ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21869 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Ewa Farna, Pokáč, Mirai a další koncertovali on-line

0 jsk 16.3.2020

Ewa Farna, Pokáč, Pavel Callta, Marcel Procházka alias Marcell, Honza Křížek či skupina Mirai. Ti všichni hrají. Je to teprve chvíli, co platí celoplošné zakázání akcí s velkým počtem lidí, ale některé umělce už štve jejich prázdný diář. A tak se k tomu postavili alternativně.

Všichni výše zmínění nechtějí zklamat své fanoušky, a tak se i přes zákaz pořádání veřejných i soukromých akcí, rozhodli vystoupit. Jejich koncerty proběhly ve dnech 13. až 16. března. Jelikož se řídí heslem „Když nemůžou lidé za hudbou, musí hudba za lidmi, jen s hudbou jsme spolu“, rozhodli se dopřát svým fanouškům online živé koncerty prostřednictvím sociálních sítí.

„Je super, jak rychle jsme tuto akci S hudbou jsme spolu dali dohromady. Jsem rád, že nabídka na spolupodílení se na projektu přišla, z té absence koncertování už mě svrběly prsty,“ tvrdí písničkář Pokáč.

V pátek vystoupil zpěvák Marcell, vítěz kategorie „objev roku“ v Hudebních cenách Evropy 2 pro rok 2019. Dalším v pořadí byl v sobotu písničkář Pokáč, který nedávno během chvíle vyprodal pražské Forum Karlín, a zpěvačka Ewa Farna.

V neděli se fanoušci radovali s Honzou Křížkem, skupinou Mirai a v pondělí se představí popový zpěvák Pavel Callta. Zpěváci vytvořili improvizovanou koncertní atmosféru v sále vysočanských Bandzone zkušeben, odkud budou streamovat.