čelákovicích, která se nově otevírá veřejnosti.

V hlavních rolích se objevují herci Agáta Červinková a Tomáš Havlínek. Tento charismatický herec si na natáčení klipu odskočil z náročného zkoušení jedné z nejslavnějších divadelních her historie, Hamlet, v níž ztvární titulní roli a jejíž premiéra se uskuteční již 29. a 30. října v ABC. Havlínek je nejen herec, ale také muzikant. Studoval housle na hudebním gymnáziu a svůj houslový um by měl podle všeho ukázat právě v již zmiňované inscenaci od Williama Shakespeara. „Hamlet je zpráva o leckdy zrůdném chování lidského pokolení. A bohužel na to najdeme vždy nějaké připodobnění. Ať jsme ve čtrnáctém nebo v jednadvacátém století,“ dodává Havlínek.

Kromě singlu také kapela konečně oznamuje termín vydání desky Good Times, jejíž vydání se rozhodla kvůli covidové situaci odložit. Good Times dostala název podle jedné z písní, které na desce budou, a koncertně bude pokřtěna 6. listopadu v pražském Paláci Akropolis.

„Deska vyjde na den přesně o jeden rok později, než bylo původní plánované datum. Přijde nám to velice symbolické a doufáme, že tentokrát už na podzim budeme moci objet republiku a představit songy fanouškům naživo,“ dodává zpěvák kapely Marek Kedzior.

Tagged with: , ,

Komentáře