ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16664 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Vojtěch Dyk vyjede na koncertní turné s projektem D.Y.K.

0 jsk 14.2.2020

Zpěvák Vojtěch Dyk představil v závěru loňského roku projekt D.Y.K. Album, na němž autorsky spolupracoval s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem a americkou zpěvačkou Kennedy, se nahrávalo v New Yorku. V závěru května a v červnu se společně s kapelou představí domácímu publiku na sérii živých koncertů po celé České republice.

D.Y.K. Tour odstartuje 28. května koncertem Mladé Boleslavi. Další koncerty se uskuteční v Rožnově pod Radhoštěm, Pardubicích, Praze, Olomouci a turné vyvrcholí dvěma koncerty v brněnském Sono Centru. První vystoupení však koncertní kapelu čeká již 31.března, kdy se, poprvé v Česku, objeví na předávání hudebních cen Anděl.

Nahrávání ve Spojených státech přestavovalo pro Vojtěcha Dyka novou zkušenost. „Já byl od začátku upřímně dost nervózní. Přece, přeci jen nejsem v té zemi denně a nevím, jak to ve studiích chodí. Ale nakonec jsem díky Ondrovi, Sephanii, mé lektorce zpěvu a výslovnosti, a do velký míry i Jakeovi Lummusovi, který se staral o sound engineering, ztratil všechny pochybnosti. Prostě jsem si to začal všechno užívat. Tak doufám, že to na té desce je aspoň trochu poznat,“ říká zpěvák.

Atmosféru natáčení přibližuje i promovideo k písničce If I Lose.

Tip: VIDEO: Vojtěch Dyk natočil sólovku v New Yorku