ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28996 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Lenny vydala videoklip pro Playstation

0 jsk 14.12.2020

Zpěvačka Lenny v rámci ojedinělé spolupráce s herní konzolí PlayStation vydává videoklip Through the Valley ke hře The Last of Us Part II. Je tak první českou interpretkou, která se takovým způsobem propojuje s celosvětovou značkou Playstation. Původní písni Shawna Jamese, kterou zpívá hlavní hrdinka Ellie v traileru hry The Last of Us Part II, vtiskla Lenny svůj projev ve spolupráci s producentem Markusem Tranem a spolu s režisérem Ondřejem Kudynem vytvořili unikátní atmosféru videoklipu.

Lenny o spolupráci mluví s nadšením. „Odjakživa miluji filmovou hudbu a obdivuji způsob, jakým dotváří dějství v příbězích, a hlavně jak silné dokáže vyvolat emoce u diváka. Nové PlayStation hry mají neskutečně kvalitní provedení a příběhy a zvraty v nich obsažené jsou skvěle vymyšlené,“ říká zpěvačka a dodává, že videohry řadí mezi další odvětví, v nichž hraje hudba obrovskou roli.

„Jsem ráda, že jsem na tom mohla mít zčásti i svůj podíl. I když mým úkolem nebylo vytvořit píseň, která bude nová, snažila jsem se alespoň vybrat tým lidí, kteří jí společně se mnou vtisknou tu správnou atmosféru. Píseň v mém provedení skvěle zprodukoval hudebník Marcus Tran a režie klipu se zhostil Ondřej Kudyn, který už se nám velmi osvědčil při tvorbě klipu k populárnímu singlu Easy,“ komentuje projekt Lenny.