ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18685 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Tata Bojs nechali v klipu Jaroslava Plesla „na ocet“

0 jsk 14.4.2022

Na den přesně měsíc před očekávaným velkým koncertem v pražském O2 Universum, který proběhne 11. května, se hlásí Tata Bojs s novým, hvězdně obsazeným videoklipem k písni Holka z plakátu. Jak vznik videa, tak konání samotného koncertu značně ovlivnila pandemie a jí způsobené termínové posuny.

„Tohle je, myslím, suverénně nejdéle připravovaný videoklip Tata Bojs za celou existenci. Nutno přiznat, že v tom své sehrál covid, různé peripetie s lokacemi, vytíženost herců a hereček, ale i štábu samotného. Režisér David Mencl přišel ke mně do aťasu s tím, že se mu líbí písnička Holka z plakátu, a že by k ní chtěl natočit video už někdy krátce po vydání Jedna nula, to byl konec roku 2020,” komentuje Milan Cais vznik klipu, v němž si po boku Jany Kolesárové a Jaroslava Plesla zahráli i členové kapely.

„Celkem se nám zalíbila představa, popsat zkratkovitým způsobem různé složitosti a propletenosti vztahů na pracovišti, navíc v přímém přenosu hlavních večerních zpráv, které moderuje zprávařská a zároveň manželská dvojice Kolesárová – Plesl. V našem příběhu se postupně rozkrývá určitá prohnilost vztahů na malém place nějaké lokální televize, kterou jsme hrdě pojmenovali TBTV. Podobnost s DVTV je čistě náhodná,” dodává Cais k námětu klipu, v němž může pozorný divák rozklíčovat několik hodně zajímavých „zaručených zpráv“, jejichž autorem není nikdo jiný než Mardoša.

„Přál bych si, ať si klip každý pustí víckrát. Je tam spousta skrytých odkazů a detailů, jak na grafických lištách, tak v některých scénách je doslova cítit základní instinkt,“ dodává režisér David Mencl.

(foto: Salim Issa)